כללי כמה יעלה לי

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
כתבה טובה.
לגבי המילים האחרונות "ואני מבטיחה לך שזה יהיה בסדר". בסדר - נשמע מתחמק ולכן מרתיע.
אם המחיר שלך יקר, אפשר להדגיש מראש ש'תקבל תמורה מלאה לכספך'.
ואם אתה זול יחסית, וזה חלק מהמיתוג שלך (כן, יש כאלו שאין להם הרבה מה להציע חוץ מזה :)), אין שום סיבה שלא לציין את זה.

naamah

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
"יהיה בסדר", בטון מסויים ובהבעת פנים מסויימת זו דווקא אמירה שישראלים מאוד אוהבים לשמוע.
למי שקשה לו להגיע לטון ולהבעה המבוקשים, יכול לומר "ואני מבטיח/ה לך שנגיע לעמק השווה".

[שים לב, הקשר המשפט הוא לא תמורה לכסף אלא הקושי של הלקוח להיפרד מכספו גם אם התמורה מאוד שווה, המשפט הזה נועד לבטא סוג של הבנה ידידותית לקושי הזה]

naamah

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
דרך אגב - הכתבה נשלחה רגע לפני סגירת הגיליון, ובאיחור מה שמתי לב שהמשפט שמופיע שם "למרות ההמלצה מסעיף 1" מתייחס לסעיף שלא מופיע בכתבה עצמה אלא בקטע קודם בפרק. עם אלה שטרם רכשו את המדריך הסליחה.

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
נכתב ע"י naamah;972013:
"יהיה בסדר", בטון מסויים ובהבעת פנים מסויימת זו דווקא אמירה שישראלים מאוד אוהבים לשמוע.
למי שקשה לו להגיע לטון ולהבעה המבוקשים, יכול לומר "ואני מבטיח/ה לך שנגיע לעמק השווה".

[שים לב, הקשר המשפט הוא לא תמורה לכסף אלא הקושי של הלקוח להיפרד מכספו גם אם התמורה מאוד שווה, המשפט הזה נועד לבטא סוג של הבנה ידידותית לקושי הזה]

שומע. לא חייב להסכים ;)

האורות

משתמש פעיל
גם אני הזדהיתי עם הרעיון של הכתבה.

חבל רק להציג לקוח כמטרד שצריך להיפטר מכאב הראש ממנו או למצוא דרכים להסתדר מן הפגע הרע.
יש שני סוגי לקוחות, כאלה שבכל מקרה (מחיר) יעשו לוגו, שגם להם חשוב המחיר אך לא בכל מחיר. נקרא להם לקוחות גדולים.

ויש כאלה שלא סגורים על עניין הלוגו ולהם חשוב עניין המחיר בכל מחיר..., להם לא יעזור המשפט "נסתדר".
כן תעזור להם הדוגמא של מחיר המכונית (למה להעליב את פיאט...) ואצלינו תמיד היו אומרים "וואס קוסט א פאהר הויזען פאר א יתום" ( - כמה עולים זוג מכנסיים ליתום).

naamah

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י האורות;976183:
גם אני הזדהיתי עם הרעיון של הכתבה.

חבל רק להציג לקוח כמטרד שצריך להיפטר מכאב הראש ממנו או למצוא דרכים להסתדר מן הפגע הרע.
יש שני סוגי לקוחות, כאלה שבכל מקרה (מחיר) יעשו לוגו, שגם להם חשוב המחיר אך לא בכל מחיר. נקרא להם לקוחות גדולים.

ויש כאלה שלא סגורים על עניין הלוגו ולהם חשוב עניין המחיר בכל מחיר..., להם לא יעזור המשפט "נסתדר".
כן תעזור להם הדוגמא של מחיר המכונית (למה להעליב את פיאט...) ואצלינו תמיד היו אומרים "וואס קוסט א פאהר הויזען פאר א יתום" ( - כמה עולים זוג מכנסיים ליתום).

שים לב, לא אמרתי לא לתת הצעת מחיר.
אמרתי לא לתת אותה בשיחת הטלפון הראשונה.
לקוח שלא מוכן להמתין לקבלת מייל מסודר עם הצעת מחיר לאחר שיחת הכרות טלפונית, הוא כמעט תמיד לקוח שיתברר כלקוח שואב (אנרגיות, זמן, סקיצות מיותרות) בהמשך. אם הנ"ל גם מתחבר לנורות אדומות נוספות (ראה פרק 2 במדריך שלי) אני ממליצה לא לעבוד עם לקוח כזה.

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נעמה, כל מילה - זהב!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה