חברות השכרה כמה עשוי לעלות רכב 7 מקומות בהונגריה?

איש ספר

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
אני מתעתד לשהות כשבוע ומחצה מביה"ז בארץ הונגריה - ניסיתי להזמין רכב להשכרה - אז בעוד רכבים רגילים ניתן לשכור מכ-1200 ש"ח, אז רכבי 7 מקומות (קטגוריות מיניוואן) יוצא פי 10 (!!) מכ-12 א"ש.

א. זה הגיוני?
ב. מה ניתן לעשות?

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
אני מתעתד לשהות כשבוע ומחצה מביה"ז בארץ הונגריה - ניסיתי להזמין רכב להשכרה - אז בעוד רכבים רגילים ניתן לשכור מכ-1200 ש"ח, אז רכבי 7 מקומות (קטגוריות מיניוואן) יוצא פי 10 (!!) מכ-12 א"ש.

א. זה הגיוני?
ב. מה ניתן לעשות?
תאריכים?
מיקום?

קשקושי אורייתא

משתמש פעיל
בדרך כלל המחיר של רכב 7 מקומות היא פי 3 או פי 4 מרכב רגיל אבל עכעשיו בבין הזמנים שרוב רכבי ה7 מקומות תפוסים המחירים גבוהים יותר
אני יכול לשער גם על פי המחיר זה שאתה רוצה רכב אוטומט
שלח לי מייל עם התאריכים ל zplatinumwolf ואני אנסה לעזור

3524

משתמש מקצוען
ניסינו בשנה החולפת 'לארגן' כמה פעמים רכבים כאלו.

קודם כל, בתקופת הקורונה כל חברות ההשכרה צמצמו מאוד את צי המכוניות שלהם, כך שאין הרבה רכבים גדולים, ומה שיש עולה יקר מאוד.

יש בשדה התעופה בבודפשט את חברת הרץ שמציעה רכבים כאלו אבל בפועל היא לא עומדת בביקושים ומתנערת לפעמים מהתחיבויות. יש גם את חברת בוכבינדר שיצא עליה שם לא מהטובים והיא גם לא זולה, אבל בפועל רק אצלה קיבלנו בסופו של דבר את הרכב שביקשנו.

מחישוב שערכנו, שווה מכל הבחינות לשכור 2 רכבים קטנים, עדיין יצא זול בהרבה למרות עלות הדלק הכפולה. שווה להתאמץ לצרף לקבוצה נוסע נוסף בעל רשיון רכב לצורך כך.

קשקושי אורייתא

משתמש פעיל

איש ספר

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
ידני
אוטומט
אם אתה צריך שעות מיוחדות או נהג צעיר תור יאתי קשר במייל אשלח לך קישורים אחרים
zplatinumwolf גימיל

זול ביחס למה שראיתי, אבל עדיין יקר ממש,
יש מקומות אחרים בהונגריה או בסלובקיה שהמחירים שם שפויים יותר? (שווה לי לקחת מונית עד לשם..)

איש ספר

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
למבינים בתחום (לא לבעלי מוסר בבקשה..)

אם אסע באירופה (הונגריה, סלובקיה, פולין) 6 נפשות ברכב של 5 מושבים (כולל תינוק בן פחות משנה)
מה אני עלול לחטוף?
נקודות הם לא יכולים להוריד לי, רישיון הם לא יכולים לשלול, העמדה למשפט? לא הגיוני.
מה אומרים?

קשקושי אורייתא

משתמש פעיל
א' קנס גבוה
ב' זימון לתחנת משטרה
ג למה נראה לך העמדה למשפט לא זה אירופה לא ישראל

אני בכל זאת לא הייתי לוקח את הסיכון

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  44  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה