עזרה כמה אמור לעלות דירה 4 חדרים, 8 מיטות לסוכות. עד 5 דקות מגור-באיאן בירושלים???

מצב
הנושא נעול.

291

משתמש פעיל
דירה מרווחת די מפוארת, לא בניין חדש. משהו מכיר מחירים סבירים יותר שיתאים לחוצניק?

רגע של ניצחון

משתמש מקצוען
לדעתי די יקר
כ 40 אלף שקל לשבוע וקצת
(אני שכרתי למשפחה חוצניקית לכל הפסח דירת 4 חדרים ממש יפה, 12 מיטות, קומה שניה, כ 10 דקות מגור ב 18 אלף שקל)
אוכל בערב בל"נ לשים מספרי תיווכים שמתעסקים בזה

• תודה
Reactions: 291

גימפל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לדעתי די יקר
כ 40 אלף שקל לשבוע וחצי
(אני שכרתי למשפחה חוצניקית לכל הפסח דירת 4 חדרים ממש יפה, 12 מיטות, קומה שניה, כ 10 דקות מגור ב 18 אלף שקל)
אוכל בערב בל"ה לשים מספרי תיווכים שמתעסקים בזה
מחירי פסח שונה בהרבה ממחירי סוכות

291

משתמש פעיל
לא רע לסגור בשבוע אחד משכנתא של שנה שלמה ....

מה זה המחירים??
והאומץ לדרוש????
שאלתי רק אם זה המחיר. אין לי מושג אם זה הוגן או לא. אני פשוט מחפש דירה ומפחד שיקחו לי גם את הדירה הזאת, אם אני לא יסגור. יש מקור לפחד, או פשוט להמשיך לחפש...?

נערך לאחרונה ב:

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
שאלתי רק אם זה המחיר. אין לי מושג אם זה הוגן או לא. אני פשוט מחפש דירה ומפחד שיקחו לי גם את הדירה הזאת, אם אני לא יסגור. יש מקור לפחד, או פשוט להמשיך לחפש...?
מציעה לבקש מהם שירשמו את הפרטים שלכם ושאם יש להם משהו שרציני לסגור שישאלו אותכם קודם.
בינתיים תעשו בירורים.

• תודה

elmo

משתמש צעיר
לא יודע בירושלים
אבל אני גר 5 דקות מוויזניץ
והציעו לי עשרת אלפים דולר לתשרי..
כמובן שלא מתאים לי

• תודה

לא אני

משתמש מקצוען
למי שרלוונטי דירה יפהפיה בשנלר, מפוארת ממש,
קומה 5 (יש מעליות שבת) 2 חדרי שינה, סלון ענק, מטבח מרווח מאד, מרפסת סוכה.

מיכל 3D

משתמש פעיל
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אחותי משכירה בסורוצקין במעבר לבעלזא
ממש מול הבית מדרש.
יחידת אירוח 35 מ''ר מפוארת מאד חדשה מהקבלן עם 3 כיווני אויר. כניסה פרטית
2 מיטות , אופציה לעריסה ומזרון.
מפנקת מאד עם מצעים מגבות סבונים פלטה מיחם.
אם רלוונטי לכם אתם לכם את הפרטים במייל
michalprog22

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה