בקשה כמה זמן זה עוד ייקח? אַה?

למאי נפקא מינה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
הפלאפון צלצל, מס' של צינתוקים.
לוידע למה, אבל הרמתי.
משמים! איזה אושר - 'מדברת קטי מהעירייה. אתם זכאים לקבל תווי מזון. מהעמותה יצרו אתכם קשר.
תודה ויום נעים'.

לא שאני ראש הממשלה [- למרות שאם בנט יכול אז אני בוודאי], אבל קצת קשה להשיג אותי.
כנראה שלא עניתי לטלפון כשהתקשרו מהעמותה, בינתיים דבר לא הגיע.

אז כמה זמן סביר שזה ייקח?

וכן, אני יודע שיש אשכול על זה, אבל למי יש זמן למאתיים עמודים? ראש הממשלה כבר אמרנו?

נערך לאחרונה ב:

לבלוב

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
אני ג"כ קיבלתי ואני מבני ברק
וזה כבר לא קשור ל @אשל ירושלים
אז למי כן????????
(גילוי נאות אני ג"כ לא ראש הממשלה, אה.... ואפי' לא חלק מגוש השינוי.........)

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אצלנו התקשרו לפחות 3 פעמים
אח"כ התברר שמחלק הכרטיסים בעיר שלנו החליט שלא לחלק את הכרטיסים, היות ולא שילמו לו מספיק [לדעתו]
בסוף קיבלנו את הכרטיס ע"י חבר של חבר שהכיר את המחלק וביקש ממנו לקחת את הכרטיס שלו, ולקח של עוד כמה משפחות שהכיר, ושלח לנו...

חמצוץ

משתמש סופר מקצוען
אצלנו התקשרו לפחות 3 פעמים
אח"כ התברר שמחלק הכרטיסים בעיר שלנו החליט שלא לחלק את הכרטיסים, היות ולא שילמו לו מספיק [לדעתו]
בסוף קיבלנו את הכרטיס ע"י חבר של חבר שהכיר את המחלק וביקש ממנו לקחת את הכרטיס שלו, ולקח של עוד כמה משפחות שהכיר, ושלח לנו...
פשוט הזוי!
לא סיפור ראשון.
מדינה שמתגאה במערך בריאות יעיל ומתוקתק
מדינה שטוענת שניצחה את הקורונה בזכות המבנה הארגוני
מדינה שהמבנה הארגוני כל-כך מסובך, בטח נתקלתם פעם בהיררכיה הנובעת מכך-
המדינה הזו מחלקת מאות מליונים, לטענתה, כאילו מדובר בחלוקת פעקאלא'ך בשבת בצהריים!
חלם כבר אמרנו?!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה