כסא לחדר ילדים

• פותח הנושא dn
  • פורסם בתאריך

dn

משתמש צעיר
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
מחפשת כסא בסגנון הזה בצבע ירוק תפוח. (זה מאיקאה ).
אולי משהי נתקלה??
(אני חסומה, כך שאין לי אפשרות לעשות חפוש ברשת)

קבצים מצורפים

• כסא.jpg
    KB 33.8 · צפיות: 8

dn

משתמש צעיר
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
אין דבר כזה??
האמת, שאני לא נעולה דווקא על זה. אני רוצה משהו יפה באיקאה ראיתי הרבה אבל לא בצבע.

dn

משתמש צעיר
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
אולי בכ"א משהו יכול לבדוק לי??

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
מה הדרישות?
כסא ירוק על גלגלים אין בעיה למצוא בחנויות של ריהוט משרדי.
גם בהרמוניה לבית יש כמה דגמים.

אם את רוצה דווקא כסא פלסטיק ירוק על גלגלים זה יותר בעייתי - אבל הכי פשוט לך זה לקנות את הכסא של איקאה בלבן ולצבוע בצבע ירוק - ראיתי דוגמאות ברשת של צביעה על פלסטיק וזה נראה טוב כמו חדש.

אה, ודרך אגב, אם את ממש מתעקשת - יש את הכסא הזה בדיוק בירוק (לא תפוח), אבל תצטרכי לעשות ייבוא אישי מסין...

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
שמעתי על צבע שצובע על פלסטיק בספרי....

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
צביעת פלסטיק לא עמידה לאורך זמן ויתכנו קילופים.

אפרתה

משתמש מקצוען
יש חומר מקשר לצביעת פלסטיק, מישהו ניסה את זה? (מגיע בקופסא כמו של משחת עיצוב)

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י אפרתה;1062215:
יש חומר מקשר לצביעת פלסטיק, מישהו ניסה את זה? (מגיע בקופסא כמו של משחת עיצוב)
בכל מקרה, צביעת פלסטיק אינה דומה לצביעת עץ או מתכת. נכון שאפשר לשפר את צביעת הפלסטיק, אבל זה אף פעם לא "זה" (מבחינת העמידות).

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
דבורה ראית את הקישור שהבאתי לך? נראה יפה..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלט

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד מִזְמוֹר יְהוָה חֲקַרְתַּנִי וַתֵּדָע:ב אַתָּה יָדַעְתָּ שִׁבְתִּי וְקוּמִי בַּנְתָּה לְרֵעִי מֵרָחוֹק:ג אָרְחִי וְרִבְעִי זֵרִיתָ וְכָל דְּרָכַי הִסְכַּנְתָּה:ד כִּי אֵין מִלָּה בִּלְשׁוֹנִי הֵן יְהוָה יָדַעְתָּ כֻלָּהּ:ה אָחוֹר וָקֶדֶם צַרְתָּנִי וַתָּשֶׁת עָלַי כַּפֶּכָה:ו (פלאיה) פְּלִיאָה דַעַת מִמֶּנִּי נִשְׂגְּבָה לֹא אוּכַל לָהּ:ז אָנָה אֵלֵךְ מֵרוּחֶךָ וְאָנָה מִפָּנֶיךָ אֶבְרָח:ח אִם אֶסַּק שָׁמַיִם שָׁם אָתָּה וְאַצִּיעָה שְּׁאוֹל הִנֶּךָּ:ט אֶשָּׂא כַנְפֵי שָׁחַר אֶשְׁכְּנָה בְּאַחֲרִית יָם:י גַּם שָׁם יָדְךָ תַנְחֵנִי וְתֹאחֲזֵנִי יְמִינֶךָ:יא וָאֹמַר אַךְ חֹשֶׁךְ יְשׁוּפֵנִי וְלַיְלָה אוֹר בַּעֲדֵנִי:יב גַּם חֹשֶׁךְ לֹא יַחְשִׁיךְ מִמֶּךָ וְלַיְלָה כַּיּוֹם יָאִיר כַּחֲשֵׁיכָה כָּאוֹרָה:יג כִּי אַתָּה קָנִיתָ כִלְיֹתָי תְּסֻכֵּנִי בְּבֶטֶן אִמִּי:יד אוֹדְךָ עַל כִּי נוֹרָאוֹת נִפְלֵיתִי נִפְלָאִים מַעֲשֶׂיךָ וְנַפְשִׁי יֹדַעַת מְאֹד:טו לֹא נִכְחַד עָצְמִי מִמֶּךָּ אֲשֶׁר עֻשֵּׂיתִי בַסֵּתֶר רֻקַּמְתִּי בְּתַחְתִּיּוֹת אָרֶץ:טז גָּלְמִי רָאוּ עֵינֶיךָ וְעַל סִפְרְךָ כֻּלָּם יִכָּתֵבוּ יָמִים יֻצָּרוּ (ולא) וְלוֹ אֶחָד בָּהֶם:יז וְלִי מַה יָּקְרוּ רֵעֶיךָ אֵל מֶה עָצְמוּ רָאשֵׁיהֶם:יח אֶסְפְּרֵם מֵחוֹל יִרְבּוּן הֱקִיצֹתִי וְעוֹדִי עִמָּךְ:יט אִם תִּקְטֹל אֱלוֹהַּ רָשָׁע וְאַנְשֵׁי דָמִים סוּרוּ מֶנִּי:כ אֲשֶׁר יֹאמְרֻךָ לִמְזִמָּה נָשֻׂא לַשָּׁוְא עָרֶיךָ:כא הֲלוֹא מְשַׂנְאֶיךָ יְהוָה אֶשְׂנָא וּבִתְקוֹמְמֶיךָ אֶתְקוֹטָט:כב תַּכְלִית שִׂנְאָה שְׂנֵאתִים לְאוֹיְבִים הָיוּ לִי:כג חָקְרֵנִי אֵל וְדַע לְבָבִי בְּחָנֵנִי וְדַע שַׂרְעַפָּי:כד וּרְאֵה אִם דֶּרֶךְ עֹצֶב בִּי וּנְחֵנִי בְּדֶרֶךְ עוֹלָם:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה