דרוש מידע כמה עולה דרכון זמני לילד בלשכה/בנתב"ג?

שלומי ברגר

משתמש פעיל
כמה עולה דרכון זמני לילד?
והאם המחיר שונה אם מנפיקים בלשכה מאשר בנתב"ג?

יראת גאולה

משתמש מקצוען
בנתב״ג יש מחירים מיוחדים, יקרים משמעותית מאשר בלשכה.

המחירים מופיעים כאן

תשלום מראש באינטרנט הוא זול יותר.

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
בנתב"ג זה רק ב48 שעות לפני הטיסה ובמחיר 455 ש"ח לילד ו875 למבוגר

bonbon

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אני שילמתי בלשכה 175
הכניסו אותי בלי תור

bonbon

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
מה??? באיזה סניף? אנשים מחפשים תורים בנרות
עשיתי להם פוזה שזה דחוף (זה באמת היה דחוף)
לדרכון זמני מקבלים בלי תור רק בעיר המגורים
אני עשיתי בבני ברק
צריך להגיע עם 2 תמונות פספורט

שלומי ברגר

משתמש פעיל
באתר כתוב שאם יש טיסה ב6 שבועות הקרובים - אפשר לעשות דרכון זמני התקף לשנתיים בלבד.
מישהו יודע אם צריך להזמין תור רגיל או שיש תורים מיוחדים לדרכונים זמניים?

יראת גאולה

משתמש מקצוען
תודה רבה!

כתוב כאן שלילד אפשר להנפיק דרכון זמני רק אם זה לא דרכון ראשון.
מישהו יודע האם בלשכות מקפידים על הסעיף הזה?
ביטלו את הכלל הזה בהמשך. זה מופיע באתר הרשמי של לשכת האוכלוסין וההגירה, אין לי אפשרות כרגע לשים קישור. אולי בהמשך אערוך ואוסיף.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה