הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אני ממעט להשתמש בכרטיס אשראי, לכל היותר אני מוציא 1500 ₪ בכרטיס אשראי, כרגע יש לי מאסטרכד, לא משלם דמי כרטיס (לשנתיים הקרובות)
בעיקרון הוא מצוין, הבעיה היא שכדי לבצע קניות באתרים צריך לקבל קוד אימות ל SMS, ואין לי SMS. ניסיתי לבקש מהם שישלחו את הקוד בהודעה קולית או במייל והם לגמרי סירבו
אני רוצה לעבור לכרטיס של חברה אחרת, על איזה חברה ואיזה כרטיס הייתם ממליצים? אצל מי משלמים הכי פחות עמלות? הכי הרבה הטבות? קוד אימות למייל או בהודעה קולית?
(כאמור אני לא אוהב להשתמש הרבה באשראי אבל תמיד תהיינה הוצאות שמוכרחים בשבילם כרטיס אשראי)

אההה

משתמש פעיל
אאל"ט
מקס נותנים קוד אימות בטלפון
עמלות תלוי בכרטיס ספציפי ובהסכם
בעיקרון אני חושב שכולם נותנים בלי עמלות אם אתה דורש
בהטבות וכו' אני לא בדיוק יודע אבל תלוי למה צריך את הכרטיס
באתרים בחו"ל תבדוק מי נותן יחס המרה הכי טוב לדולר
ובהטבות צריך מינימום הוצאה בחודש בחלק מהכרטיסים ולא תמיד זה נשמר לחודש הבא

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני ממעט להשתמש בכרטיס אשראי, לכל היותר אני מוציא 1500 ₪ בכרטיס אשראי, כרגע יש לי מאסטרכד, לא משלם דמי כרטיס (לשנתיים הקרובות)
בעיקרון הוא מצוין, הבעיה היא שכדי לבצע קניות באתרים צריך לקבל קוד אימות ל SMS, ואין לי SMS. ניסיתי לבקש מהם שישלחו את הקוד בהודעה קולית או במייל והם לגמרי סירבו
אני רוצה לעבור לכרטיס של חברה אחרת, על איזה חברה ואיזה כרטיס הייתם ממליצים? אצל מי משלמים הכי פחות עמלות? הכי הרבה הטבות? קוד אימות למייל או בהודעה קולית?
(כאמור אני לא אוהב להשתמש הרבה באשראי אבל תמיד תהיינה הוצאות שמוכרחים בשבילם כרטיס אשראי)
יש להם אפשרות לקבל במייל את הקוד

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

דאבל

משתמש מקצוען
יש לי מאסטרכארד פלייכארד
מעולם לא שלחו לי קוד בSMS
אולי זה קשור לאתרי הקניות?

נערך לאחרונה ב:

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

A052

משתמש סופר מקצוען
בלת"ק

ע"פ הנחיות בנק ישראל, כל חברות האשראי הישראליות מחוייבות לשלוח הודעות כתובות, כהודעה קולית לבעלי מכשיר כשר.

תפנו בכתב לפניות הציבור של החברה בדרישה לעמוד בהוראות בנק ישראל, ואם יענו בשלילה תפנו לבנק ישראל.

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
בלת"ק

ע"פ הנחיות בנק ישראל, כל חברות האשראי הישראליות מחוייבות לשלוח הודעות כתובות, כהודעה קולית לבעלי מכשיר כשר.

תפנו בכתב לפניות הציבור של החברה בדרישה לעמוד בהוראות בנק ישראל, ואם יענו בשלילה תפנו לבנק ישראל.
שלחתי עכשיו פניה (לא ידעתי שיש כזה דבר פניות הציבור בישראכט)
נמתין ונראה מה תהיינה התוצאות

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה