כרטיס אשראי עם הטבות שוות

גליתא

משתמש פעיל
אני דיברתי עם נציג שירות של כאל. אמרו שנקבל סמס על ההטבה של 250 שח בביימי אחרי חצי שנה מהצטרפות של החבר מביא חבר. נחכה ונראה

עוף החול

משתמש פעיל
קצת נאבדתי באשכול...

שורה תחתונה:
אנחנו משתמשים המון באשראי
יש לנו פלאפון כשר בלבד (בלאומי אין לי אפשרות להנות מההטבות)

מה הכי כדאי לי, ואיך אני מצטרף?

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה

whitestar

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
אז מתי נקבל?
עבר חצי שנה
כבר בתחילת האשכול ציינתי שלא אני זו שאחראית על כך

צירפתי מייל לשאלות

אין לי תשובה לשאלה זו

שמתי את האשכול בתור המלצה כאחת שנהנתה מההטבה כולל ה250 ש"ח

מוישי כוישי

משתמש פעיל
כבר בתחילת האשכול ציינתי שלא אני זו שאחראית על כך

צירפתי מייל לשאלות

אין לי תשובה לשאלה זו

שמתי את האשכול בתור המלצה כאחת שנהנתה מההטבה כולל ה250 ש"ח
צריך 500 כל חודש או ס"ה 3000 לא משנה באיזה חודש? @במבוש
ואגב מומלץ לחכות עד הראשון לחודש שימו לב שכל חודש זה מתעדכן ב31 לאותו חודש כך שרק אז אפשר לדעת

whitestar

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום

מה יש

משתמש מקצוען
אני לא קיבלתי את ה250 התקשרתי לשירות לקוחות וטיפלו בזה בזריזות

מה יש

משתמש מקצוען
אצלי זה היה איחור של כמה חודשים.
התקשרתי הסברתי התנצלו וזיכו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  22  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה