דיון כמה שאלות על המיקסר שרכשתי (DAVO)

דרך אגב

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
הי
רכשתי מיקסר DAVO DSM5750 ומשום מה כל העוגות נופלות
היה לי קודם מיקסר kitchenaid תעשייתי למעלה מעשור, והכל יצא מצוין

יש למישהי ניסיון? מכירות את התופעה?
האם זה הגיוני שמיקסר כזה מקצועי יפשל בכל עוגה?

תודה!

3524

משתמש מקצוען
מי אמר שזה מיקסר מקצועי? כי קוראים לו דאבו? הדאבו המקצועי זה דגם אחר.

Goldidea

משתמש מקצוען
מי אמר שזה מיקסר מקצועי? כי קוראים לו דאבו? הדאבו המקצועי זה דגם אחר.
מי שלקח מקח רע מן השוק, ישבחנו בעיניו או יגננו בעיניו? הוי אומר: ישבחנו בעיניו! מכאן אמרו חכמים: לעולם תהא דעתו של אדם מעורבת עם הבריות".

זה בהחלט דגם מקצועי ומיועד לעוגות וקצפות וכנראה יש מה ללמוד

חייצ'ו

משתמש פעיל
יש לי גם כן מיקסר כזה חדש. קיבלתי עליו הרבה המלצות. ומרוצה מאד (זה רק מפסח)
העוגות יצאו מעולה!
אני לא מספיק מומחית למה זה נופל

ריבקולה

משתמש רשום
יש לי גם את המיקסר הזה, מרוצה מאד!
מקציף ולש ממש מצוין!
את זוכרת להעביר אותו למצב של הקצפה? כי ברגע שהוא נדלק הוא על מצב לישה.
אולי קרה משהו לתנור? (אחרי הנקיונות המאסיביים של פסח...)
בכל אופן, זה לא אמור לקרות. יש עליו ביקורות מעולות.
בהצלחה!

דרך אגב

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
יש לי אותו כבר כמה חודשים
עדיין לא הצלחתי להכין בו עוגה אחת ראויה
ממש מוזר
ברור שמה על הקצפה

הדרך היחידה שהעוגה כן יוצאת טוב ולא נופלת זה כשאני מערבבת ביד את שאר החומרים אחרי ההקצפה של הביצים
ואז בשביל מה יש לי מיקסר...

אגב, הדיסקית על המקצף לא מפריעה לכן? יש דרך להוציא אותה?

הבצק יוצא ממש מצוין
בינתיים עשיתי רק קילו אחד, אבל כבר עשרות בצקים ויוצא ממש מצוין
הבעיה היא רק עוגות בחושות או כאלו שצריך לעבוד עם הקצף אחרי ההקצפה

3524

משתמש מקצוען
מי
מי שלקח מקח רע מן השוק, ישבחנו בעיניו או יגננו בעיניו? הוי אומר: ישבחנו בעיניו! מכאן אמרו חכמים: לעולם תהא דעתו של אדם מעורבת עם הבריות".

זה בהחלט דגם מקצועי ומיועד לעוגות וקצפות וכנראה יש מה ללמוד
למה להתקיף? החלפתם מיקסר מקצועי אמריקאי ב'זבל סיני' ואתם מצפים למקצוענות?

הדאבו הסיני הוא מיקסר ממוצע למדי, יכול להצליח לו דברים, אבל הוא חלש בלישה ובכמויות גדולות. אנשים מעדיפים אותו על סמך השם הטוב של רעהו הדאבו השבדי שהוא באמת מצוין, ואחר כך מתלוננים למה הוא לא מספק את הסחורה. הוא אמנם טוב יותר מכמה מיקסרים אחרים אבל עדיין רחוק מלהיקרא 'מקצועי'.

נערך לאחרונה ב:

חני בנני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אולי את מקציפה מידי חזק את הביצים?
יתכן שהוא חזק יותר ולכן צריך להקציף פחות זמן.

שקדי

משתמש מקצוען
מי

הדאבו הסיני הוא מיקסר ממוצע למדי, יכול להצליח לו דברים, אבל הוא חלש בלישה ובכמויות גדולות. אנשים מעדיפים אותו על סמך השם הטוב של רעהו הדאבו השבדי שהוא באמת מצוין, ואחר כך מתלוננים למה הוא לא מספק את הסחורה. הוא אמנם טוב יותר מכמה מיקסרים אחרים אבל עדיין רחוק מלהיקרא 'מקצועי'.
איך יודעים מה הדאבו החזק?

דרך אגב

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מי

אין לו שום בעיה בלישה, הוא חזק ומסיבי מאד
לא זז ולא מרעיש
הבעיה שלי זה רק בערבול חומרים אחרי ההקצפה, נראה שהוא מערבל מדי חזק ומפיל את הקצף

Yahalom

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אין לו שום בעיה בלישה, הוא חזק ומסיבי מאד
לא זז ולא מרעיש
הבעיה שלי זה רק בערבול חומרים אחרי ההקצפה, נראה שהוא מערבל מדי חזק ומפיל את הקצף
באמת יכול להיות שזו הבעיה
היה לי מיקסר כעשור שעשה לי עוגות מצוין
וקנו לי חדש של קנווד, ומאז העוגות נופלות אני בדיוק בבדיקה אולי לעשות פחות זמן כי כנראה הוא יותר מהיר וצריך פחות זמן או פחות מהירות.

Goldidea

משתמש מקצוען
@3524 הורדתי את האייקון הכועס.

(אדם שקונה מוצר ראוי לפרגן לו, גם אם הוא הצליח לפספס את האשכולות שלך על האנקרסרום)

3524

משתמש מקצוען
@3524 הורדתי את האייקון הכועס.

(אדם שקונה מוצר ראוי לפרגן לו, גם אם הוא הצליח לפספס את האשכולות שלך על האנקרסרום)
תודה.

צר לי, לא הייתי במצב רוח באותם רגעים. כעת מאוחר מלתקן. אתנצל בפני הרוכשת הנכבדה ואאחל שתפיק את המירב והמיטב מרכישתה.

הכעס שלי הוא על נושא משני, הטעיית הציבור ע"י היבואן. מי שדווקא ירצה יוכל לרכוש את אותו המיקסר בדיוק תחת מותג מדבקה אחר באלף שקל פחות. אז לדרוש אלף שקל רק בגלל שכתוב על זה דאבו זו חוצפה ואונאת הציבור.

שקדי

משתמש מקצוען
תודה.

צר לי, לא הייתי במצב רוח באותם רגעים. כעת מאוחר מלתקן. אתנצל בפני הרוכשת הנכבדה ואאחל שתפיק את המירב והמיטב מרכישתה.

הכעס שלי הוא על נושא משני, הטעיית הציבור ע"י היבואן. מי שדווקא ירצה יוכל לרכוש את אותו המיקסר בדיוק תחת מותג מדבקה אחר באלף שקל פחות. אז לדרוש אלף שקל רק בגלל שכתוב על זה דאבו זו חוצפה ואונאת הציבור.

לא הבנתי.
הדאבו 5750 שמוכרים היום הוא אותו מוצר שהעלית פה רק באלף ש"ח יותר?
איך זה יכול להיות?

חני בנני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מי שלא מבין איך עובד הייצור בסין
מוטב שלא ילכלך סתם
לכו תלמדו קצת איך זה עובד ותחזרו.
אפשר לייצר שם דברים מאד איכותיים, לא פחות מאירופה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה