עזרה כפתור דיסלייק

דיני

משתמש מקצוען
האופציה היחידה שלי לבטא את חוסר הסכמתי לתגובה הינה:
כועס, או עצוב

והסכמה זה: תודה, או שכויח

ולא, הרבה פעמים אני רוצה לבטא פשוט חוסר הסכמה, לא עצב ולא כעס, שוב רגש מיוחד לא חשתי, ומאד חסר הכפתור עם האגודל כלפי מטה.
גם את ה"תודה" עדיף להחליף ב"מסכים"

מועד לשמחה

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
האופציה היחידה שלי לבטא את חוסר הסכמתי לתגובה הינה:
כועס, או עצוב

והסכמה זה: תודה, או שכויח

ולא, הרבה פעמים אני רוצה לבטא פשוט חוסר הסכמה, לא עצב ולא כעס, שוב רגש מיוחד לא חשתי, ומאד חסר הכפתור עם האגודל כלפי מטה.
גם את ה"תודה" עדיף להחליף ב"מסכים"
מסכים.

צור1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
אולי לעשות שעצוב לא יעלה ולא יוריד ורק כועס יוריד
יתכן שצריך להוסיף שמיילי עבור מסכים אך שיהיה דינו כלייק

לראות את הטוב

משתמש מקצוען
מה, באמת מעניין אתכם הניקוד וה'דרגות' שיש כאן? אני בהלם. מעולם לא עלה בדעתי שיש בזה משהו הראוי להתייחסות.

מה באמת זה 'עושה לכם'?
לי זה לא משנה אבל אני יודעת שיש כאלה שזה משנה להם,
לא יודעת אולי כאלה עם פרמיום או כל מיני זה עושה להם איזה משהו? אין לי מושג.
ועוד משהו שחשוב לדעת, לא ידעתי שפרצוף עצוב מסתמן כמשהו שלילי, ולא תמיד זה מה שאני רוצה להעביר באימוגי עצוב.

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
אני חושב שאם יעשו כאן סקר מה מסמל, ומה אומר כל סמיילי, אני חושב שנמצא כאן דעות שונות!
לפחות צריך להחליט על סמיילים מוסכמים למה זה אומר.
כי אצלי למשל, וואוו זה כאילו משתתף מאוד בצערך ועל מה שאתה עובר, או לפעמים זה כאילו משו לא ברור...
ועצוב, זה סיפור עצוב מה שמספר הכותב ועל מה שקורה כאן במדינה

(ואגב יש לדעתי בהרבה הודעות דברים שהרוב רציני, ובסוף יש בדיחה קלה, ואז הרבה עושים חיוך, אז מה זה אומר שעל הכל מחייכים? לא.)

איש אחד הלך

משתמש סופר מקצוען

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
אבל לפי בדיקה שלי, זה לא מעלה ולא מוריד.
תבדוק גם-תלחץ על הקישור הזה ותעשה קצת חיבור חיסור ותראה
למיטב זכרוני כך גם כתוב בויקיפרוג
במספר הרשמי שמופיע זה אכן לא מתקזז ,
אבל עכשיו כשאני משחזר , שדרוגים שתלויים בליקיים , לא מופיעים מיד , (לדוגמא , הנקודות על 1000 לייקים , הופיעו לי רק זמן מה אח"כ , משהו כמו ב1010 בערך) , אולי בגלל שלמעשה בנקודות זה כן מקזז ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  37  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה