מידע שימושי כמות נוגדנים בבדיקה סרולוגית-איך לקרוא את התוצאה?

• פותח הנושא Deleted 66182
  • פורסם בתאריך

גילה:)

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
ככה זה מופיע בתוצאות, גם אני עשיתי אותם בצירוף בדיקות נוספות והיתה לי תשובה אחה"צ באותו יום!!

קבצים מצורפים

• נוגדנים.PNG
    נוגדנים.PNG
    KB 1.5 · צפיות: 39

avi++

משתמש מקצוען
מתחת ל-50: שלילי
בין 50-ל150: למחוסנים ומחלימים-חיובי, לאנשים מן השורה-שלילי
מעל 150: חיובי

סמינר דוד

משתמש מקצוען
יש לי אחיינית שחלתה בפסח שנה שעברה, ועכשיו יש לה 1600 נוגדנים.
אז איך זה שחצי שנה אחרי חיסון, שמתקבל ממנו 5000 או 4000 נוגדנים, צריך שוב חיסון???
האם נוגדני החיסון נמוגים מהר יותר מנוגדנים שבאו ממחלה?
ואם כן, אז למה אחרי מחלה, תעודת המחלים שווה פחות מתעודת מחוסן?

avi++

משתמש מקצוען
יש לי אחיינית שחלתה בפסח שנה שעברה, ועכשיו יש לה 1600 נוגדנים.
אז איך זה שחצי שנה אחרי חיסון, שמתקבל ממנו 5000 או 4000 נוגדנים, צריך שוב חיסון???
האם נוגדני החיסון נמוגים מהר יותר מנוגדנים שבאו ממחלה?
ואם כן, אז למה אחרי מחלה, תעודת המחלים שווה פחות מתעודת מחוסן?
במחקר שנערך גילו שנוגדנים כתוצאה מהחיסון-רבים יותר ואיכותיים יותר מנוגדנים טבעיים

סמינר דוד

משתמש מקצוען
ממתי צריך חצי שנה אחרי לקבל עוד חיסון? הוסיפו מנה שלישית ולא התייעצו איתי?
תריבי עם רשת ב' שאמרו בה שבסוף יוני יפוג החיסון של ינואר, ויתחילו סבב שני. (אם אני לא טועה, אמרו שמספיק חיסון אחד ביוני)

וביבי הזמין, או בשלבי הזמנה, אני כבר לא זוכרת בדיוק, 36 מיליון חיסונים. כדי שיהיה גם בהמשך, עד שתחוסל הקורונה.

סמינר דוד

משתמש מקצוען
במחקר שנערך גילו שנוגדנים כתוצאה מהחיסון-רבים יותר ואיכותיים יותר מנוגדנים טבעיים
זה בדיוק מה שמביא אותי לשאול. אמרו שהחיסון יותר חזק מהמחלה. והנה אני רואה, ששתי חולות מהמשפחה, עשו השבוע בדיקה, והן נדבקו בסביבות פסח, לשתיהן יש יותר מאלף נוגדנים, וכפי שכתבו, 150 נוגדנים מספיקים כדי לקבל תעודת מחלים. ופה אחרי שנה, עם כמות כזאת של נוגדנים, זה אומר, שהחלמה מספיקה לשנה +, והחיסון אמור להחזיק יותר. והיאך יאמרו שמחלים יקבל רק 3 חודשים, ומחוסן 6???

סמינר דוד

משתמש מקצוען
נכון למתי אמרו את זה? כי אני לא שמעתי שמדברים בתקשורת על מנה שלישית בלי קשר למוטציות)
שמעתי את זה בסוף שבוע שעבר. לא זוכרת בדיוק.
בעצם נראה לי, שבראיון של ביבי לאריה גולן, הוא אמר שיביא עוד 36 מיליון חיסונים, לחסן כל חצי שנה. (אל תתפסי אותי על דיוקים, אבל זו אוירת הדברים)

אני וביתי

משתמש מקצוען
כל הדיבורים על חצי שנה לעשות עוד חיסון הם לא וודאיים אלא שעדיין לא ידוע איך החיסון ישפיע, לכמה זמן, והאם יהא מוטציות שהחיסון לא ישפיע עליהם ויצטרכו עוד מנה. כל אנשי משרד הבריאות אומרים שנתנו אישור לחצי שנה ואז יבדק השפעת החיסון אם עוד חצי שנה יבדקו ויראו שיש לו השפעה יאריכו את האישור!

D

Deleted 66182

אורח
כמה זמן לוקח עד לקבלת תשובה לבדיקה סרולוגית?
עשיתי בדיקה לפני שלושה ימים ועדין לא מופיע לי תשובה...
אולי כי עשיתי יחד עם עוד בדיקות, ואני פשוט לא לא מזהה את זה?
אמור להיות כתוב COVID 19?
אמור להיות כתוב IGG או IGE
זה הנוגדנים עצמם/הוכחה שחלית בעבר.

D

Deleted 66182

אורח
ככה זה מופיע בתוצאות, גם אני עשיתי אותם בצירוף בדיקות נוספות והיתה לי תשובה אחה"צ באותו יום!!
לפני כמה זמן היית חולה?
כי לי היתה תוצאה דומה, עמניין ממתי זה

מישו חמוד...

משתמש צעיר
זה בדיוק מה שמביא אותי לשאול. אמרו שהחיסון יותר חזק מהמחלה. והנה אני רואה, ששתי חולות מהמשפחה, עשו השבוע בדיקה, והן נדבקו בסביבות פסח, לשתיהן יש יותר מאלף נוגדנים, וכפי שכתבו, 150 נוגדנים מספיקים כדי לקבל תעודת מחלים. ופה אחרי שנה, עם כמות כזאת של נוגדנים, זה אומר, שהחלמה מספיקה לשנה +, והחיסון אמור להחזיק יותר. והיאך יאמרו שמחלים יקבל רק 3 חודשים, ומחוסן 6???
מחלימים שנחשפים לקורוניסטים נוספים מגבירים את הנוגדנים שלהם- ולכן יש לה עכשיו כל כך הרבה אחרת הנוגנים פגים לאחר 3 חודשים ומחוסנים כפי הנראה לא מגבירים נוגדנים לאחר החיסון בהיחשפות
משרד הבריאות לא לוקח אחריות לאלו שלא מגבירים את הנוגדנים (-שממשיכים לשמור עם מסיכה...) ולכן אומרים רק שלושה חודשים שאז זה אמור לפוג.

צלופחד

משתמש פעיל
תריבי עם רשת ב' שאמרו בה שבסוף יוני יפוג החיסון של ינואר, ויתחילו סבב שני. (אם אני לא טועה, אמרו שמספיק חיסון אחד ביוני)

וביבי הזמין, או בשלבי הזמנה, אני כבר לא זוכרת בדיוק, 36 מיליון חיסונים. כדי שיהיה גם בהמשך, עד שתחוסל הקורונה.
זה לא שאחרי חצי שנה החיסון פג
אלא עלול להתפוגג

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
עשינו לפני כשבוע וחצי באסף הרופא (במקור... בשמיר) מרפאות חוץ תיירות מרפא. עלה 150 שקל תוך 5 שעות כבר היה את התשובה במייל. (הם מבטיחים בין 24 שעות ל48)

יצא חיובי
נגשתי לאתר של משרד הבריאות להנפקת תעודת מחלים, התעודה יצאה מיד ללא צורך בשום פניה לרופא או איש צוות.
(אסף הרופא שאלו לפני הבדיקה באיזה קופת חולים)
בהצלחה

קצרה

משתמש מקצוען
זו השאלה.
זה נראה לי מוזר שפה התשובה היא 32 ובמקומות אחרים באלפים.
אולי הערכים שונים, וצריך לקרא אותם באלפים? אולי 32.6 של הדסה זה 3260?

גם כאלו שערכי היחוס שונים - זה לא בהכפלה באלפים.
ו- לא רואה שום דבר מוזר.
יש כאלו שמבצעים בקופות ומקבלים ערכים של אלפים יש הרבה כאלו שמקבלים של עשרות ומאות.

נתי 31999

משתמש פעיל
עריכה תורנית
מישהו יכול לעזור?
עשיתי סרולוגית באיחוד הצלה והמס' המופיע הוא 88, מה זה אומר??

תהילה צ

משתמש צעיר
מישהו עשה בדיקה סורולוגית אתמול, וקיבל תו הירוק, כי לפי מה שנאמר לי בהצלה, גם אם הבדיקה יוצאת חיובית אי אפשר לקבל תו ירוק. ידוע לכם פרטים על כך?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה