דרוש מידע כמה זמן מרגע שעוברים טסט פנימי אמורים לקבל תאריך לטסט?

מילכה123

משתמש רשום
עברתי שבוע שעבר טסט פנימי וכבר שילמתי אגרה.
תוך כמה זמן לפי החוק אני אמורה לקבל את התאריך לטסט?
נראה לכם הגיוני שעדיין לא קיבלתי תאריך?
אשמח לשמוע מבעלי ידע בעניין..
תודה!

דו רה מי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
אם כבר מדברים על 'טסט פנימי' אז..
"טסט פנימי זה שמורים מתחלפים"
הסוד: טסט פנימי צריך להתבצע על-ידי מנהל מקצועי מוסמך – לא כל מורה לנהיגה רשאי לבצע טסט פנימי. מורים ש"מתחלפים" ביניהם עושים קומבינה על הגב שלך ולא נותנים לך את מה שמגיע לך.
אז מה מומלץ: ברר מראש מול המורה / בי"ס לנהיגה מי עושה טסט פנימי והאם הוא מנהל מקצועי מוסמך.

"טסט פנימי זה אגרה של משרד התחבורה"

הסוד: המורה נותן לך טופס אגרה לשלם בדואר עבור "טסט פנימי", אתה מתרוצץ לדואר, כולך מזיע, ובסוף הכסף נכנס לחשבון הבנק של המורה...(יכולת פשוט לתת לו שיק/מזומן ביד).
אז מה מומלץ: ברר מראש את מחיר הטסט הפנימי (מחיר מומלץ עד 229 ש"ח) ושלא יספרו לך שזה אינו חלק מעלות החבילה – כיוון שהכסף משולם בסופו של דבר למנהל המקצועי ולמורה הנהיגה ולא למשרד הרישוי (להבדיל מאגרת תיאוריה וטסט).
מכאן

מילכה123

משתמש רשום
אם כבר מדברים על 'טסט פנימי' אז..
"טסט פנימי זה שמורים מתחלפים"
הסוד: טסט פנימי צריך להתבצע על-ידי מנהל מקצועי מוסמך – לא כל מורה לנהיגה רשאי לבצע טסט פנימי. מורים ש"מתחלפים" ביניהם עושים קומבינה על הגב שלך ולא נותנים לך את מה שמגיע לך.
אז מה מומלץ: ברר מראש מול המורה / בי"ס לנהיגה מי עושה טסט פנימי והאם הוא מנהל מקצועי מוסמך.

"טסט פנימי זה אגרה של משרד התחבורה"

הסוד: המורה נותן לך טופס אגרה לשלם בדואר עבור "טסט פנימי", אתה מתרוצץ לדואר, כולך מזיע, ובסוף הכסף נכנס לחשבון הבנק של המורה...(יכולת פשוט לתת לו שיק/מזומן ביד).
אז מה מומלץ: ברר מראש את מחיר הטסט הפנימי (מחיר מומלץ עד 229 ש"ח) ושלא יספרו לך שזה אינו חלק מעלות החבילה – כיוון שהכסף משולם בסופו של דבר למנהל המקצועי ולמורה הנהיגה ולא למשרד הרישוי (להבדיל מאגרת תיאוריה וטסט).
מכאן
תודה אבל את השלב הזה כבר עברתי ב"ה.
מנהל מקצועי עשה לי את הטסט הפנימי ונתן את חתימתו בטופס ורק אז שילמתי אגרה לטס.
כרגע עבר כבר שבוע ולא קיבלתי מועד לטסט.
האם זה תקין?
מה החוק אומר לגבי זה?

כותב מוסמך

ה
מוזיקה ונגינה
כעיקרון תוך 8 ימים לא יותר כבר יהיה לך טסט. ז''א שתאריך תקבל ימים בודדים אחרי הטסט פנימי.
העיכוב יכול למבוע שלמורה שלך אין תלמיד נוסף שמחכה לבחינה או שעוד לא שילם אגרה

מילכה123

משתמש רשום
כעיקרון תוך 8 ימים לא יותר כבר יהיה לך טסט
כך החוק אומר?
כי לי היא אמרה שיכול להיות טסט תוך יומיים ואפשר לחכות גם 5 שבועות.
זה רנדומלי...
אבל המוזר בכל הסיפור שעדיין לא קיבלתי תאריך לטסט..
כפי מה שהיה ידוע לי מהרגע ששילמתי אגרה תוך יומיים הייתי אמורה לקבל תאריך לטסט וזה מה שרציתי לבדוק..אם זה מעוגן בחוק..

כותב מוסמך

ה
מוזיקה ונגינה
אין חוק.
כעקרון טסט ראשון מקבלים הכי מאוחר 14 יום ממועד התשלום

דייד

משתמש מקצוען
בעלי עשה לא מזמן טסט
אחרי ששילם תוך שבוע וחצי כבר עשה טסט
בערך יומיים שלושה אחרי ששילם קיבל תאריך

שפריץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אני חושבת שמקבלים תאריך לטסט מיד אחרי שהמורה שלך רושם אותך. יכול להיות שהוא התעכב עם הרישום כי יש לו עומס של תלמידים שהוא מתעדף ביניהם או שלהיפך, כמו שכתב @כותב מוסמך , אין לו תלמיד שני או תקן.

כותב מוסמך

ה
מוזיקה ונגינה
הכלל בטסט, כפי שהמורה שלי אמר.
תן סיבה למורה לתת לך רשיון לרדת לכביש, לא מספיק שלא יהיה טעויות, צריך שיראה שאתה רואה הכל שם לב להכל ומתנהג עפ"ז (וכמובן יודע את הכללים...)

בעצם...

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
תן סיבה למורה לתת לך רשיון לרדת לכביש, לא מספיק שלא יהיה טעויות, צריך שיראה שאתה רואה הכל שם לב להכל ומתנהג עפ"ז (וכמובן יודע את הכללים...)
אפי׳ בתור כלל זה יותר מידי כללי

מילכה123

משתמש רשום
הלוואי וזה היה תלוי רק בזה..היום יש עוד כמה משתנים:)
מרגע שנגמר הצינור של הכסף שזורם אליהם ההתיחסות כבר אחרת...(בכל אופן אצלי כך)

א.ו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
למדתי אצל מורה מבוגר בתל אביב,
והוא אמר לי שזה תלוי אם הבוחן היה מורה נהיגה בעברו אז אם באופן כללי אם הנהיגה בסדר הוא יעביר.
אבל אם זה סתם אחד שלמד רק להיות טסטר על כל טעות הוא יפסול
וכך היה אצלי

ליבי לב

משתמש רשום
שאלה דחופה:
האם הטסט מתבצע ברכב של המורה נהיגה, שעליו התבצעו השיעורים???
או ברכב אחר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  53  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה