מצב
הנושא נעול.

Reizily

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
ה' ישמור.
לא צריך לחשוב על מה שקרה שם.
בהשוואה חלילה לפיגועים- היה פיגוע בבני ברק, בירושלים , ניסיון פיגוע בביתר.
אז לא נלך לשם אף פעם??
להפך- אם היה סיכוי בעבר לעומס מירבי- אז השנה מתוגבר יותר, והסיכון פוחת.
צריך לזכור שזה לא משנה לאן נלך ואיפה נהייה- הקב"ה שומר עלינו ודואג לנו הכי בעולם!!
לא חייבים לחשוב, זה מגיע לבד.
לא יודעת מה התכוונה זאת שכתבה את זה, אבל אותי אישית מרתיעה מאד המחשבה להיות בל''ג בעומר במירון.
לא כי אני חושבת שעלול לקרות עוד אסון ח''ו, כמו שזה פשוט מזכיר מראות מאד לא נעימים מל''ג בעומר ההוא.

מייכו

משתמש צעיר
לא חייבים לחשוב, זה מגיע לבד.
לא יודעת מה התכוונה זאת שכתבה את זה, אבל אותי אישית מרתיעה מאד המחשבה להיות בל''ג בעומר במירון.
לא כי אני חושבת שעלול לקרות עוד אסון ח''ו, כמו שזה פשוט מזכיר מראות מאד לא נעימים מל''ג בעומר ההוא.
צודק לגמרי.
ובכולופן...

ברוך ה

משתמש רשום
איך הצלחת לבטל בלי השם המקורי ?
לי אומרים בטל' על מס' ההזמנה שהוא לא קיים מי יכול לעזור בענין ? !
תודה מראש
בטלפון לא עובד לא הבירור על מס' הזמנה ולא המענה אנושי
ניתן לבדוק באמצעות נסיון לקניית כרטיס נוסף על אותו מספר זהות במידה וההזמנה הקודמת נקלטה בהצלחה זה יכתוב שכבר הזמנתם ולא יתן להזמין שוב על אותו מספר זהות

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
1682611112948-png.1362187
נוספו עוד כרטיסים, המצב כעת -
1682629249972.png

360 מעלות

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אם אני רוצההה מאוד להיות בהדלקה במירון
וכמובן כל הכרטיסים ביום שני אזלו (בשעה רלוונטית מ12 בצהריים עד 4 אח"כ זה מדי מאוחר)
יש עוד אופציות לנסיעה מירושלים למירון לנשים?
תודה רבה
אפשר ליסוע עד צפת או טבריה ומשם למירון
נכון לעכשיו יש כרטיסים לכל השעות

מייכו

משתמש צעיר
הזמנתי, ואין לי מושג היכן רואים את זה, לא כתוב שם לא חייל ... , אלא מופיע זכאי.

בנוסף הזמנתי לפני קרוב ל6 שעות (18:13) והרגע קיבלתי את הכרטיס למייל
כן, סליחה זכאי ולא חייל.
התנצלות לחיילים שביננו
ומוזר שהגיע כ"כ מאוחר... לי הגיע ממש באותו רגע של ההזמנה
לפחות זה הגיע..

מייכו

משתמש צעיר
קניתי וראיתי שיש אפשרות "ותיק/זכאי" השכל הישר מבין שזה לכל מי שזכאי להנחה אני לא קובע מסמרות ולא לוקח אחריות אבל מאיפה הנחרצות שלא לזה הכוונה
קניתי וראיתי שיש אפשרות "ותיק/זכאי" השכל הישר מבין שזה לכל מי שזכאי להנחה אני לא קובע מסמרות ולא לוקח אחריות אבל מאיפה הנחרצות שלא לזה הכוונה
יש בזה...
ניסתם להשתמש ב"זכאי" לסטודנט?
מעניין..
לא חשבתי על זה..
סליחה על ההטעיה
תגידו מה יצא כי אני סטודנט

חניק

משתמש פעיל
יש לנו שני כרטיסים למכירה לשעה 3 לפנות בוקר של יום שלישי מב"ב (בס"ד זמן הגעה לשחרית בנץ) דרך חזרה אפשרית גם ברכבת מכרמיאל לת"א באמצעות שאטל ממירון לכרמיאל קו 777 של אגד.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  36  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה