עזרה כמה עולה עגלת מאמאס אנד פאפאס

• פותח הנושא רי
  • פורסם בתאריך

ריבת חלב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מי מכיר מי יודע עגלת טיולון חדשה מבית מאמאס משהוא בשם "מאיי" קלה כנוצה
אשמח לקבל מידע והמלצות. תודה רבה!

יש לי טיולון של מאמאס אנד פאפאס משהו כמו סיריוס (לוזוכרת בדיוק) נוחה, כיפית, זולה (כי היא חדשה, לא כי היא לא טובה)
קלה יחסית, לא כמו נוצה. לא ידוע לי שיש להם עוד טיולון, אם זה זה אוכל לתת עוד פרטים

אני1000

משתמש מקצוען
יש לי טיולון של מאמאס אנד פאפאס משהו כמו סיריוס (לוזוכרת בדיוק) נוחה, כיפית, זולה (כי היא חדשה, לא כי היא לא טובה)
קלה יחסית, לא כמו נוצה. לא ידוע לי שיש להם עוד טיולון, אם זה זה אוכל לתת עוד פרטים

זה לא של בייבי ג'וג'ר?

מצליחה

משתמש מקצוען
כיף לראות שנשארו עוד אנשים "נורמלים" עם חשיבה עצמאית, ולא חלק מ "עדר" שמתעניינים לקנות עגלות אחרות, שהן לא "בוגבו"...

מצליחה

משתמש מקצוען
וגם שלא מורידים חצי משכורת על עגלה....
הלוואי חצי משכורת, לצערינו זה משכורת וחצי.
(הדגם החדש עולה 5800 ש"ח, עכשיו אחינית שלי קנתה לילד ראשון, היא לא עובדת, בקושי סיימה סמינר, והוא מרוויח בכולל, כמה? 1500 ש"ח? אז אפילו 3-4 משכורות...)

לווים

משתמש מקצוען
הלוואי חצי משכורת, לצערינו זה משכורת וחצי.
(הדגם החדש עולה 5800 ש"ח, עכשיו אחינית שלי קנתה לילד ראשון, היא לא עובדת, בקושי סיימה סמינר, והוא מרוויח בכולל, כמה? 1500 ש"ח? אז אפילו 3-4 משכורות...)

חבל שאנשים נכנסים לכיס של השני..
סה"כ שורה תחתונה זה מה שחבל באמת

מצליחה

משתמש מקצוען
חבל שאנשים נכנסים לכיס של השני..
סה"כ שורה תחתונה זה מה שחבל באמת
לא נכנסת לכיס.
במקרה של אחייניתי, אני יודעת שאח"כ הם יבואו לבכות לחמותי שאין להם כסף וכו' שיעזרו להם לחיות.
וזה מעצבן!
צריך לעזור למי שבאמת צריך, לא למי שמבזבז את כספו על שטויות.

מצליחה

משתמש מקצוען
ממליצה לא לקנות את ארמדילו- אני אכלתי איתה רק קש והיא היתה דגם בעייתי שהיה חייב תיקון בחברה.
ארמדילו ללא האמבטיה, היא דגם מעולה!
כמעט ואין לה תקלות.
כמו בכל דבר, גם בעגלה צריך מזל, וכנראה נפלת על הצד הלא טוב של הסטטיסטיקה....

שמ"ח

משתמש חדש
לי יש מאמאס אנד פאפאס דגם סולה2 ואני מרוצה מאד!!! לא מצליחה להתנתק ממנה ולעבור לטיולון קומפקטי.
היא עלתה לי 2000 ש"ח אמבטיה +טיולון!!! וגם נראית מצוין ומרשים!
אין מה להגיד, היא משרתת אותי בנאמנות!!

dinaday

משתמש פעיל
לי יש מאמאס אנד פאפאס דגם סולה2 ואני מרוצה מאד!!! לא מצליחה להתנתק ממנה ולעבור לטיולון קומפקטי.
את מרוצה מהמזרן של האמבטיה?
הוא לא דק מידי?

sari1100

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לנו יש סולה 2 כבר 4 שנים.
משרתת בנאמנות את השלישי...
כמו חדשה.
ממליצה מאוד!

חולמנית

משתמש מקצוען
גם לי יש סולה 2
קניתי ברהיטי אור לפני 4 שנים- נראת חדשה- המוכר אמין מאד אמר שהחיסרון היחיד- שאינה מתאימה למי שמוריד הרבה מדרגות- יש לה משהו קדימה שעלול להשבר
חוץ מזה- אני מרוצה מאד!- תינוק שלישי- נוחה מרופדת כולל הדפנות של האמבטיה

גיטרה

משתמש מקצוען

גם לי יש את העגלה הזו, ולא הייתי ממליצה עליה כלל, אולי כעגלה בסיסית נסבלת, ממש לא מעבר. התינוק לדעתי ממש סובל בה, כל נמלה על המדרכה הוא מרגיש, מינימום של בולמי זעזועים אין לה. בבית היא נתקעת מכל כפתור שמונח על רצפה בדרך. במדרגות הוא בכלל קופץ כמו בטרמפולינה ממוצעת.
וזה מעבר לרוחב שלה שהוא עצום, והקיפול שלה שהוא ענק ממש (אבל בזה באמת הבוגבו יותר גרוע...)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה