שיתוף כמה תמונות שיצרתי עם AI

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
מבחינתי זה מצויין כמו שזה, זה חלק מהחידוש של הAI לשדרג את המציאות הקיימת וליצור מציאות משודרגת מרעננת ושמחה.

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
תמונות פרשת ויגש.png

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
משגע!
באיזה תוכנה זה נוצר|?

תודה על התעניינותכם בתהליך היצירה שלי. אני מעריך את הזמן שלכם, ואשמח להסביר קצת על הדרך שבה אני מייצר את התמונות.
למען האמת, במהלך הזמן, השתמשתי והתנסיתי במגוון רחב של כלים ליצירת תמונות. כל כלי מציע יתרונות וחסרונות משלו. לכן, אינני יכול לציין כלי מסוים שבו השתמשתי ליצירת כל התמונות באשכול זה.
כיום אני משתמש במחולל תמונות שבניתי ופיתחתי לבד לשימוש אישי. המחולל שלי מבוסס על ה-OPENAI העולמי, (כידוע שיש אלפי וריאציות וצ'אטבוטים מותאמים אישית שבנויים על ה-OPENAI). לדוגמה, התמונות מספר 3 ו-4 בתמונה האחרונה נוצרו באמצעות מחולל התמונות שלי.
אני מעריך את התמיכה שלכם בעבודה שלי ואשמח גם לעזור מעת לעת להעלות לכאן תמונות לפי ביקוש.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  23  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה