דרוש מידע כרטיס אשראי של אל על

זושא כץ

משתמש מקצוען
מישהו התנסה האם שווה?
האם באמת מקבלים טיסות חינם?
איך עושים את הכרטיס הזה?
אשמח לכל מידע

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
כרטיס דיינרס... על כל 250 שקל שמגוהצים, מקבלים נקודה. (לעסקים שלא מקבלים דיינרס יש להם כרטיס רגיל שזה 500 שקל לנקודה) עלות חודשית 20 שקל. כמובן שאפשר להזמין באתר FLY CARD.

תורת עולם

משתמש פעיל
מנסיון אישי
כרטיס אשראי רגיל עם הצטברות של נקודות להטבות באלעל כמו שצוברים בטיסות שלהם לא חינם
באתר שלהם יש גישה לפליי כארט

אמיליה

משתמש מקצוען
מניסיון, מחזיקה את הכרטיס כבר כמה שנים
טיסה חינם לגמרי אי אפשר להוציא שם
תמיד יש לשלם עלויות דלק ויציאה מהשדה
וגם , בכל טיסה הם מקצים איקס מושבים עבור כרטיסי בונוס. והמושבים האלה נתפסים כל כך מראש שהסיכוי לתפוס כרטיס בפרק זמן הגיוני הוא די קלוש...
אני מאד נהניתי מהכרטיס במימוש של שוברי דלק בדור אלון
אבל ראיתי באתר שההטבה הזאת תפסק בחודש הבא
אז לדעתי זה כבר לא משתלם, ואני די נוטה לבטל את הכרטיס, כי העלות החודשית שלו לא משתלמת לעומת כרטיסים אחרים.

נערך לאחרונה ב:

אחד ויחיד

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
ניתן גם למכור את הנקודות לסוכני נסיעות במחיר של בין שקל וחצי לשני שקלים עבור כל נקודה.
נדמה לי שאפשר גם לקנות עם הנקודות שוברים של ביי מי.

אחד ויחיד

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
ואפשר גם לטוס...
20190822_103019.jpg

20190822_103049.jpg

20190822_103034.jpg

אנחנו טסנו יותר מפעם אחת עם נקודות...

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה

זעירא דמן חבריא

משתמש צעיר
מוזיקה ונגינה
אם יש לך עסק שמגלגל הרבה שווה לך אני אישית מכיר אנשים שנהנים מטיסות במחירים מצחיקים
אם לא אז זה יקח לך הרבה מאוד זמן עד שתגיע לכמות גדולה של נקודות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  24  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה