כמה מקובל לבקש על דוגמא?

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
לקוח רוצה שאצייר לו דוגמא, לא משהו קים - לצייר בשבילו דוגמא לעמוד מספר בשביל לראות אם זה מה שהוא רוצה,
בתשלום - אבל כמה מבקשים על כזה דבר?
כשיש סיכוי שלא יבוא לידי שימוש?

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
אני לוקחת כמו מחיר רגיל שאני לוקחת לתמונה בספר

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
אם הוא ישתמש או לא זה עניין שלו.
העבודה שלך שווה אותו דבר.

לצורך העניין זה קצת כמו לשאול "כמה עולה בגד שלא בטוח אם אלבש אותו או לא?"

עפרה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אני לוקחת לדוגמה מחיר קצת יותר יקר ממה שאני לוקחת לעמוד רגיל, כי אם זה הרבה תמונות, אני עושה הנחה פר-תמונה, אבל תמונה בודדת עולה יותר. רק אם הלקוח ירצה להמשיך, המחיר של הדוגמה יהיה כמו כל שאר התמונות.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י עפרה;491782:
אני לוקחת לדוגמה מחיר קצת יותר יקר ממה שאני לוקחת לעמוד רגיל, כי אם זה הרבה תמונות, אני עושה הנחה פר-תמונה, אבל תמונה בודדת עולה יותר. רק אם הלקוח ירצה להמשיך, המחיר של הדוגמה יהיה כמו כל שאר התמונות.

אותו דבר לגבי עימוד

הרי חלק נכבד מהזמן שלוקח לעמד הוא הזמן הראשוני בו בונים את הגריד, ומחיר זול לפי עמוד הוא מתאים רק כשמדובר במספר עמודים גדול

אלינור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
בהחלט מחיר רגיל לאיור אמיתי, הרי בשבילך זה אותו זמן עבודה!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה