חומרה כרטיס זיכרון נעול - מצלמת קנון

מירי סגל

משתמש סופר מקצוען
הודעה מופיעה על מסך המצלמה, שכרטיס הזיכרון נעול.

ניסיתי להזיז את הלחצן הקטן שבצד הכרטיס למעלה ולמטה, ושתי האפשרויות לא שינו את המצב.

מישהו יודע מה עוד אפשר לעשות? איך זה קרה? לשנות משהו בהגדרות?

תודה

מירי סגל

משתמש סופר מקצוען
כשמכניסים דרך קורא כרטיסים למחשב זה ג"כ נעול?
תודה! לא הצליח בכל זאת.

לא כל כך הבנתי את השאלה. התכוונת, אם כשאני מחברת אותו למחשב עם הכבל, האם אפשר לראות את התכנים שבתוך הכרטיס? אז התשובה היא שכן.

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
לא כל כך הבנתי את השאלה. התכוונת, אם כשאני מחברת אותו למחשב עם הכבל, האם אפשר לראות את התכנים שבתוך הכרטיס? אז התשובה היא שכן.
שאלתי אם בחיבור דרך קורא כרטיסים למחשב ניתן להעתיק קבצים לתוך הכרטיס או שגם אז הוא כותב שזה מוגן מפני כתיבה
כך נראה קורא כרטיסים:
560X500_0_jpg.jpeg
יש מחשבים שיש להם פתח להכנסת SD

מירי סגל

משתמש סופר מקצוען
אה, אוקיי, תודה על ההסבר. אין לי אותו. לתומי קיוויתי שזו הגדרה מעורפלת יותר לחיבור פשוט למחשב.

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנושא הוא כמובן רק הצלת הכרטיס
הנס שלך שהחומר קיים וניתן להעתיקו לכרטיס חדש
ממליץ לגבות לפני ניסויים כאלו ואחרים

אמא לשמונה

משתמש מקצוען
הודעה מופיעה על מסך המצלמה, שכרטיס הזיכרון נעול.

ניסיתי להזיז את הלחצן הקטן שבצד הכרטיס למעלה ולמטה, ושתי האפשרויות לא שינו את המצב.

מישהו יודע מה עוד אפשר לעשות? איך זה קרה? לשנות משהו בהגדרות?

תודה
אני נתקלת גם בתופעה זו. הכרטיס עובד במצלמה אחרת.
כשהכנסתי כרטיס חדש, עבד בפעם הראשונה אבל מיד אח"כ שוב כותב שהכרטיס נעול.
הוצאה והחזרה של כרטיסים, לא הועילו.
@מירי סגל האם מצאת פתרון לבעיה?

דוכסוסטוס

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
אני נתקלת גם בתופעה זו. הכרטיס עובד במצלמה אחרת.
כשהכנסתי כרטיס חדש, עבד בפעם הראשונה אבל מיד אח"כ שוב כותב שהכרטיס נעול.
הוצאה והחזרה של כרטיסים, לא הועילו.
@מירי סגל האם מצאת פתרון לבעיה?
גם לי יש אותה הבעיה.
ניסיתי במחשב אחר ושם הוא נפתח, אין לי התמצאות במחשבים ואלקטרוניקה, אבל להשערתי כיון שבמחשב ההוא פתח הכנסת הכרטיס כמעט לא היה בשימוש מעולם, החיבורים והמגעים מהודקים וחזקים יותר (במטענים זו תופעה נפוצה).

מה שברור: להפסיק לצלם תמונות חדשות בכרטיס הזה.

אמא לשמונה

משתמש מקצוען
גם לי יש אותה הבעיה.
ניסיתי במחשב אחר ושם הוא נפתח, אין לי התמצאות במחשבים ואלקטרוניקה, אבל להשערתי כיון שבמחשב ההוא פתח הכנסת הכרטיס כמעט לא היה בשימוש מעולם, החיבורים והמגעים מהודקים וחזקים יותר (במטענים זו תופעה נפוצה).

מה שברור: להפסיק לצלם תמונות חדשות בכרטיס הזה.
הבעיה שלי היא המצלמה, לא הכרטיס. אני לא יכולה לצלם תמונות!

האם מישהו מכיר מתקן מצלמות באיזור ירושלים?

covid-19

משתמש רשום
זה הפתרון המושלם לבעיה שלכם!
כתוב בחיפוש cmd ותפעיל כמנהל, כתוב במסך השחור שנפתח Diskpart ולחץ אנטר, list disk ולחץ אנטר, תופיע רשימה של כל הדיסקים המחוברים למחשב עם מספרים בצידה, תכתוב Select disk x (הX זה המספר של הכונן המוגן) ולחץ אנטר, ואז attributes disk clear readonly ואנטר.

רחל rachel

משתמש רשום
זה הפתרון המושלם לבעיה שלכם!
כתוב בחיפוש cmd ותפעיל כמנהל, כתוב במסך השחור שנפתח Diskpart ולחץ אנטר, list disk ולחץ אנטר, תופיע רשימה של כל הדיסקים המחוברים למחשב עם מספרים בצידה, תכתוב Select disk x (הX זה המספר של הכונן המוגן) ולחץ אנטר, ואז attributes disk clear readonly ואנטר.
זה פותר את הבעיה במצלמה?
כי כל כרטיס שאני מכניסה למצלמה כותב שהכרטיס נעול

נעמי

לעיצוב שמעיף גבוה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אני שלחתי לטכנאי דיסק און קי נעול לכתיבה והוא אמר שזהו- כשמו כן הוא: נעול לכתיבה.
ז"א אם יש בו חומר - אפשר להשתמש אבל לא לכתוב בזכרון דברים חדשים
כנראה זה כך גם בכרטיס זכרון....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה