כמה שווה הלימודים,? בירור על תואר במדעי המחשב...

דאון

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
זה נכון בעיקר בבינה מלאכותית ולמידת מכונה, ששם בלי תואר אין מה לדבר בכלל, דורשים שם בעיקר תואר שני והמון ידע במתמטיקה, זה גם שכר הרבה יותר גבוה.
רק שהחיסרון בזה זה שכל החיים שם זה חתיכת לימודים...
ובכל אופן השבוע שמעתי על אחד שעובד בזה (למידת מכונה) בלי תואר ובלי תעודה אפילו...
אני הבנתי שגם עם תואר צריך מזל מדויק מאד כדי להשתלב בתחום באמת.

אלוווופה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
זה נכון בעיקר בבינה מלאכותית ולמידת מכונה, ששם בלי תואר אין מה לדבר בכלל, דורשים שם בעיקר תואר שני והמון ידע במתמטיקה, זה גם שכר הרבה יותר גבוה.
רק שהחיסרון בזה זה שכל החיים שם זה חתיכת לימודים...
ובכל אופן השבוע שמעתי על אחד שעובד בזה (למידת מכונה) בלי תואר ובלי תעודה אפילו...
כנראה שהוא גאון בקטע אחר....

Bot

משתמש צעיר
למידת מכונה דורש ידע מתמטי, את האלגוריתמיקה כבר חסכו לכם מללמוד באמצעות ספריות שמממשות הכל, והידע הזה באופן כללי דורש יותר זמן למידה מאשר לימודים אחרים, אבל בהחלט ניתן לרכוש אותו בצורה עצמאית בלי תואר.

היום אפילו אפשר להריץ מודלים על שרתי גוגל בחינם באתר דמוי jupyter notebook, ויש לגוגל חומרה מיוחדת עבור זה שהם קוראים לה TPU (tensor processing unit)

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
זה הכלי שדיברתי עליו: ואין שום צורך בתואר בשביל להתשמש בו....

החלום שלי זה לתרום לכלי הזה שהוא קוד פתוח כשיהיה לי זמן...

וזה סתם ידע כללי בנושא:

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה