דרוש מידע כרטיס הרב קו חסום? מה זה אומר?

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אתמול בערב בעלי מעביר את הרב קו באוטובוס והנהג אמר "הכרטיס חסום" כנ"ל גם בחזור.........
אני בודקת עכשיו את הרב קו, אני רואה כרגיל -את החוזה של חופשי שנתי וערך צבור
תוקף הכרטיס 2029
בפעילות אני רואה פעולה בשעה 19:36 "ביטול כרטיס" מה זה אומר? בעצם מי ביטל את הכרטיס ולמה?
נתקלתם בכזה דבר?
למי לפנות?
חשוב לי להדגיש שהסטודנט ממקום לימודים שלו - אחיה, שנה שלישית שהוא לומד שם ולא היה שום בעיה איתם, זה מקום מוכר.
1671692650137.png

1671692725406.png

מתייעצת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
גם לי נחסם הכרטיס, החלפתי לפני כמה חודשים אחרי שהקודם נגנב.
הטענתי אותו בהרבה כסף, עליתי לאוטובוס והנהג הודיע שהכרטיס חסום. מה זה?

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי

נופל וקם

משתמש מקצוען
הלכתית, תשתמשו כמה שמגיע לכם.
מעשית, תתקפו כרגיל (חילול השם), וכשמגיע פקח תשחקו כאילו הרגע זה קרה.

מתייעצת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
זה קורה בגלל שמשרד התחבורה חוסם פרופיל סטודנט שלא נראה לו
מה עושים?
פשוט הולכים לעל הקו מנפיקים כרטיס חדש בחינם, ומטעינים שוב את הסטודנט
הפרופיל שלי רגיל.
הלכתית, תשתמשו כמה שמגיע לכם.
מעשית, תתקפו כרגיל (חילול השם), וכשמגיע פקח תשחקו כאילו הרגע זה קרה.
זה הפיתרון? מחפשת פיתרון נכון יותר.

שלכם

משתמש פעיל
פעמים רבות זה קורה בהטענה דרך חברת רב קו אונליין אם הם חושדים מסיבותיהם שהכרטיס אשראי גנוב
זאת לאחר הפרשיות שהיו בהטענת כרטיסי רב קו אנומימים בכרטיסי אשראי גנובים ומכירתם לאחר מכן.
במקרה כזה גם אם תילפיו כרטיס הוא עשוי להיחסם שוב אם תמשיכו אם אותו אשראי.

אפשרות נוספת היא שעל אף שיש תעודת סטונדט מוכרת היא לא הועלתה כנדרש ובביקורת מדגמית הכרטיס נחסם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה