כרטיס לייף סטייל סופר פארם

שיר76

משתמש רשום
לא מבינה בדברים האלו..
והחברה שם משכנעים אותי לקבל כרטיס עם 1000 ש"ח חינם
ואין שום בעיה לבטל אח"כ וכו'
שווה? מישהי עשתה אותו פעם?

הכי הכי

משתמש סופר מקצוען
פעם הם שכנעו אותי לעשות
ועד שהסכמתי נאמר לי "שלא אישרו אותי בבנק???
לא ברור התשובה
כי בכל מקום שאני עושה כרטיס הכל עובר חלק

hila

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
לפי מה שאני הבנתי את מקבלת 50 שח אחרי החודש הראשון ואחרי שנה עושים ממוצע קניות שלך בסופר פארם ואת מקבלת זיכוי בשווי הזה עד 1000 עכשיו זה כבר עד 450

תבור

משתמש פעיל
אני עשיתי את זה לפני כשנתיים (או שלוש?)
לא יודעת מה היום אבל אז הסבירו לי שמקבלים 50 שקל אחרי החודש הראשון (קיבלתי)
ואח"כ על כל שימוש באשראי - לא דווקא בסופר פארם אפשר לקבל כסף חזרה - אני חושבת שעל כל 60 שקל קנייה מקבלים שקל חזרה
לא השתמשתי בפועל אז אין לי מושג אם אני ממש מדייקת
לאחר שנה מתחיל לרדת מהכרטיס דמי שימוש - כמובן אפשר לבטל קודם או להתקשר לאיים שמבטלים ואז בהתאם להחלטתם הם או מבטלים או מאריכים לשנה נוספת

חיננית

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
והחברה שם משכנעים אותי לקבל כרטיס עם 1000 ש"ח חינם
לא מקבלים אלף שקל, עובדים ע''כ קשה.
כמו שכתבו - בהתאם לשימוש-באחוזים, לא זוכרת בדיוק את התנאים. ז''א המשתמשים בכרטיס בסכומים גבוהים במיוחד, ע''ב קבוע, יכולים אולי להגיע לאלף.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה