התייעצות כנס דיגיטלי, כדאי/ לא כדאי

מה דעתכם על כנס דיגיטלי?

• סה"כ מצביעים
    25

סבתא של נעה

משתמש סופר מקצוען
אני שוקלת אם להקים כנס דיגיטלי
וחשובה לי חכמת ההמונים איך הוא נתפס בציבור
למי שלא מכיר
אם יש לכם עוד מה לומר מחוץ לסקר
אני אשמח שתוסיפו בהודעות נוספות

דעתכם חשובה לי מאד מאד
תודה רבה לכל העונים

Tehilla Adler

ללמוד אנגלית כמו באמריקה
מנוי פרימיום
לא מצאתי אפשרות לדעה שלי
(הסקר קצת מוטה מלכתחילה לא? 3 תגובות נגד ו-1 בעד זה לא ממש מהימן)
אז אני מוסיפה אותה כאן:
מניסיוני, הרצאות בכנס דיגיטלי יכולות להיות מחכימות ומועילות בתנאי שהן קצרות וממוקדות ועדיף שיכללו אמצעים ויזואלים מגוונים.
בהצלחה!

סבתא של נעה

משתמש סופר מקצוען
תודה לעונים
דעתכם כאמור, חשובה לי מאד
בבקשה הקדישו דקה כדי לענות על הסקר
תודה רבה!

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
תראי, בד''כ אנשים רגילים שכנס דיגיטלי בא למכור להם מוצר בסופו של דבר.. לכן את ה'ידע האמיתי' לא יקבלו בכנס אלא רק טעימות כדי שיקנו את המוצר /הקורס /תכנית ליווי או מה שזה לא יהיה.

סבתא של נעה

משתמש סופר מקצוען
תראי, בד''כ אנשים רגילים שכנס דיגיטלי בא למכור להם מוצר בסופו של דבר.. לכן את ה'ידע האמיתי' לא יקבלו בכנס אלא רק טעימות כדי שיקנו את המוצר /הקורס /תכנית ליווי או מה שזה לא יהיה.

מה שאני רוצה לדעת זה האם הוא נתפס כמשהו מקצועי
או חובבני שרק בא למכור

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L

קובי s

משתמש פעיל
מה שאני רוצה לדעת זה האם הוא נתפס כמשהו מקצועי
או חובבני שרק בא למכור

אני חושב שאין סתירה בין הדברים,
האם הכנס יתפס ככנס שבא למכור התשובה היא חד משמעית כן! אנשים יודעים שלא נותנים להם כנס בחינם רק בגלל הפרצוף היפה שלהם, אבל זה עדיין לא אומר שהכנס לא יכול להיות מקצועי ועדיין למכור והרבה!

איך עושים את זה? זה כבר תלוי ברמה של הכנס, בגימיקים של דוברים/נושאים מעוררים עניין ועוד, למשל, דובר מפורסם, או נושא כמו 'למה 90% מהעסקים בדיגיטל נסגרים בשנה הראשונה' עשוי להביא אנשי מקצוע.

בהצלחה.

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
אני חושב שאין סתירה בין הדברים,
האם הכנס יתפס ככנס שבא למכור התשובה היא חד משמעית כן! אנשים יודעים שלא נותנים להם כנס בחינם רק בגלל הפרצוף היפה שלהם, אבל זה עדיין לא אומר שהכנס לא יכול להיות מקצועי ועדיין למכור והרבה!

איך עושים את זה? זה כבר תלוי ברמה של הכנס, בגימיקים של דוברים/נושאים מעוררים עניין ועוד, למשל, דובר מפורסם, או נושא כמו 'למה 90% מהעסקים בדיגיטל נסגרים בשנה הראשונה' עשוי להביא אנשי מקצוע.

בהצלחה.
אני מסכימה.
אבל מצד שני תמיד תמיד כשמוכרים לך - תקבל ערך פחות יותר מאשר אם לא.
מצד שני - גודלו של הערך שכן תקבל בהחלט משתנה.
וזה לא הוגן להשוות למוכרי קורסים/יעוצים למינהם, כשאין לי מושג מה המטרה של סבתא של נעה!

לאחרונה הייתי בכנס לא דיגיטלי אמנם, והמרצה היא מישהי ידועה שדיברו עליה נפלאות ואנשים שמתייעצים איתה ממש ממש מרוצים.
תכל'ס היא לא חידשה לי כלום!
יצאתי ממש מאוכזבת. אח''כ אמרו לי - למה ציפית? היא הרי רוצה שתבואי אליה בתשלום!
אבל עדיין.. בהרצאה שאת נותנת אני צריכה להבין שיש לך ידע יותר ממה שיש לי! ולא קיבלתי את התחושה הזאת.
(גילוי נאות - בנושא הזה יש לי אכן הרבה ידע... אבל ציפיתי שמי שממתג את עצמו כאיש מקצוע בתחום יבין שהקהל שלו לא נולד אתמול)
הייתי פעם בהרצאה אחרת באותו נושא, ולמרצה יש בי''ס שלם בתחום - והערך שהוא נתן היה ערך!! עד היום אני זוכרת את ההרצאה שלו לטובה. הוא ממש שפך ידע שהיה תענוג לשמוע אותו!
כך שאנשים ששומרים לעצמם את הידע כדי למכור אותו - יורים לעצמם ברגליים.

אם סבתא של נעה רוצה להצליח בכנס - להביא ידע אמיתי! דברים שיהיה שווה בשביל לשמוע אותם. לחשוב על טיפים מעניינים שיכולים לסייע ולמנף את קהל השומעים.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אני מסכימה.
אבל מצד שני תמיד תמיד כשמוכרים לך - תקבל ערך פחות יותר מאשר אם לא.
מצד שני - גודלו של הערך שכן תקבל בהחלט משתנה.
וזה לא הוגן להשוות למוכרי קורסים/יעוצים למינהם, כשאין לי מושג מה המטרה של סבתא של נעה!

לאחרונה הייתי בכנס לא דיגיטלי אמנם, והמרצה היא מישהי ידועה שדיברו עליה נפלאות ואנשים שמתייעצים איתה ממש ממש מרוצים.
תכל'ס היא לא חידשה לי כלום!
יצאתי ממש מאוכזבת. אח''כ אמרו לי - למה ציפית? היא הרי רוצה שתבואי אליה בתשלום!
אבל עדיין.. בהרצאה שאת נותנת אני צריכה להבין שיש לך ידע יותר ממה שיש לי! ולא קיבלתי את התחושה הזאת.
(גילוי נאות - בנושא הזה יש לי אכן הרבה ידע... אבל ציפיתי שמי שממתג את עצמו כאיש מקצוע בתחום יבין שהקהל שלו לא נולד אתמול)
הייתי פעם בהרצאה אחרת באותו נושא, ולמרצה יש בי''ס שלם בתחום - והערך שהוא נתן היה ערך!! עד היום אני זוכרת את ההרצאה שלו לטובה. הוא ממש שפך ידע שהיה תענוג לשמוע אותו!
כך שאנשים ששומרים לעצמם את הידע כדי למכור אותו - יורים לעצמם ברגליים.

אם סבתא של נעה רוצה להצליח בכנס - להביא ידע אמיתי! דברים שיהיה שווה בשביל לשמוע אותם. לחשוב על טיפים מעניינים שיכולים לסייע ולמנף את קהל השומעים.
נכון מאוד!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה