מצב
הנושא נעול.

ושמה תמר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
הפקות ואירועים
בכל דקה נמכרים כ- 1000 (!) כרטיסים....

TYPE:{programmer}

משתמש סופר מקצוען
משרד התחבורה: ביקושי שיא! פחות משעה מתחילת המכירה ועד כה נמכרו יותר מ-30,000 כרטיסים להילולת רשב״י במירון
ויכולים להיות על ההר בכל רגע נתון 52.000 איש אז למה אזלו כל הכרטיסים לשעות הראשונות?
לכאורה יפתחו א"כ עוד כרטיסים...

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
ברשותי 2 כרטיסים ליום שני יז באייר מירושלים עתירות מדע ,יציאה בשעה 11 בבוקר.
למעונינים-0527675745

אחד העורכים

משתמש פעיל
עריכה תורנית
ויכולים להיות על ההר בכל רגע נתון 52.000 איש אז למה אזלו כל הכרטיסים לשעות הראשונות?
אזלו ממקומות מסויימים, יש 10000 כרטיסים לכל שעה, אבל זה חלוק למכסות, כל עיר מקבל חלק
ואל תשכח גם אוטובוסים ורכבים פרטיים

avi++

משתמש מקצוען
מתקשרים ל מוקד לבירורים - מיקומכם בתור הוא 205!! מחכה לשיחה עם נציג
מתקדם יחסית מהר אבל עכשיו זה עדיין 178..
הייתי מקום 180, תוך 10 דקות הגעתי למקום 2 ואז החזירו אותי משום מה לתפריט הראשי, קרה לעוד מישהו?

113570

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בטעות יצאתי מהאתר לפני שהורדתי את הכרטיסים אם מנסים עוד פעם להיכנס הוא רושם שהוזמן כבר על הת.ז ולמייל עדיין לא הגיע
מקווה שיגיע לי למייל

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה