כתם עובש על בגד

itai770

משתמש רשום
בבקשה
רציתי לשתף איתך איך לנקות עובש על בגד, שטיח, ריפוד, קירות באפליקצית כל כתם

דבוצ'קה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני הסרתי עובש ממפה חדשה, לא לבנה, שהיה בה כתם עובש לא טרי, עם ספריי להסרת עובש של יעקבי,
נעלם תוך כמה דקות כמו קסם:
(מה שכן, כדאי לנסות קודם בפינה נסתרת, כי יכול להשפיע באופן שונה על בדים שונים, אצלי לא השפיע)
1607205858551.png

perfect לי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
את רואה, שכחתי לדווח...

אז ככה שרי גולד 5, אני חייבת לך תודה, בהתחלה ניסיתי וניש קליה ולא עבד, אחרי שהעלית את התמונה של החומר, אז ראיתי שאני השתמשתי בחומר אחר, גם וניש קליה, אבל קופסה ירוק, א קיצער, הלכתי לקנות את החומר שאת המלצת, השריתי לכ5 שעות, ו... לא תאמינו, הכתם נעלם לגמרי!!!
ואני כבר זרקתי בגד מהמם של תינוק שהוא לבש אולי 3 פעמים כי לא הצלחתי להוריד בשום אופן

Rachel/

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
תודה לכולכן, האתר כל כתם נראה מקיף ושימושילגמריי, אפשר לעיין בו שעות, תודה

אפונה וגזר

משתמש צעיר
בבקשה
רציתי לשתף איתך איך לנקות עובש על בגד, שטיח, ריפוד, קירות באפליקצית כל כתם
תודה לכולכן, האתר כל כתם נראה מקיף ושימושילגמריי, אפשר לעיין בו שעות, תודה
הקישור אצלי לא עובד, שולח לאפליקציה לא מעודכנת שאני לא יכולה להתקין :(

כוכבוש

משתמש חדש
בוקר טוב
יש לי כמות של בגדים צבעוניים שהעלו עובש לפני שנה
יש חומר שיכול לעזור לזה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה