כרטיס קול לצורכי פלייבק

BOMBA

משתמש חדש
אני משתמש במחשב לעשות מיקס לשירים, אני שומע באוזניות SONY V6 (אין כרגע תקציב למוניטורים) , ועובד עם ערוצי אודיו שהווליום שלהם נמוך, קרוב ל -20, אבל אני שומע מאד חלש. אמרו לי שאני זקוק לכרטיס קול כדי לשפר את איכות השמיעה. האם למישהו יש המלצה?
הסיבה שאני עובד עם ווליום כזה נמוך היא כי אמרו לי שככה מתחילים מיקס, ואחר כך מגבירים את הווליום לאט לאט עם כל הקימפרוסים והאפקטים.

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
אין דבר כזה ככה מתחילים מיקס, אין כללים בזה, דווקא מיקס מלמדים שמומלץ להתחיל ב 5DB-, ומורידים ומעלים לפי הכלים שנוספים.
תן ווליום, הדבר החשוב הוא לא לגעת בווליום של המחשב או הרמקולים לכל אורך המיקס, מכיוון שזה הורס אותו במקום, מסובך לי להסביר כאן למה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה