דרוש מידע כסא תינוק בוויז אייר

שולמית באואר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אולי מיש הו כאן ידע לעזור לי?
אנחנו נוסעים בע"ה לאוסטריה, עם ילד בן 5 ותינוקת בת שנה ו10 חד' הלוך עם ריינאייר חזור עם וויז אייר.

בריינאייר מותר להביא לתינוק עגלה, וכסא בטיחות שמוסרים בצ'ק אין בחינם.

בוויז אייר ברשמי לא כתוב שזה מותר אבל קראתי שהם בסופו של דבר כן נותנים, מישהו התנסה בזה לאחרונה?

חיפשתי המון באתר שלהם ניסיתי למצוא פרצה שתאפשר לי להביא, מה שמצאתי זה זה- 4

One pushchair / foldable baby stroller can be checked in free of charge for each small child

סתומרת כל ילד קטן (השאלה אם ילד בן 5 נחשב כזה) יכול להביא עגלה ולמסור בצ'ק אין, השאלה אם אני יכולה להביא כיסא תינוק במקום?

ועד איזה גיל אפשר להביא כיסא בטיחות לתוך המטוס? (הכיסא שלנו מתאים גם לילד גדול).

מקווה שלא סיבכתי עם הירייה לכל הכיוונים....

אשמח לכל מידע!!

מציאותית

משתמש סופר מקצוען
אשמח שתעדכני מה יצא בסוף....
השאלה רלוונטית לנו מאוד
אולי מיש הו כאן ידע לעזור לי?
אנחנו נוסעים בע"ה לאוסטריה, עם ילד בן 5 ותינוקת בת שנה ו10 חד' הלוך עם ריינאייר חזור עם וויז אייר.

בריינאייר מותר להביא לתינוק עגלה, וכסא בטיחות שמוסרים בצ'ק אין בחינם.

בוויז אייר ברשמי לא כתוב שזה מותר אבל קראתי שהם בסופו של דבר כן נותנים, מישהו התנסה בזה לאחרונה?

חיפשתי המון באתר שלהם ניסיתי למצוא פרצה שתאפשר לי להביא, מה שמצאתי זה זה- 4

One pushchair / foldable baby stroller can be checked in free of charge for each small child

סתומרת כל ילד קטן (השאלה אם ילד בן 5 נחשב כזה) יכול להביא עגלה ולמסור בצ'ק אין, השאלה אם אני יכולה להביא כיסא תינוק במקום?

ועד איזה גיל אפשר להביא כיסא בטיחות לתוך המטוס? (הכיסא שלנו מתאים גם לילד גדול).

מקווה שלא סיבכתי עם הירייה לכל הכיוונים....

אשמח לכל מידע!!

שולמית באואר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אשמח שתעדכני מה יצא בסוף....
השאלה רלוונטית לנו מאוד
ב"ה נתנו לנו לשלוח עם המטען בלי בעיות מיוחדות- הבאסה רק שצריך לחכות בתור של הדלפק צ'ק אין כדי לקבל את הרצועה והכל (את המזוודות עשינו בצ'ק אין עצמי).

wrkusrprf

משתמש צעיר
ב"ה נתנו לנו לשלוח עם המטען בלי בעיות מיוחדות- הבאסה רק שצריך לחכות בתור של הדלפק צ'ק אין כדי לקבל את הרצועה והכל (את המזוודות עשינו בצ'ק אין עצמי).

סליחה על ההקפצה....
@שולמית באואר
האם קיבלתם גם תיק יד עבור התינוק? האם קניתם כיסא עבור התינוק,או רק כרטיס תינוק רגיל?
תודה רבה

שולמית באואר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה