..כמה ימים לאחר הכנס.מה שפרינצלה הייתה אומרת?

R Yagel

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
זה הכל עניין של רגישות - ומאיפה אתה בא
מה שצורם - לי לא צורם -לך
אני עם מטפחת - אחרת עם פאה - זה עם כיפה סרוגה וזה עם שטריימל..............
ה' אוהב את כולנו - כל אחד בדרגה שלו - ובדרגת הרגישות שלו
בפורום הזה יש אנשים מכ"כ הרבה רבדים בעם
שמה שמציק לי - לא מזיז למישהו אחר...
אני ג"כ הייתי בהרצאה עם הסרטי אנימציה - וכן - הסרט הספציפי הזה - עם הדרכונים והמפלצות - באמת לא התאים מבחינה תוכן -- יש מספיק דוגמאות מקצועיות - ולא חייבים לקחת דווקא את המזעזעות (כמעט לא ישנתי בלילה - באמת מסכנים הילדים...)
אז כן - היו שם דברים שצרמו לי והיו גם דברים שלצערי פחות -
ואני חושבת שכמה שאתה רגיש יותר - אתה כנראה מבין יותר - כי אתה יודע שיש ממה להתרגש
ואשרי כל הנפשות העדינות - הלוואי עליי!
(שוב אני מדגישה - זה עניין של רקע דתי והשקפתי - ולפעמים - גם כהות חושים...)

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
הבנתי נכון שזה היה לנשים?
אז מה גברים בכלל מביעים דעה על משהו שלא ראו??

מותר להגיד לא יודע על מה שלא יודעים
ותודה למעוררים באופן כללי.

תודה אלונה
כי דברי אמת ניכרים

נערך לאחרונה ב:

אבימי

מנהל קהילת איור
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
אתם יודעים למה יש הלכה? כדי שאנשים לא ימציאו דברים.

להלכה יש גבולות, למורי הלכה יש את המסורת איך ליישם אותה,

ואם אסור להשתמש במילה "מנצחים" על כל דבר אחר חוץ מהכובש את יצרו,
אז גם אסור להשתמש במילה אמנות כי אין צייר כאלוקינו.
וגם לא במילה אנימציה, שמקורה במילה נפש ביפנית , ומשמעותה להכניס נפש בדברים, ויש ממנה ריח איום של עבודה זרה וכפירה.
ויש אנשים שממש נורא ואיום, אבל משתמשים בשניהם, אפילו.

לא הבעתי דעה לגבי התכנים בסרט. רק לגבי המשפט המוזר הנל.

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
אז תפתח טור נפרד.
אתה צודק במה שאתה אומר ובאותה מידה שדברי התעוררות אמורים להיות תואמים לענין כך גם הסתייגות.

מה זה גורע ממך שמישהי הביעה דעה על משהו שקשור אליה??

אבימי

מנהל קהילת איור
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
אז תפתח טור נפרד.
אתה צודק במה שאתה אומר ובאותה מידה שדברי התעוררות אמורים להיות תואמים לענין כך גם הסתייגות.

מה זה גורע ממך שמישהי הביעה דעה על משהו שקשור אליה??

שלום.
ברוכים הבאים לעולם הפורומים.
בו אנשים יכולים להגיב על דברים במקום בו הם כתובים, ולא לפתוח אשכולות נפרדים כמו פופקורן.
בדיוק כמו שגברתי הנכבדה עשתה - הגיבה על הדברים במקומם, ולא פתחה אשכול נוסף.

לא גורע כלום. מישהו אמר גורע? לא שמעתי אף אחד אומר גורע. מישהו שמע מישהו אומר גורע?
זו דעתי, והיא פתוחה לשינוי, אם מישהו יביא לי סברה טובה למה אסור להגיד "מנצחים". זהו.

אלונה יקואל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
חברה,אני החלטתי לא להישאב למקומות לא טובים.לא ממשיכה עם דבורי הסרק האלה שלא מובילים לשום מקום.
אני דוגלת באהבת ישראל וקבלת השני,והשונה.אבל הרגשתי צורכת להעמיד את הדברים על דיוקם,לפחות כראות עייני כאדם דתי וחרדי.

כל אחד שייקח מה שהוא רוצה מהדברים שאמרתי-או לא.בשביל זה אנחנו נקראים עם הבחירה.זה במה שאנחנו בוחרים.
מכבדת כל אחד עם דעותיו.כן,גם אותך אבימי היקר -זכותך לחשוב איך שאתה רוצה ולהביע דעה.
רק צרם לי מאוד שהרגשתי שפשוט התנגחת איתי במקום לנסות (בתור אומן לפחות)להיות יותר מכיל ומבין ולפחות אם לא מסכים וזה בסדר ,אז לתת לי את המקום.

ג'קי ירחי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי

אבימי

מנהל קהילת איור
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
חברה,אני החלטתי לא להישאב למקומות לא טובים.לא ממשיכה עם דבורי הסרק האלה שלא מובילים לשום מקום.
אני דוגלת באהבת ישראל וקבלת השני,והשונה.אבל הרגשתי צורכת להעמיד את הדברים על דיוקם,לפחות כראות עייני כאדם דתי וחרדי.

כל אחד שייקח מה שהוא רוצה מהדברים שאמרתי-או לא.בשביל זה אנחנו נקראים עם הבחירה.זה במה שאנחנו בוחרים.
מכבדת כל אחד עם דעותיו.כן,גם אותך אבימי היקר -זכותך לחשוב איך שאתה רוצה ולהביע דעה.
רק צרם לי מאוד שהרגשתי שפשוט התנגחת איתי במקום לנסות (בתור אומן לפחות)להיות יותר מכיל ומבין ולפחות אם לא מסכים וזה בסדר ,אז לתת לי את המקום.

קטונתי מלהתווכח עם גברתי,
שרוחה נעלה וכל דבריה אמת לאמיתה בתכלית הדיוק.
רק מעלה אפשרות קלושה ששגיאה נפלה בתחומה, בשגגה, ובכוונה טהורה.

ובאמת, היו כל כך הרבה דברים בכנס שיכולים היו להיות מדוייקים יותר, ומושלמים יותר.
תחושה אישית. אולי כי המארגנים קצת טריים בנושא, זה היה נראה שהם הוציאו מאמצי על שהעסק רק יקום ויהיה, ולא נשארה כל כך אנרגיה לפרטים הקטנים.

נערך לאחרונה ב:

מענדי ירוסלבסקי

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי

ל. פולק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
לא יודע. אצלינו אמרו שמי שמריח זבל בכל מקום, משהו לא בסדר לו באף.

והמבין יבין, רמז נורא, ודי לחכימא משמעויות נסתרות של סוד כמוס למעלה מכל השגה לאנשים פשוטים.
וגם אני כותב שלוש נקודות רק כדי שזה יהיה ממש דרמטי הנה: ...

משתמש סופר מקצוען

חיים דיקמן

Administrator
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
ההודעה הפותחת כאן החזירה אותי שנים רבות לאחור, הייתי מעצב ומעמד ספרים.
יום אחד הגיע אלי בעל תשובה אחד וביקש שאני אעצב ואעמד לו ספר שליקט בו סיפורי מוסר, אחרי שקיבלתי את קבצי הוורד - עיצבתי עימדתי את הספר, כשהבאתי לו להגהות הוא נורא כעס: למה אין את המילה בס"ד בכל עמוד????
הסברתי לו שמקובל להניח את המילה פעם אחת בלבד, בתחילת הספר. ותהיה לו סיעתא דשמיא גם בלי לכתוב בס"ד בכל עמוד ועמוד.
הוא נורא כעס!! הוא אמר לי שאני כופר! עם דעות קלוקלות.. כל ההסברים וההוכחות שניסיתי כולל שהראתי לו חמישה חומשי תורה שאין בס"ד בכל עמוד, פשוט לא שכנעו אותו.

לגופו של ענין. התכנים באירוע עברו בקרה. לא היו בהם דברי כפירה. אני מסכים לחלוטין שהמנצחים והשורדים בעולם המקצועות העתיד יהיו אלו שיבינו את העולם. בדיוק כמו אלו שהבינו שצריך להחליף את הסוסים במכונות עם דלק... הם אלו ששרדו וניצחו בעולם התחרות העסקית בענף התחבורה.
אין לי שמץ של מושג מה הקשר לכפירה ואיך זה קשור לפתגם חז"ל איזהו גיבור הכובש את יצרו???

כנ"ל לגבי ההרצאה המדהימה של דנה נחום. נכון. דנה לא מגיעה מהשטיבלאך של זופניק, ולכן היא לא טיבלה את הרצאתה ברשב"א על מסכת נדרים....
דנה נחום בוגרת בצלאל, מרצה עם נסיון רב לאיור ואנימציה, (בשנקר וכו'), ושילוב כשרונותיה שהתברכה בהם בס"ד באיור ואנימציה הוא נדיר וכדאי היה להקשיב לתוכן המקצועי, במקום להתפס על כך שהדמות מפלצת שהיא הציגה עלולה להפחיד ילדים בלילה.... כי ההרצאה היתה לאנשי מקצוע ולא לילדים מפוחדים. התכנים כולם עברו בקרה ואף צינזורים של חלקים שהיו נראים בענינו כאלו שאינם מתאימים מבחינה רוחנית.

סף הרגישות מאד שונה אצל כל אדם ואדם.
השקעתי באופן אישי, וגם שאר הצוות הרבה מאד מאמצים כדי שהכל יהיה על פי הלכה ועל הצד הטוב ביותר הן ברמה המקצועית והגשמית והן ברמה הרוחנית.

מבחינתנו האירוע עבר בהצלחה גדולה מכל הבחינות
למרות שיש סף רגישויות שונות, ויש אנשים שמבחינתם דמות מצויירת של מפלצת זה אסון, אני מתוודה שאותי זה משעשע. סליחה.
או למשל יש אנשים שלמרות שהיתה הפרדה מלאה בהרצאות, כניסות נפרדות לחלוטין, ומתחמי כיבוד נפרדים לחלוטין, וברוב היום הפרדה גם בתערוכה עד כמה שאפשר, תמיד יהיה להם טענה למה ראו מספר גברים שמציגים בדוכנים בזמן של הנשים, או להיפך.... או למה בהפסקה שהיתה בין ההרצאות במליאה היו מעט גברים שנכנסו לתערוכה בזמן של הנשים למשך עשרים דקות...
כאילו שאותם אנשים בערבי חגים עושים קניות רק טלפוניות כי באושר עד יש גברים ונשים יחד בקופה, השם ירחם...

אז בהחלט ניתן להודות שהכנס הזה לא מוצלח בשביל השפרינצלה המדוברת שכשנבהלה לראות דמות מאויירת של מפלצת, נלחצה כשראתה את המרצה יוצאת מהשירותים ולא אומרת 'אשר יצר' בכוונה, או המרצה שאמר שהשורדים העסקיים יהיו אנשים שיבינו את הטכנולוגיה, ולא אמר שהשורדים יהיו אלו שנוטלים ידיים 6 פעמים כל בוקר!!!

נערך לאחרונה ב:

ליבליב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
ההודעה הפותחת כאן החזירה אותי שנים רבות לאחור, הייתי מעצב ומעמד ספרים.
יום אחד הגיע אלי בעל תשובה אחד וביקש שאני אעצב ואעמד לו ספר שליקט בו סיפורי מוסר, אחרי שקיבלתי את קבצי הוורד - עיצבתי עימדתי את הספר, כשהבאתי לו להגהות הוא נורא כעס: למה אין את המילה בס"ד בכל עמוד????
הסברתי לו שמקובל להניח את המילה פעם אחת בלבד, בתחילת הספר. ותהיה לו סיעתא דשמיא גם בלי לכתוב בס"ד בכל עמוד ועמוד.
הוא נורא כעס!! הוא אמר לי שאני כופר! עם דעות קלוקלות.. כל ההסברים וההוכחות שניסיתי כולל שהראתי לו חמישה חומשי תורה שאין בס"ד בכל עמוד, פשוט לא שכנעו אותו.

לגופו של ענין. התכנים באירוע עברו בקרה. לא היו בהם דברי כפירה. אני מסכים לחלוטין שהמנצחים והשורדים בעולם המקצועות העתיד יהיו אלו שיבינו את העולם. בדיוק כמו אלו שהבינו שצריך להחליף את הסוסים במכונות עם דלק... הם אלו ששרדו וניצחו בעולם התחרות העסקית בענף התחבורה.
אין לי שמץ של מושג מה הקשר לכפירה ואיך זה קשור לפתגם חז"ל איזהו גיבור הכובש את יצרו???

כנ"ל לגבי ההרצאה המדהימה של דנה נחום. נכון. דנה לא מגיעה מהשטיבלאך של זופניק, ולכן היא לא טיבלה את הרצאתה ברשב"א על מסכת נדרים....
דנה נחום בוגרת בצלאל, מרצה עם נסיון רב לאיור ואנימציה, (בשנקר וכו'), ושילוב כשרונותיה שהתברכה בהם בס"ד באיור ואנימציה הוא נדיר וכדאי היה להקשיב לתוכן המקצועי, במקום להתפס על כך שהדמות מפלצת שהיא הציגה עלולה להפחיד ילדים בלילה.... כי ההרצאה היתה לאנשי מקצוע ולא לילדים מפוחדים. התכנים כולם עברו בקרה ואף צינזורים של חלקים שהיו נראים בענינו כאלו שאינם מתאימים מבחינה רוחנית.

סף הרגישות מאד שונה אצל כל אדם ואדם.
השקעתי באופן אישי, וגם שאר הצוות הרבה מאד מאמצים כדי שהכל יהיה על פי הלכה ועל הצד הטוב ביותר הן ברמה המקצועית והגשמית והן ברמה הרוחנית.

מבחינתנו האירוע עבר בהצלחה גדולה מכל הבחינות
למרות שיש סף רגישויות שונות, ויש אנשים שמבחינתם דמות מצויירת של מפלצת זה אסון, אני מתוודה שאותי זה משעשע. סליחה.
או למשל יש אנשים שלמרות שהיתה הפרדה מלאה בהרצאות, כניסות נפרדות לחלוטין, ומתחמי כיבוד נפרדים לחלוטין, וברוב היום הפרדה גם בתערוכה עד כמה שאפשר, תמיד יהיה להם טענה למה ראו מספר גברים שמציגים בדוכנים בזמן של הנשים, או להיפך.... או למה בהפסקה שהיתה בין ההרצאות במליאה היו מעט גברים שנכנסו לתערוכה בזמן של הנשים למשך עשרים דקות...
כאילו שאותם אנשים בערבי חגים עושים קניות רק טלפוניות כי באושר עד יש גברים ונשים יחד בקופה, השם ירחם...

אז בהחלט ניתן להודות שהכנס הזה לא מוצלח בשביל השפרינצלה המדוברת שכשנבהלה לראות דמות מאויירת של מפלצת, נלחצה כשראתה את המרצה יוצאת מהשירותים ולא אומרת 'אשר יצר' בכוונה, או המרצה שאמר שהשורדים העסקיים יהיו אנשים שיבינו את הטכנולוגיה, ולא אמר שהשורדים יהיו אלו שנוטלים ידיים 6 פעמים כל בוקר!!!
מר דיקמן, נשמח שתכתוב לנו יותר.
תגובה מעולה. :)

אבימי

מנהל קהילת איור
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
...מבחינתנו האירוע עבר בהצלחה גדולה מכל הבחינות...
הופהההה אנחנו מארחים את בעל הבית. כבוד.
אם כבר יש לנו הכבוד - אולי מילה קטנה.
מילה אישית. הפורום הזה הוא אבן דרך בקריירה של רבים פה.
אפילו בלי קשר לבית הספר ולקורסים, זה צומת משובחת.
ואני, ובטח רבים, מכירים טובה גדולה על כך.
הרבה מהאורחים הקבועים שישנם בפורום, והרבה מאלה שעברו הלאה וכבר לא פה - חבים למקום ולפלטפורמה כאן קפיצה ענקית בקרירה, ואולי גם את כל ההתנעה.
אני זוכר שנכנסתי לפורום כאן לפני שנים ארוכות (בזמן שאנשים כמו מנחם תעיזי ז"ל ועוד כמה ניקים חשובים הסתובבו פה...)
והרגשתי כמו ילד קטן שהצניחו אותו ליורודיסני. כל כך הרבה כשרונות של אנשים חרדים! והם כל כך נגישים! אני זוכר את הרגע, זו היתה חוויה מופלאה, באמת.
תודה - רבה.

מילה בקשר לכנס:
האירוע היה מרשים מאוד מהמון בחינות. היו שם אנרגיות חדשות, ואוירה מחשמלת, ואווירה של דברים גודלים.
והארגון היה מעולה,והיתה תחושת סדר נעימה ומליאת צ'ארם.
אה מה מה.
לדעתי האישית, וגיליתי שעוד חברים פה חושבים במקרה אותו דבר,
לאיש הקטן, הפרילאנס, שיושב ביום יום ליד מחשב ומנסה לצוד לקוחות ושיתופי פעולה בצפורנים,
אותו איש או אשה קטנים, יצאו בתחושת ריקנות קלה. כן, היו הרצאות. וזה יפה. כן היו מיצגים חמודים, וזה נחמד, באמת.
אבל בסופו של דבר, באנו להזניק את הפרנסה שלנו. כמה אנוכי וראש קטן שזה יישמע, זה ככה.
את כל אחד סקרן איך הניקים נראים, ואיזו כרזה תנצח, אבל זה לא מה שהרים אותי מהכסא. מה שהרים אותי זה שהרחתי הזדמנות להתפתח. וזה - על אף שהיה אירוע מהמם - לא היה שם.
רעיונות שייגרמו לאנשים כמוני לכמו אחרים כאן - לצאת מרוצים ומוזנקי קריירה - לא חסר, יש המון, והייתי בכנסים בארץ ובעולם שעשו את זה בגדול.
אני חושב שאולי לשנים הבאות - יש מה לחשוב על הלחם והבשר של התעשייה, הפרילאנסרים.
שתהיה להם תועלת מהעניין.
שוב, היה יפהפה ומחשמל, ומיוחד, רק היה חסר הזדמנות אמיתית לאדם הקטן, ליצור הזדמנות עסקית.
ושוב תודה, על הפורומים, על ההזדמנות, על הכל.

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בלי להתווכח שהאירוע היה מקסים ובאמת השתדלו בכל התחומים
בהרצאה של האינימיציה - חוץ מהדמיות המפלצתיות - כן היו דברים שהיו צריכים לזצנר!!
אולי זה לא היה הרבה, אבל זה היה - וצרם!
ושוב תודה על הכל, אבל כן צריך לשים לב שסרטונים יהיו מבוקרים \ מצונזרים על טהרת הקודש
טהרת הקודש = הכוונה שלא יהיו דברים שנוגדים את טהרת הקודש, מה שזכור לי ונשלף לי הרגע - זה משהו עם ריקודים...

נערך לאחרונה ב:

אנאל- ציור עם לב

כי לגעת בנפש- זו אומנות!
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
בלי להתווכח שהאירוע היה מקסים ובאמת השתדלו בכל התחומים
בהרצאה של האינימיציה - חוץ מהדמיות המפלצתיות - כן היו דברים שהיו צריכים לזצנר!!
אולי זה לא היה הרבה, אבל זה היה - וצרם!
ושוב תודה על הכל, אבל כן צריך לשים לב שסרטונים יהיו מבוקרים \ מצונזרים על טהרת הקודש
טהרת הקודש = הכוונה שלא יהיו דברים שנוגדים את טהרת הקודש, מה שזכור לי ונשלף לי הרגע - זה משהו עם ריקודים...
תדגישי ריקודים מעורבים, שירת נשים, לבוש קל וכו'...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה