כמה איורים

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
@ronitg תני לי לחלוק עלייך
אישית, לדעתי הסגנון הוציא מ @ימית ^-^ הרבה טוב שלא ראיתי אצלה קודם... וכן, לדעתי הציורים האלה כופלים ברמת המגובשות והמקצועיות שלהם את שאר הסגנונות שהיא מבצעת. זה לא בא לתת נקודות לאף אחד מהסגנונות, ובהחלט אפשרי שלגבי הסגנונות האחרים- זה נעשה מבחירה אישית שלה (צמצום בזמנים או תמחור) ושהיא יכולה להגיע לאותה רמה גם בהם, אבל בינתיים ממה שאני ראיתי- הסגנון הזה הרבה יותר יפה בשבילה.
*אז שנתחיל?*

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
אה ולגבי הקידום,
זה שוב המקום להזכיר שיש לנו בס"ד (די טרי) קבוצת חובבות מנגה, שמתרחבת לה בקצב מרנין! לא תאמינו כמה חובבות מנגה מסתתרות מתחת לאפכם הפרוגי :)
אם את אוהבת את הז'אנר ורוצה לשתף ציורים ממנו בכיף; או לדבר על הסגנון וללמוד עליו עוד, כתבי לי בפרטי ונשמח לאמצך לחיקנו!
welcome-to-the-dark-side-we-have-light-_izumo-22957260 (2).jpg
אם לא שיתפת עדיין עבודות בסגנון, כנראה שאבקש ממך לשלוח לי עבודות כדי לבדוק התאמה.
מזכירה- הקבוצה היא הארד קור ומי שלא אוהבת, חבל שתכניס את הראש שלה למיטה משוגעת.
לילה מקסים!

כבי צישינסקי

סטודיו רץ. כל אתר תותח
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
D I G I T A L

אריאלה+

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
באמת נעים לעין! אני הכי אהבתי את העליון מימין D: גם בסגנון וגם בביצוע ^__^

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  35  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה