עזרה כשאני עושה מנוי לאדובי---- דחוף דחוף דחוף

אליקבליק

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
שלום
כשאני עושה מנוי לאדובי (נניח לשנה) אני בוחר מתי להתחיל אותו? או שמרגע שקניתי הוא מתחיל לעבוד? פשוט אני רוצה להרוויח את המבצע של הבלאק פריידי שיש עכשיו אבל להתחיל את המנוי רק עוד כמה זמן כשהמחשב החדש שלי יגיע.......

ואם אני קונה ממחשב א' ואני רוצה בכלל שהמנוי יהיה על מחשב ב' - איך אני עושה את זה??

תודה רבה רבה

פוטושופר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
שלום
כשאני עושה מנוי לאדובי (נניח לשנה) אני בוחר מתי להתחיל אותו? או שמרגע שקניתי הוא מתחיל לעבוד? פשוט אני רוצה להרוויח את המבצע של הבלאק פריידי שיש עכשיו אבל להתחיל את המנוי רק עוד כמה זמן כשהמחשב החדש שלי יגיע.......

ואם אני קונה ממחשב א' ואני רוצה בכלל שהמנוי יהיה על מחשב ב' - איך אני עושה את זה??

תודה רבה רבה
אתה יכול לקנות עכשיו,
להוריד כשמתאים לך, לאיזה מחשב שמתאים לך.
בכניסה לתוכנות תידרש לאמת כתובת מייל ואז התוכנה המותקנת תבצע סינכון של כל הנתונים (המשתמש שלך, האם זה מותקן על מחשבים נוספים, ואז היא תצא מהמחשבים האחרים במקרה והורדת את התוכנות לעוד מחשבים)

אתה יכול להיות רגוע.
(אפשר גם לרכוש מנוי ולא להוריד בכלל את התוכנות :rolleyes: אבל אין סיבה לעשות כזה דבר סתם...)

אליקבליק

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
תודה
לא הבנתי
כשאני רוכש מנוי אני מקבל למייל רישיון לתוכנות ואז אני יכול לפתוח אותן בכל מחשב אחר?

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תודה
לא הבנתי
כשאני רוכש מנוי אני מקבל למייל רישיון לתוכנות ואז אני יכול לפתוח אותן בכל מחשב אחר?

כן המנוי קשור לחשבון גוגל שלך ולא למכשיר. אם אתה רוצה להוריד גם לפלאפון תוכנות אדובי (ראש, קאפצ'ר וכו) אז אפשר רק לנייד אחד שמסונכרן עם המייל. אפשר להתקין על 2 מחשבים את התוכנות אבל אפשר להפעיל אותן רק על מחשב אחד. זאת אומרת שאם יש לך נייד ונייח אז אי אפשר במקביל להפעיל תתוכנות גם אם הן מותקנות על שניהם. ואפשר להעביר את ההתקנה ממחשב אחד למחשב אחר באמצעות החשבון גוגל.

אליקבליק

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מעולה תודה רבהה

lab

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
אני מפעיל על שני מחשבים בו זמנית
על שלשה מחשבים אי אפשר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה