צימר כמה תסכימו לשלם עבור צימר ברמה הגבוהה ביותר?

מצב
הנושא נעול.

חיים 21

משתמש פעיל
700 - 800 לאמצ"ש.
ניקיון זה הפרמטר הכי חשוב!!!
ועוד משהו קטן, (הזכירו את זה למעלה כבר) להשאיר בצימר פינוקים קטנים שלא עולים הרבה אבל נותנים הרגשה ממש ממש טובה, כמו חלב במקרר, כוסות חמים/קרים, סכו"ם ח"פ.
המון בהצלחה!

ההדר שבהדר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
@nomi1984
חסר הרבה פרטים.
כגון נוף?
בריכה פתוחה או במקום סגור?
ג'קוזי בכלל וג'קוזי ספא גדול?
איזור אטרקטיבי או חור אי שם שאין שום דבר באיזור?
האם פרטיות גם בחצר או שיש צופים?
בכל אופן אם זה צימר באמת ברמה עם פרטיות גמורה ונוף ג'קוזי וכל השאר שווה מעל 1000
אבל לא יודע כמה בציבור החרדי משלמים את המחירים האלה

nomi1984

משתמש חדש
@nomi1984
חסר הרבה פרטים.
כגון נוף?
בריכה פתוחה או במקום סגור?
ג'קוזי בכלל וג'קוזי ספא גדול?
איזור אטרקטיבי או חור אי שם שאין שום דבר באיזור?
האם פרטיות גם בחצר או שיש צופים?
בכל אופן אם זה צימר באמת ברמה עם פרטיות גמורה ונוף ג'קוזי וכל השאר שווה מעל 1000
אבל לא יודע כמה בציבור החרדי משלמים את המחירים האלה
נוף מהמם!
בריכה פתוחה
ג'קוזי גדול חיצוני
מקום מאוד מבודד [מושב גורן בצפון]
יש הרבה מה לעשות באיזור, אבל די "חור" מבחינה חרדית... יש כאלו שזו מעלה מבחינתם...
פרטיות מושלמת. אין כלום בטווח של כמה עשרות מטרים.

תודה לכל המגיבים. עזרתם מאוד! הכיוון ברור.

ההדר שבהדר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
נוף מהמם!
בריכה פתוחה
ג'קוזי גדול חיצוני
יש הרבה מה לעשות באיזור, אבל די "חור" מבחינה חרדית... יש כאלו שזו מעלה מבחינתם...

יש ישיבה באיזור:D!!אז זה לא מבודד כל כך מבחינה חרדית
אבל נשמע בהחלט מגרה אם אין שום דבר בטווח ושום חלון שנפתח מאיזה צימר ליד כמו שהיה לי פעם קיבלנו צימר עם פרטיות מוחלטת אף אחד לא רואה, אנחנו מגיעים רואים שיש חלון צופה ישירות לג'קוזי, ובעלת המקום אומרת לא הם אף פעם לא פותחים את החלון ותוך כדי שהיא אומרת הוילון מוסט ואני רואה זוג חרדי ששכר את הצימר ליד מסתכל עלינו, תכל'ס עשינו אחורה פנה אז המחיר יכול להיות מפנק וכמובן שיהיה נקי ובכלל אם תוכלו לדאוג שיהיה אפשר לקבל החזרים מקופות חולים אחרי לידה הרבה אנשים ישמחו על זה

מירי עוס

משתמש מקצוען
סוף נכנענו למעצבת פנים... עשינו חלל גדול.
אשמח לשמוע דעתכם לכאן ולכאן [זה לא בר-שינוי. סתם מעניין לשמוע דעות סותרות...]
לנופש זוגי אני אעדיף חלל גדול ומזמין(לא בשבת)
אבל כשאני יוצאת לנופש זוגי +תינוק (פחות כיף, הבחירה היתה לצאת כך, או לא לצאת כלל) חיפשתי דווקא מקום עם חדרון קטן בו אוכל להשכיב את התינוקת לישון, בעוד אנו יכולים להתנהל בחופשיות בלי להעיר אותה.

sunshay

משתמש צעיר
לא מכירה את המושב הספציפי
אבל קרה לא פעם שיצאנו עם המשפחה והתברר שהצימר צמוד ללול או רפת
והאכזבה והתיסכול לאנשים רגישים לריח כמוני עלולה להיות עצומה
אני אישית לא הצלחתי להנות כלל מנופש כזה
ולכן לדעתי צריך להיות מספיק הוגנים ולהביא לידיעה בצורה כל שהיא (לא במפורש כמובן זה פיגוע שיווקי) את העובדה הזו.

עובדת מהבית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
אם זה נמצא בעיר כמו צפת,
ז''א קרוב לבתי כנסת,אטרקציות,מסעדות בהכשר מהודר,קברי צדיקים בקרבת הליכה,קרוב לאתרים תיירותיים וכ'ו
אז מינימום 1000 ש''ח ללילה זוגי.

יעקב אסטרייכר

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
מרתק לשמוע את הצד של בעלי הצימרים
דברים שהפריעו לי בעיקר
ניקיון
צריך לשים לב שהמים בצינור התחתון של הג'קוזי נשארים כל הזמן שהצימר ריק ומתעפשים שם ואז כשנכנסים....
לשים לב הרבה לדברים קטנים כאלה,
לתת מידע מסודר בדף על האיזור - בית כנסת. זמני תפילות.מספרי מוניות מספר תחנה וכו' וכו' להיות זמינים לכל שאלה ולהיות באמת עם רצון לעזור בכל בעיה.
בהצלחה

עובדת מהבית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
בנופש חשוב-
ניקיון,פרטיות וחצר\מרפסת+נוף

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
האמת שיש כאן מחירים שממש מפתיעים (לרעה).
א. חשוב לפרוט את המילה פינוקים. אחד זה כורסת עיסוי, השני זה פירות מעוצבים, השלישי זה חלב במקרר.
ב. לפני ששמעתי את המיקום היה ברור לי שאם זה ברמה גבוהה ומפנק באמת - לפחות 1000 ש"ח.
אחרי ששמעתי את המיקום - קצת מסתפקת. כמי שלא מתניידים ברכב - לא רואה סיכוי להגיע למקום, ולא משנה כמה יהיה זול/ מפנק.
ג. כמו שציינו מעלי - הסכמים עם קופו"ח יכולים מאד למשוך לקוחות
הצלחות רבות!

Mail

משתמש מקצוען
נוף מהמם!
בריכה פתוחה
ג'קוזי גדול חיצוני

תראי, מושב גורן זה כבר מידי בצפון, ככה שזה שיקול בשבילי למרות שיש לי רכב,
מצד שני אני מחפשת בנרות! צימר מבודד עם בריכה בנויה (לא על עמודים) ושיש נוף מהבריכה למרחב הפתוח, זה נותן הרגשה אחרת לגמרי, אבל שהצימר בקו ראשון, ככה שלא רואים אפילו מהחצר וילות ובתים אחרים. שהמקום נקי ומטופח, ובריכה מחוממת, זה דבר שלא צריך להגיד,
אגב אם יש פה מישהו שמכיר כזה דבר תייגו אותי...
הפלוסים, אם יש הוקי, כדורגל שולחן, תאורה מגניבה בבריכה ובחצר, ג'קוזי חיצוני, קפסולות קפה וחלב, שוקולד וחטיפים, מגבות בשפע ונעלי בית, מקום מסודר למנגל, נדנדות, מזרון צליה צף... אני הייתי משלמת למעלה מ-1000,
אבל אני צריכה להאמין שבאמת חלומותי מתגשמים שם, כי אני לא יוצאת מתי שבא לי, אז עד שאני כן יוצאת חשוב לי הדברים הנ"ל קצת יותר מכסף... אבל אם זה כבר מידי יקר, היום חו"ל זה כבר אופציה זולה להרבה זוגות...
הכי בא לי זה סגנון של בריכה נשפכת או בשמה השני בריכת עד, כזה דבר- מכירים??
yjdtyjdtjdm09_g.jpg
blupooly_06_x5.jpg

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה