דרוש מידע כמה באמת שווה יום הרווקים הסיני 11.11 באליאקספרס?

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
האמת, השנה די רדוד מבחינת מבצעים,
אני מחכה לראות כמה הקופונים יהיו שווים, שנה שעברה היו ממש טובים!

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
האמת, השנה די רדוד מבחינת מבצעים,
אני מחכה לראות כמה הקופונים יהיו שווים, שנה שעברה היו ממש טובים!

אני צריך מצלמה טובה ואיכותית וגם פל' C2,

האם יש מבצעים על המוצרים האלו?

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
הנחה קטנה, לא משמעותית, אבל אם יהיה קופון טוב זה ממש יהיה נחמד!
מצלמה טובה ואיכותית
לא הייתי מזמין באלי-אקספרס דבר כזה.

• תודה
Reactions: szn

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
הנחה קטנה, לא משמעותית, אבל אם יהיה קופון טוב זה ממש יהיה נחמד!

לא הייתי מזמין באלי-אקספרס דבר כזה.

איך משיגים קופון?

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
איך משיגים קופון?
כתבתי הרבה על קופונים באשכול ההוא
שנה שעברה היה אשכול פעיל מאד על קודי קופון שמשתמשים אספו מרחבי הרשת, אלי-אקספרס מחלקת ביום זה מיליוני דולרים בקופונים (זה מביא להם לקוחות במיליארדי דולר!!) ויש כל מיני אתרים שניתן להשיג בהם קופונים, לכן מומלץ שיהיה לכם בעגלה מוצרים שאתם מעוניינים לקנות, שאם פתאום יהיה קופון הפעיל לדקות ספורות תוכלו לנצלו מיידית.

מרים שוורץ

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
כתבתי הרבה על קופונים באשכול ההוא
שנה שעברה היה אשכול פעיל מאד על קודי קופון שמשתמשים אספו מרחבי הרשת, אלי-אקספרס מחלקת ביום זה מיליוני דולרים בקופונים (זה מביא להם לקוחות במיליארדי דולר!!) ויש כל מיני אתרים שניתן להשיג בהם קופונים, לכן מומלץ שיהיה לכם בעגלה מוצרים שאתם מעוניינים לקנות, שאם פתאום יהיה קופון הפעיל לדקות ספורות תוכלו לנצלו מיידית.
מחכה לקופונים כבר:)
ואגב, חבל ממש שלא ידעתי שאני יכולה להרוויח 24$ לאחרונה נרשמתי לעליאקספרס

צריח

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
כאן בשורה המטושטשת
:)
איך מקבלים 24 דולר?
בפתיחת חשבון ע"י קישור צירוף חברים ממשתמשים וותיקים.
ניתן להשיג ברשת הרבה קישורים כאלו.

חשוב לדעת! אל תעשו משחקים כדי לקבל את זה, אם כבר פתחתם חשבון באלי-אקספרס, אל תתפתו לפתוח חדש בשביל הקופונים, לא תקבלו אותם, וזה רק יגרום לחסימת החשבון הישן.

א.ר.ז.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
נרשמתי דרך הקישור שלכם, ובכל אופן לא רואה דיווח על הקופונים הללו.

שרילנקה

משתמש פעיל
@הכולבויניק לא הבנתי את העניין בשורה המטושטשת אין לי חשבון בעליאקס אני צריכה רק להרשם דרך הקישור שלך ואז אני מרוויחה. בקיצור פרטים בבקשה....:)

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
נרשמתי דרך הקישור שלכם, ובכל אופן לא רואה דיווח על הקופונים הללו.
עברנו לפרטי, לאחר בירור ככל הנראה זה בגלל שהכניסה לחשבון לא הייתה מיד לאחר לחיצה על הקישור, כך שזה לא נקלט.
@הכלבויניק
באמזון יש גם התייחסות ליום הרווקים הסיני? או שזה אך ורק באליאקספרס?
אני רוצה להזמין משו באמזון גרמניה ומתלבטת אם שווה לחכות למחר.
תודה
לא, באמזון יש עוד מעט בלאק-פריידי, זה הזמן הכי מומלץ בשנה לקניות באמזון.
אני צריכה רק להרשם דרך הקישור שלך ואז אני מרוויחה. בקיצור פרטים בבקשה....:)
ממש כך, נכנסים דרך ק"ש של צירוף חברים (שלי או של כל אחד אחר) פותחים מיד חשבון חדש באלי-אקספרס, ומקבלים לחשבון קופונים שווים, מופיע בעת התשלום בקופה, או בלשונית 'הקופונים שלי'.

מרחבים

משתמש מקצוען
לא, באמזון יש עוד מעט בלאק-פריידי, זה הזמן הכי מומלץ בשנה לקניות באמזון.
מה זה עוד מעט?
כתוב שם עכשיו כך:
1605028038363.png

אפשר לקנות כבר?
או שכדאי לחכות, ואם כן למתי?
תודה רבה.
1605028038363.png

hila

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
בויזה כאל כתבו שמי שקונה באלי' מעל 35$ ומשלם בכרטיס ויזה מקבל הנחה של 5$ רק ב11-12

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
מה זה עוד מעט?
אפשר לקנות כבר?
או שכדאי לחכות, ואם כן למתי?
תודה רבה.
בשנת 2019 היו מבצעי בלאק פריידי וסייבר מאנדיי באמזון אטרקטיביים מאוד לישראלים, בזכות האפשרות למשלוח חינם בהזמנות מעל $49, אך עדיין לא ברור האם המבצע יחזור על עצמו גם השנה.

בלאק פריידי (Black Friday) או בשמו העברי, יום שישי השחור, הוא כינוי ליום שישי שפותח את עונת הקניות שבין חג ההודיה בארצות הברית לחג המולד. הוא חל ביום שישי של השבוע הרביעי בחודש נובמבר. זהו יום שיא של צרכנות בארצות הברית ובשנים האחרונות הוא מלווה במבצעים רבים בעולם כולו. בלאק פריידי חל אחרי יום הרווקים הסיני ומיד לאחריו מגיע הסייבר מאנדיי.
בלאק פריידי השנה חל ביום שישי בתאריך 29 בנובמבר 2020 (27.11.20).

בלאק פריידי הוא למעשה 24 שעות של קניות מטורפות בכל העולם שבהם המוני מותגים וחנויות בעולם מציעים הנחות והטבות משמעותיות. צרכנים רבים ממתינים במיוחד ליום הזה על מנת לרכוש מוצרים ושירותים בציפייה לקבל מבצעים אטרקטיביים.

מרחבים

משתמש מקצוען
בשנת 2019 היו מבצעי בלאק פריידי וסייבר מאנדיי באמזון אטרקטיביים מאוד לישראלים, בזכות האפשרות למשלוח חינם בהזמנות מעל $49, אך עדיין לא ברור האם המבצע יחזור על עצמו גם השנה.

בלאק פריידי (Black Friday) או בשמו העברי, יום שישי השחור, הוא כינוי ליום שישי שפותח את עונת הקניות שבין חג ההודיה בארצות הברית לחג המולד. הוא חל ביום שישי של השבוע הרביעי בחודש נובמבר. זהו יום שיא של צרכנות בארצות הברית ובשנים האחרונות הוא מלווה במבצעים רבים בעולם כולו. בלאק פריידי חל אחרי יום הרווקים הסיני ומיד לאחריו מגיע הסייבר מאנדיי.
בלאק פריידי השנה חל ביום שישי בתאריך 29 בנובמבר 2020 (27.11.20).

בלאק פריידי הוא למעשה 24 שעות של קניות מטורפות בכל העולם שבהם המוני מותגים וחנויות בעולם מציעים הנחות והטבות משמעותיות. צרכנים רבים ממתינים במיוחד ליום הזה על מנת לרכוש מוצרים ושירותים בציפייה לקבל מבצעים אטרקטיביים.
אז אני מבינה שכן היה לי כדאי לחכות...
בינתיים כבר קניתי
וכן עלה לי משלוח... למרות שההזמנה היתה מעל 49 יורו (אמזון גרמניה)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  22  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה