כמה שווה הלימודים,? בירור על תואר במדעי המחשב...

SA MA

משתמש צעיר
הי
סיימתי בשנה האחרונה לימודי מחשבים
עשיתי את מסלול מה"ט + בינה מלאכותית (אקסטרה קוד)
אני רוצה להשלים לתואר
מישהו יודע כמה נק' הלימודים שווים?
עם עשיתי גם קורסים במתטיקה כג בדידה ואינפי...
אשמח לכל מידע!!
תודה

לימודי מה"ט = 25% מלימודי התואר
אני בוגרת התואר ועשיתי את התואר עם כאלה שהשלימו.

מתמטיקאי

משתמש פעיל
בפתוחה יש חופשת סמסטר אחת באיזור שבט אדר של שבועיים במקרה הטוב שלא נסחב המבחנים לחופש
ודי לומדים ברצף 3.5 בלי לעצור
לא יודעת סמינר
לא עשיתי סמינר אבל כן נראה לי שמערכת בסמינר מטורפת הרבה יותר חוזרים ב7-8 הביתה ועוד עושים ש"ב
איזה חופשה
זה הזמן הכי גרוע בשנה יש אז 4 מבחנים קשים פרך מהסמסטר הנוכחי, ועוד מבחנים של מועד ב'
ולהווי ידוע הלימודים הרבה הרבה יותר קשים, ולא מבחינת שעות שזה בסדר גמור, הבעיה היא המתמטיקה שיש שם דברים בלתי עבירים כמעט, אינפי בפתוחה קשה יותר מכל המכללות והאוניברסיטאות, אומרים שזה בגלל שאין שם תנאי קבלה אז עושים קורסים קשים במתמטיקה בשביל הסינון, רק צריך לזכור שהמתמטיקה היא שליש מהלימודים.
בהתחשב בעובדה שאמור להיות לך 24 נקודות או 30, אמור להיות לך קורסים אחרים לגמרי במתמטיקה קלים בהרבה, (כי את לא צריכה סינון...) אם תרצו אעלה את קובץ הקורסים הנדרשים.

יהודה משכנתאות

משתמש רשום
איזה חופשה
זה הזמן הכי גרוע בשנה יש אז 4 מבחנים קשים פרך מהסמסטר הנוכחי, ועוד מבחנים של מועד ב'
ולהווי ידוע הלימודים הרבה הרבה יותר קשים, ולא מבחינת שעות שזה בסדר גמור, הבעיה היא המתמטיקה שיש שם דברים בלתי עבירים כמעט, אינפי בפתוחה קשה יותר מכל המכללות והאוניברסיטאות, אומרים שזה בגלל שאין שם תנאי קבלה אז עושים קורסים קשים במתמטיקה בשביל הסינון, רק צריך לזכור שהמתמטיקה היא שליש מהלימודים.
בהתחשב בעובדה שאמור להיות לך 24 נקודות או 30, אמור להיות לך קורסים אחרים לגמרי במתמטיקה קלים בהרבה, (כי את לא צריכה סינון...) אם תרצו אעלה את קובץ הקורסים הנדרשים.
אתה לומד מדעי המחשב ?
אני אשמח לשמוע פרטים על הלימודים

Tami_L

משתמש חדש
את יכולה לקרוא לזה באיזה שם שאת רוצה, זה עבד בכל החברות שהתראינתי אצלם עד היום,
כולל אמזון מייקרוסופט וגוגל.
סליחה על הסטת הנושא..
התראינת במייקרוסופט לא דרך קמאטק? אז איך הגעת לשם?
עבדת בחברת הייטק (ברמה גבוהה) לפני?

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
סליחה על הסטת הנושא..
התראינת במייקרוסופט לא דרך קמאטק? אז איך הגעת לשם?
עבדת בחברת הייטק (ברמה גבוהה) לפני?
פנה אלי מגייס בלינקדאין.
עבדתי אז בלואו טק,
מיקרוסופט ברשמי מקבלת עובדים בלי תואר.
ככה גם הגעתי לראיון באמזון,
מגייסת פנתה אלי...

אחת--

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
בטח זה גם היה לפני איזה שנה,
שהביקוש לעובדים היה בשיא (גילוי נאות- אני גם התראיינתי לאמזון לא דרך קמא טק)

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
בטח זה גם היה לפני איזה שנה,
שהביקוש לעובדים היה בשיא (גילוי נאות- אני גם התראיינתי לאמזון לא דרך קמא טק)
בהחלט,
התהליך באמזון היה לפני קצת יותר מחצי שנה,
במייקרוסופט לפני שנה וחצי

יוכבד ממ

משתמש חדש
כשיש נסיון אמנם לא צריך תואר
אבל כדי להתקדם משמעותית בחברות המוכרות צריך
גם זה מהווה שיקול אם התכנית היא לא להשאר מפתח (שגם זה לחלוטין בסדר)

מתמטיקאי

משתמש פעיל
זה נכון בעיקר בבינה מלאכותית ולמידת מכונה, ששם בלי תואר אין מה לדבר בכלל, דורשים שם בעיקר תואר שני והמון ידע במתמטיקה, זה גם שכר הרבה יותר גבוה.
רק שהחיסרון בזה זה שכל החיים שם זה חתיכת לימודים...
ובכל אופן השבוע שמעתי על אחד שעובד בזה (למידת מכונה) בלי תואר ובלי תעודה אפילו...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה