דרוש מידע כניסה לקהילות בפרוג

ריקי ק.

משתמש מקצוען
יוצרי ai
אני מנסה להיכנס לראות תנאים להצטרפות לקהילה (הפעם זה כתיבה ספרותית) ולא נותן לי.
מישהו נתקל?
@מתעניינת:) האם באמת בשיתוף מאמר דעה אפשר להצטרף לקהילה או שלהשערתך זה בגלל שהיית שם קודם?

ריקי ק.

משתמש מקצוען
יוצרי ai
1715675743093.png

MR Designs

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
זה עובד גם אצלי, ואני לא בקהילה :rolleyes:
1715676608636.png

ריקי ק.

משתמש מקצוען
יוצרי ai
הוא מעביר אותי לעמוד של אופס, התרחשה שגיאה.
ובאנגלית הוא כותב שאני לא עומדת בקריטריונים של הטופס.
מה הקריטריונים למען ה'?

Ayala10

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
גם אני ניסיתי להתקבל לקהילת כתיבה שדלחתי כבר שלוש פעמים בקשה ועדיין לא חיברו אותי....
פניתי למנהל, לבינתיים מחכה, ומחכה, ומחכה, ומחכה......

@ריקי ק. את צריכה להיות חברה בפרוג לפחות 3 חלודים, עדיין לא עבר לך...

@מ. י. פרצמן @ניהול קהילת כתיבה

הטעם המושלם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
הוא מעביר אותי לעמוד של אופס, התרחשה שגיאה.
ובאנגלית הוא כותב שאני לא עומדת בקריטריונים של הטופס.
מה הקריטריונים למען ה'?
חכי עוד שבועיים יעבור לך 3 חודשים

הטעם המושלם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
גם אני ניסיתי להתקבל לקהילת כתיבה שדלחתי כבר שלוש פעמים בקשה ועדיין לא חיברו אותי....
פניתי למנהל, לבינתיים מחכה, ומחכה, ומחכה, ומחכה......

@ריקי ק. את צריכה להיות חברה בפרוג לפחות 3 חלודים, עדיין לא עבר לך...

@מ. י. פרצמן @ניהול קהילת כתיבה
אנ י חיכיתי המון, וכמה שהתחננתי שכבר הייתי מחוברצ בעבר וכו' לא עזר, אחרי 3 חודשים הגשתי בקשה מסודרת וצורפתי אחרי שבועיים-3

Ayala10

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
אנ י חיכיתי המון, וכמה שהתחננתי שכבר הייתי מחוברצ בעבר וכו' לא עזר, אחרי 3 חודשים הגשתי בקשה מסודרת וצורפתי אחרי שבועיים-3
חברה שלי בקשה לפני חודש ומשהו הצטרפות וחמש דקות אחרי זה הצטרפה...
ועוד מהו אני כבר שלחתי 3 פעמים!!! זה דיי מוגזם (והמנהלות נכנסו... זה לא שחיכיתי שדהם יכנסו) רק שהם לא הגיבו לי....
אתמול שלחתי שוב, ולא הייתי ליד הקטע שכתבתי כדי לשלוח בטופס, פשוט כתבתי להם שפעמיים כבר העלתי...

אגב, ממש לפני כמה שניות קיבלתי הודעה צירפו אותי :eek:🤗🥳.... (באמצע כתיבת ההודעה הזאת...)
תודה למי שצרפה אותי.

הטעם המושלם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
ועוד מהו אני כבר שלחתי 3 פעמים!!! זה דיי מוגזם (והמנהלות נכנסו... זה לא שחיכיתי שדהם יכנסו) רק שהם לא הגיבו לי....
אתמול שלחתי שוב, ולא הייתי ליד הקטע שכתבתי כדי לשלוח בטופס, פשוט כתבתי להם שפעמיים כבר העלתי...

אגב, ממש לפני כמה שניות קיבלתי הודעה צירפו אותי :eek:🤗🥳.... (באמצע כתיבת ההודעה הזאת...)
תודה למי שצרפה אותי.
ברוכה הבאה!

mic003

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית

תודה למי שצרפה אותי.
אני ניסיתי ארבע פעמים בתוך פרק זמן של שנתיים, בשלוש מתוכם - לא צורפתי, ולא הוסבר לי מדוע. כנראה חשבו שהקטעים שכתבתי לא משהו.
בפעם הרביעית - צירפתי מאמר שכתבתי כאן, ואחרי שהחלטתי שזה הניסיון האחרון ואני לא מנסה שוב - צורפתי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה