מידע שימושי כתבה על מכשירי חשמל בתוך משפחה

rrrrrrrrr

משתמש חדש
שלום וברכה
אנו עומדים לפני כניסה לדירה שלנו מבולבלים מההיצע
מישהי אמרה לי שלפני פסח היה כתבה על מכשירי חשמל בעיתון בתתוך משפחה
אם יש לכם את זה אשמח לקבל וכן הצעות מנסיון אישי
תודה רבה

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
עשינו קניה של מוצרי חשמל בערב פסח. יכולה לומר מהניסיון שלנו, ב"ה מאד מרוצים מהקניה:
* מכונת כביסה בוש 1200 סל"ד 7 ק"ג.
מופתעת לטובה מכל הבחינות. הוראות הפעלה, ניקיון הכביסה, גודל ועוד.
* תנור בילד אין של אלקטרו לוקס. פצצה. אופה מהר, יש אפשרות לטורבו אקטיבי. יש אפיה בלחות שזה אלוף לדגים. בחיים לא יצאו לי לפני כן דגים טעימים ועסיסיים כל כך. כל מי שטועם - מתלהב. עוגות יוצאות רטובות וטעימות. גם לו הוראות הפעלה מובנות ופשוטות.
* מקרר הפוך של דלונגי. מעולה. עם התקן שבת. גדול, תכנון מדהים. הפריזר בנוי ממגירות רחבות עם תכולה גדולה (לא מגירות קטנות שרק המגירה תופסת חצי מהשטח. כל קומה מגירה אחת). יש אפשרות לחבר את הדלת בשני הצדדים.
קנינו גם מזגן. רלוונטי? במייבש כביסה עוד לא השתמשתי
ערכנו את הקניה בצורף. באו לקראתינו במחיר, שירות טוב (היה בעיה עם המקרר. במחסן ציינו שסיפקו לנו, בשעה שהפועלים לא הצליחו להכניס והלכו. הם הפכו את העולם כדי שנקבל בדיוק בצבע שביקשנו, למרות שנגמר)

שוקו ציפס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
עשינו קניה של מוצרי חשמל בערב פסח. יכולה לומר מהניסיון שלנו, ב"ה מאד מרוצים מהקניה:
זה באמת המכונה המומלצת אבל חשוב מאוד לברר איזה דגם ואיזה ארץ יצור

היפי

משתמש פעיל
שלום וברכה
אנו עומדים לפני כניסה לדירה שלנו מבולבלים מההיצע
מישהי אמרה לי שלפני פסח היה כתבה על מכשירי חשמל בעיתון בתתוך משפחה
אם יש לכם את זה אשמח לקבל וכן הצעות מנסיון אישי
תודה רבה

יש לי את הכתבה, אוכל לסרוק אותה מחר.
תעדכני אותי אם עדיין יש צורך.

rrrrrrrrr

משתמש חדש
* תנור בילד אין של אלקטרו לוקס. פצצה. אופה מהר, יש אפשרות לטורבו אקטיבי. יש אפיה בלחות שזה אלוף לדגים. בחיים לא יצאו לי לפני כן דגים טעימים ועסיסיים כל כך. כל מי שטועם - מתלהב. עוגות יוצאות רטובות וטעימות. גם לו הוראות הפעלה מובנות ופשוטות.
* מקרר הפוך של דלונגי. מעולה. עם התקן שבת. גדול, תכנון מדהים. הפריזר בנוי ממגירות רחבות עם תכולה גדולה (לא מגירות קטנות שרק המגירה תופסת חצי מהשטח. כל קומה מגירה אחת). יש אפשרות לחבר את הדלת בשני הצדדים.
ערכנו את הקניה בצורף. באו לקראתינו במחיר, שירות טוב (היה בעיה עם המקרר. במחסן ציינו שסיפקו לנו, בשעה שהפועלים לא הצליחו להכניס והלכו. הם הפכו את העולם כדי שנקבל בדיוק בצבע שביקשנו, למרות שנגמר)
תודה עזרת לי מאד תודה על הפירוט

gitsh

משתמש מקצוען
D I G I T A L
תוכלי לתת לי מספר דגם?

rrrrrrrrr

משתמש חדש
התנור עם פרוליטי???

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
התנור עם פרוליטי???
לא.
התלבטתי מאד, האמת, ודיברתי עם מישהי שיש לה פירוליטי. הבנתי ממנה שלפני הפירוליטי היא צריכה לפרק משהו, והיא משתמשת בפונקציה הזו פעם או פעמיים בשנה. החלטתי שזה לא מצדיק את ההשקעה (בעבורי, בכל אופן. כל מקרה לגופו). ההיא ששוחחתי איתה מאד מרוצה מהתנור. יש לה אותו כ-5 שנים. אבל הפירוליטי ממש ייקר את המחיר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה