חומרה כרטיס זיכרון נעול - מצלמת קנון

joujou

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אני שלחתי לטכנאי דיסק און קי נעול לכתיבה והוא אמר שזהו- כשמו כן הוא: נעול לכתיבה.
ז"א אם יש בו חומר - אפשר להשתמש אבל לא לכתוב בזכרון דברים חדשים
כנראה זה כך גם בכרטיס זכרון....
מי הטכנאי הזה? תגידי לו שזה ממש פשוט לפתוח הגנת כתיבה, אם דרך diskpart אם דרך הכלי של Sordum (מצרף קישור).

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
זה הפתרון המושלם לבעיה שלכם!
כתוב בחיפוש cmd ותפעיל כמנהל, כתוב במסך השחור שנפתח Diskpart ולחץ אנטר, list disk ולחץ אנטר, תופיע רשימה של כל הדיסקים המחוברים למחשב עם מספרים בצידה, תכתוב Select disk x (הX זה המספר של הכונן המוגן) ולחץ אנטר, ואז attributes disk clear readonly ואנטר.

@covid-19 אני בדיוק עם אותה בעיה
עשיתי את מה שרשמת
ובסוף הוא רושם לי שוב Diskpart

המצלה עדיין מזהה את הכרטיס כנעול

האם יכול להיות פתרון נוסף?

תודה רבהה

שבי מחברות

משתמש חדש
אם יש מישהי שיודעת להסביר איך מסדרים בדיוק את המצלמה אם היא מראה על כל הכרטיסים שהם נעולים ובמצלמה אחרת הכרטיסים עובדים מצוין?

נעמי

לעיצוב שמעיף גבוה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אם יש מישהי שיודעת להסביר איך מסדרים בדיוק את המצלמה אם היא מראה על כל הכרטיסים שהם נעולים ובמצלמה אחרת הכרטיסים עובדים מצוין?
שהמצלמה מתה:(
זה קרה גמלי.

נעמי

לעיצוב שמעיף גבוה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
האם ניסית בחברה?:eek:
ניסתי עם טכנאי פרטי. מה ששולחים לקנון תמיד לא נכלל באחריות וכדי שיחזור אליך צריך לשלם 200 שקל. מנסיון מר (3 פעמים חזקה....)
הוא אמר שצריך להחליף תושבת של הכרטיס וזה עולה 300 שקל. המצלמה עלתה 450. לא חושבת שזה שווה.

דבורה4

משתמש צעיר
כתוב בחיפוש cmd ותפעיל כמנהל, כתוב במסך השחור שנפתח Diskpart ולחץ אנטר, list disk ולחץ אנטר, תופיע רשימה של כל הדיסקים המחוברים למחשב עם מספרים בצידה, תכתוב Select disk x (הX זה המספר של הכונן המוגן) ולחץ אנטר, ואז attributes disk clear readonly ואנטר.
האם האפשרות הזו אמורה להיות בהגדרות המצלמה?? איפה מוצאים את זה?

יוכי די

משתמש מקצוען
עשיתי את הפתרון המצוטט,
לא רק שהוא לא עזר, עכשיו כשאני מנסה לפתוח את הכרטיס דרך המחשב אני מקבלת את השגיאה הבאה:
1660752666516.png

ובלחיצה על "ביטול" קופצת השגיאה הבאה:
1660752704417.png

ואני יודעת שהקפצתי הודעה לפני שנתיים.

yyeudit

משתמש צעיר
ניסתי עם טכנאי פרטי. מה ששולחים לקנון תמיד לא נכלל באחריות וכדי שיחזור אליך צריך לשלם 200 שקל. מנסיון מר (3 פעמים חזקה....)
הוא אמר שצריך להחליף תושבת של הכרטיס וזה עולה 300 שקל. המצלמה עלתה 450. לא חושבת שזה שווה.
היכן אפשר לשלוח את המצלמה לתיקון?

סיגל א

משתמש מקצוען
מקפיצה.
מצלמת קנון - כל כרטיס שאני מכניסה כתוב 'כרטיס נעול'. במחשב - הם עובדים מעולה.
יתכן שיש בעיה בתושבת הכרטיס?
אשמח לשמוע על טכנאי מצלמות מעולה בירושלים.
ואם יש למישהו מושג כמה עולה לתקן דבר כזה.

תודה רבה!

שידרוגים

משתמש מקצוען
מקפיצה.
מצלמת קנון - כל כרטיס שאני מכניסה כתוב 'כרטיס נעול'. במחשב - הם עובדים מעולה.
יתכן שיש בעיה בתושבת הכרטיס?
אשמח לשמוע על טכנאי מצלמות מעולה בירושלים.
ואם יש למישהו מושג כמה עולה לתקן דבר כזה.

תודה רבה!
הצלחת עם משהו?
יש לי את אותה בעיה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה