מידע שימושי כסא לישיבה ממושכת - עבודה מהבית

רותי;)

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מחפשת דחוף המלצה לכסא מנסיון!
התבלבלתי מכל הסוגים ברשת...
אשמח לעזרה , משו שיקל על הישיבה שעות על המחשב וטוב לגב
תודה רבה

DW

משתמש פעיל
שימי לב שהידית מתכווננת, קניתי כסא מנהלים שהוא נוח לישיבה אבל לא לעבודה ליד שולחן

רחל סרולוביץ

כתיבה שיווקית וקופירייטינג
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
ממליצה ג"כ על כסאות של ד"ר גב, הכי מומלץ ללכת לשם ולבדוק מה הכי נוח לכם כי לכל אחד נוח משהו אחר
מצטרפת להמלצה.
לא כדאי להזמין כיסא מהרשת-
לכל אחד נח משהו אחר.

רחלה.

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני גם קניתי מדר גב דגם דטא, אחרי שבדקתי הרבה כסאות

צלמת אלופה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
ודה הלינק לא תקין
אבל באמת אני צריכה כסא לישיבה על מחשב...
לא מומלץ?
מומלץ מאד
אני עובדת על זה 9 שעות וזה פצצה
מה שלי המצילו בזמנו זה לקחת כיסא משרדי ולא כיסא מנהלים - כסא מנהלים אולי יותר מרשים אבל פחות מתאים לעבודה מול מחשב הדגם הזה - פצצה בשבילי לפחות

DW

משתמש פעיל
לכן אני מחפשת המלצות... זה לא אינדוודואלי אני יכולה לשבת על הכסא בחנות ויהיה לי נח ואז אשבב על זה 8 שעות וישבר לי הגב לא?
או הצוואר :)
זה לא רק הכסא, זה ההתאמה המלאה של כל סביבת העבודה

mirimirimiri

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
כסא גיימינג מומלץ?

צלמת אלופה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הוא מאד גדול ומרופד
לדעתי הוא מזיע לישבה ממושכת
אבל למען האמת אף פעם לא ניסיתי לשבת עליו המון שעות ברצף

מאל"ף ועד תג

עריכה | הגהה | עימוד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עימוד ספרים
עריכה תורנית
לקנות כסא ללא בדיקה פיזית = תרומה לחנות
מכיר אחד שקנה כסא ברמה גבוהה [1500 ש"ח במבצע] על סמך מידע מהמוכר כמה זה נח וכמה זה בנוי לכל תנוחה וכו' וכו'. בפועל הכסא ממש לא נח לישיבה. קשה להסביר מדוע. הגב מרופד היטב, הידיות זזות לכל כיוון רצוי, ניתן לכוונן לכל צד וזווית, אבל כשיושבים - משהו לא נח.
כדאי להשקיע מאמץ ולשוטט בחנויות, ולשבת על כל כסא וכסא.
אגב, סתם בשביל הפרופורציה: כסא טוב מחזיק מעמד שנים רבות, ואם נחשבן אפילו 5 שנים, אם נניח שיש פער של עוד 400 ש"ח לכסא איכותי בריא ונוח יותר, קחו בחשבון שזו תוספת של 6.5 ש"ח לחודש... שלא לדבר על כך שעם כסא נוח יש יותר מוטיבציה לעבוד שעות נוספות, כך שזה מחזיר את עצמו די מהר... [הדבר נכון לכל שדרוג שיכול לשפר את המוטיבציה לעבודה]. ומבלי להיכנס לנזק גופני שעלול לקרות כתוצאה מישיבה ממושכת ולא בריאה על כסאי תרנגולת...

רותי;)

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מומלץ מאד
אני עובדת על זה 9 שעות וזה פצצה
מה שלי המצילו בזמנו זה לקחת כיסא משרדי ולא כיסא מנהלים - כסא מנהלים אולי יותר מרשים אבל פחות מתאים לעבודה מול מחשב הדגם הזה - פצצה בשבילי לפחות
תודה יש מצב ללינק תקין?

צלמת אלופה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני על מחשב שזה חסום אשתדל לחפש בערב בל"נ
בגדול זה כיסא ד"ר גב דגם קריאייטיב

DW

משתמש פעיל
נכון... אאני מתחילה לאט לאט...
רק ממליצה לך לעשות הכל יחד, כי הרגלים למשל צריכות להיות על הרצפה בזוית 90, הידים מונחות ולא באויר והמסך מעט מתחת לגובה העינים.... שימי לב שהכסא מותאם למידותיך :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  48  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה