אביזרים לרכב כסא תינוק לרכב מבד, חוקי?

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
כן. לא מופיע בשום מקום תו תקן. אצל חלק מהמוכרים (כמו זה: כאן ) מופיעה הערה כזו:
הערה:
עדיף לא להשתמש בו במכוניות במהירות גבוהה. אנו ממליצים שזה יהיה
בשימוש במוצרים שאינם ממונעים כגון כלי רכב חשמליים, שני גלגלים,
וכלי רכב חשמליים. כי זה לא מושב בטיחות הילד כי
תואם לחוקי תנועה.

שמעת על שוטר שנתן לזה דוח?
לא בררתי ולא שמעתי
אבל גם אם שוטר לא זיהה שזה לא תקני, זה לא הופך את זה לתקני.

כי מוכרים גם כזה בארץ
אז חפשו תו תקן על המוצר.
שוב, העובדה שמוכרים את זה לא מוכיחה שיש תו תקן.

עץ הדעת טוב ורע

משתמש סופר מקצוען
תנו לי אופציה אחרת לרכב רגיל (טויוטה קורולה אם שאלתם) שיש ב"ה מספר ילדים קטנים הצריכים כיסאות בטיחות ואין מקום באוטו.
יש לכיסא בד שקניתי 4 נקודות עגינה ועשיתי בתיאום עם הבת שלי...) ברקסים פתאומיים וראיתי שב"ה זה תופס, מקווה שלעולם לא אתנסה בזה בזמן אמת...

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
תנו לי אופציה אחרת לרכב רגיל (טויוטה קורולה אם שאלתם) שיש ב"ה מספר ילדים קטנים הצריכים כיסאות בטיחות ואין מקום באוטו.
אצלינו נכנס 2 כסאות + בוסטר ברכב רגיל
אפשר לקנות תקינים וצרים.

שכל אחד יעשה את הבחירות שלו (גם אנחנו לא תמיד עושים הכל מושלם, למקרה שחשבתם) אבל מתוך ידיעת העובדות.

עץ הדעת טוב ורע

משתמש סופר מקצוען
אצלינו נכנס 2 כסאות + בוסטר ברכב רגיל
אפשר לקנות תקינים וצרים.

שכל אחד יעשה את הבחירות שלו (גם אנחנו לא תמיד עושים הכל מושלם, למקרה שחשבתם) אבל מתוך ידיעת העובדות.
אשמח לדעת איזה רכב יש לכם ואיזה כיסאות

עץ הדעת טוב ורע

משתמש סופר מקצוען
מיצובישי לנסר, כסא אחד טוויגי לגיל לידה-3, בוסטר פשוט, ועוד כסא מושאל
תודה.
אצלי הבעיה הייתה שהבת שלי הייתה קטנה מידי בשביל בוסטר וכבר נולד לי תינוק נוסף ב"ה.
מסכים שהטוב ביותר הוא לא להסתמך על זה אבל ההכרח לא יגונה.
אני רואה שמה שיש לי הוא מספיק חזק, הוא גם נוח ולא מציק.
ואגב - גם אפשר לקחת אנשים מבוגרים שפשוט יושבים על הבד של הכיסא הזה.

גברת אחת

משתמש פעיל
איך מחברים את הבד הזה למושב?
ומישהו יודע אם ילד בן 4 יכול לשבת על בוסטר רגיל עם החגורה של האוטו?

חייזר

משתמש רשום
השאלה שלי היא מבחינת חוק כששוטר בדק הוא אישר את זה או שעשה בעיות לילד בן שנה וחצי

ראש צוות

משתמש סופר מקצוען
יש לכיסא בד שקניתי 4 נקודות עגינה ועשיתי בתיאום עם הבת שלי...) ברקסים פתאומיים וראיתי שב"ה זה תופס, מקווה שלעולם לא אתנסה בזה בזמן אמת...
אנחנו עם הונדה אינסייט, שנחשב צר משמעותי מהקורולה,
עם 2 כיסאות + בוסטר.
קנינו כיסאות צרים בהתאמה לרכב.
ואם באמת הקורולה רחב יותר, כמעט בטוח שהיה נכנס עוד כסא.

יראת גאולה

משתמש מקצוען
טויוטה קורולה הוא רחב!
אין שום סיבה שלא ייכנס שם סלקל ושני כסאות צרים / בוסטרים עם רצועות פנימיות.
גם ברכבים צרים יותר ממנו נכנסו לנו 3 כסאות, אפילו בקיה פיקנטו הצלחנו...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה