עזרה כרטיס הזיכרון במצב "נעול" במצלמה

יוכי די

משתמש מקצוען
יוצרי ai
שלום וברכה,
כשאני מכניסה למצלמה כרטיסי זיכרון שונים כתוב לי שהכרטיס נעול,
אני מסיקה מזה שהבעיה במצלמה ולא בכרטיס.

מישהו יודע איך אני מתקנת את הבעיה הזו?
אני חייבת להעביר את המצלמה למעבדה?
א"כ, איפה בירושלים יש מעבדה שתוכל לתקן לי את זה מהרגע להרגע?

תודה רבה

תמלילנית

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
בד"כ כשמופיע כרטיס נעול, זאת אומרת, שאת צריכה להזיז את הציפ הקטן בצד הכרטיס, תנסי אם זה פותר את הבעיה.

שועל ספרות.

רודיום לשעבר. מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
זה:
בד"כ כשמופיע כרטיס נעול, זאת אומרת, שאת צריכה להזיז את ציפ הקטן בצד הכרטיס, תנסי אם זה פותר את הבעיה.
נכון!
אולי אחד הילדים החליט שהתמונות לא לעניין, ונעל את כל הכרטיסים?:LOL:

יוכי די

משתמש מקצוען
יוצרי ai
בד"כ כשמופיע כרטיס נעול, זאת אומרת, שאת צריכה להזיז את הציפ הקטן בצד הכרטיס, תנסי אם זה פותר את הבעיה.
אולי אחד הילדים החליט שהתמונות לא לעניין, ונעל את כל הכרטיסים?:LOL:
דבר ראשון בדקתי את זה, כל הכרטיסים פתוחים, בדיוק לכן אני מסיקה שהבעיה במצלמה.

תרנגולת

משתמש פעיל
יש מצב שהמצלמה היתקלקלה כמו שקרה לי
הלכתי לסדר אותה עלה לי בסביבות 300 שקל החליפו לי את המקום של הכרטיס
אמרו שזה קורה לפעמים בגלל שחיקה או שהכניסו בטעות את הכרטיס הפוך
תנסו לראות עם שווה לכם להשקיע כזה סכום

בית חדיש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אם תעשי פוווווווו (רוח) לחור של הכרטיס
יכול להפתר הבעיה

מרגלית100

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
ואם לא עוזר פווו
תנסי בעדינות להעביר מקל אוזניים דק ממש בצד של הצ'יפ, לפעמים נתקע שם משהושגורם לו לנעול את הכרטיס, לי זה עזר
עוד משהו שלמדתי כאן מפרוג ועזר לי, לקחת חתיכה פיצית של נייר ולמלא בזה את החלל של הכרטיס שהחתיכה שנועלת את הכרטיס לא תוכל לזוז, הדבקתי את ה עם דבק סלוטייפ ממש רק בחלק הזה וגם צריך להיזהר שלא יהיה עבה יותר מהכרטיס צמו, כי אז זה לא יכול להיכנס ואם נכנס קשה מאוד להוציא,
מקווה שהובנתי ובהצלחה רבה!

יוכי די

משתמש מקצוען
יוצרי ai

yyeudit

משתמש צעיר
יש מצב שהמצלמה היתקלקלה כמו שקרה לי
הלכתי לסדר אותה עלה לי בסביבות 300 שקל החליפו לי את המקום של הכרטיס
אמרו שזה קורה לפעמים בגלל שחיקה או שהכניסו בטעות את הכרטיס הפוך
תנסו לראות עם שווה לכם להשקיע כזה סכום
@תרנגולת היכן תיקנת את המצלמה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  25  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה