דרוש מידע כל מי שלא קיבל את הצ'ק מארה"ב לכאן!!

פלורה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בעקבות הפרסום בעיתון בשבוע שעבר על גניבות רבות מאד של הצ'קים מאמריקה, אנו מנסים לרכז את הפניות לרשויות בארץ ישראל כדי להלחם בתופעה, ולמנוע אותה בעתיד (כי אמורים לשלוח לנו צ'קים חדשים) הפעילות הינה בכמה מישורים: פניה לחברי כנסת, פניה לצ'נג'רים, פניה למשטרה וכמובן לרשות הדואר.
במקביל אנו רוצים לבדוק את אפשרות הגשת תלונה במשטרה בתור קבוצה, ותביעה ייצוגית לדואר ע"י עו"ד.
כ"כ נשמח לקבל ייעוץ ממי שמבין בנושא ויכול לכוון אותנו כיצד לפעול להשבת הגזילות הרבות, ולמנוע גניבות כאלה בעתיד.

בשביל שנוכל לדווח על היקף התלונות, וכן בשביל התביעה הייצוגית, אנא כתבו למייל זה את המידע הבא: shiri8087 gmail.com
  • איזה מהמענקים לא הגיע אליכם
  • שם (אין צורך דווקא לפי SS)
  • שכונה
  • עיר
  • מספר בני המשפחה שלא קיבלו הצ'ק
  • האם קיבלתם את המכתב מהאמריקאים בו כתבו שהצ'ק נשלח.

• כמובן כתבו אם יש לכם מידע נוסף לסייע לציבור.
הפיצו מידע זה לכל מי שזה יכול לעזור לו. כי כוחנו יהיה כקבוצה!
יצא מזה בסוף משהו?
מישהו שנגנב לו, כבר קיבל צ'ק חוזר? (או את הנאבד?)
כי לא טיפלתי בזה משום מה, ועדיין מחכה לצ'ק השלישי...

מקפיצה, מכיוון שזה נחוץ מאד לגולשים בפרוג:
בעקבות הפרסום בעיתון בשבוע שעבר על גניבות רבות מאד של הצ'קים מאמריקה, אנו מנסים לרכז את הפניות לרשויות בארץ ישראל כדי להלחם בתופעה, ולמנוע אותה בעתיד (כי אמורים לשלוח לנו צ'קים חדשים) הפעילות הינה בכמה מישורים: פניה לחברי כנסת, פניה לצ'נג'רים, פניה למשטרה וכמובן לרשות הדואר.
במקביל אנו רוצים לבדוק את אפשרות הגשת תלונה במשטרה בתור קבוצה, ותביעה ייצוגית לדואר ע"י עו"ד.
כ"כ נשמח לקבל ייעוץ ממי שמבין בנושא ויכול לכוון אותנו כיצד לפעול להשבת הגזילות הרבות, ולמנוע גניבות כאלה בעתיד.

בשביל שנוכל לדווח על היקף התלונות, וכן בשביל התביעה הייצוגית, אנא כתבו למייל זה את המידע הבא: shiri8087 gmail.com
  • איזה מהמענקים לא הגיע אליכם
  • שם (אין צורך דווקא לפי SS)
  • שכונה
  • עיר
  • מספר בני המשפחה שלא קיבלו הצ'ק
  • האם קיבלתם את המכתב מהאמריקאים בו כתבו שהצ'ק נשלח.

• כמובן כתבו אם יש לכם מידע נוסף לסייע לציבור.
הפיצו מידע זה לכל מי שזה יכול לעזור לו. כי כוחנו יהיה כקבוצה!
עדיין רלוונטי או שכבר טיפלו בזה?
אני לא קיבלתי את המענק הראשון

צפורה לוי

משתמש מקצוען
מי שלא קיבל את המענק הראשון, צריך להגיש שוב דוח לשנת 2020, עם הכנסות או בלי - לפי מה שצריך, ושם לבקש זאת, לפי מה שידוע לי, זאת הדרך. אפשר גם להתקשר ולשאול אותם, אם האנגלית שלך טובה ויש לך זמן + שיחות חינם, כי זה יכול לקחת הרבה זמן.
001-267-94-11-000

(שני האפסים הראשונים זה לפי החברה, לדוגמא 014 וכד') קודם הם אומרים משהו וצריך לחכות שיגמרו, אח"כ שלוחה 1, אח"כ 4 ואח"כ 1.

מי שלא קיבל את המענק הראשון, צריך להגיש שוב דוח לשנת 2020, עם הכנסות או בלי - לפי מה שצריך, ושם לבקש זאת, לפי מה שידוע לי, זאת הדרך. אפשר גם להתקשר ולשאול אותם, אם האנגלית שלך טובה ויש לך זמן + שיחות חינם, כי זה יכול לקחת הרבה זמן.
001-267-94-11-000

(שני האפסים הראשונים זה לפי החברה, לדוגמא 014 וכד') קודם הם אומרים משהו וצריך לחכות שיגמרו, אח"כ שלוחה 1, אח"כ 4 ואח"כ 1.
דבר ראשון אני עצמי לא מגישה דו"ח וזה בדו"ח של ההורים שלי
נשלח לי מעטפה בדואר שנשלח אלי צ'יק והצי'ק עצמו לא הגיע
לאחים שלי היה אותו סיפור התקשרו ואמרו להם שמספר הרחוב לא נכון ולכן הצ'יק לא הגיע ( איך המעטפה שנשלח להם צ'יק הגיע זה אני לא יודעת )
לקח לי המון זמן עד שהצלחתי לתפוס אותם
הייתי על הקו עם אחת שדוברת אנגלית
ועד שסוף סוף ענו
הפקידה אמרה שהיא לא מצליחה להיכנס לתיק שלי
ואני יצריכה למלא איזה תופס כלשהוא באתר

צפורה לוי

משתמש מקצוען
ש דבר נוסף שאפשר לעשות, לכל מי שלא קיבל הצ'ק השלישי (אבד או נגנב), גם אם כבר שלח הפקס, וגם אם לא - להתקשר אליהם!
הם התחילו להיות זמינים ולטפל בזה גם בטלפון!
אומנם ההמתנה על הקו יכולה להיות ארוכה יחסית, אבל הפקידים יעילים והצ'ק אמור להגיע כחודש אחרי השיחה אי"ה.
00-1-267-94-11-000

(שני האפסים הראשונים זה לפי החברה, לדוגמא 014 וכד') קודם הם אומרים משהו וצריך לחכות שיגמרו, אח"כ לבחור 1, אח"כ 4 ואח"כ 2.
הם שואלים פרטי הזדהות, וכן על הדוח ששלחתם, ולכן רצוי מאד שיהיה לפניכם.

צפורה לוי

משתמש מקצוען
דבר ראשון אני עצמי לא מגישה דו"ח וזה בדו"ח של ההורים שלי
נשלח לי מעטפה בדואר שנשלח אלי צ'יק והצי'ק עצמו לא הגיע
לאחים שלי היה אותו סיפור התקשרו ואמרו להם שמספר הרחוב לא נכון ולכן הצ'יק לא הגיע ( איך המעטפה שנשלח להם צ'יק הגיע זה אני לא יודעת )
לקח לי המון זמן עד שהצלחתי לתפוס אותם
הייתי על הקו עם אחת שדוברת אנגלית
ועד שסוף סוף ענו
הפקידה אמרה שהיא לא מצליחה להיכנס לתיק שלי
ואני יצריכה למלא איזה תופס כלשהוא באתר
שכחתי לציין, אבל לפי מה שכתבת, נראה שההגשה שלך היתה שנה שעברה, על 2019, ולכן גם לא מצאו את התיק שלך. והפתרון הוא לא לשלוח הפקס אלא להגיש שוב דוח.
אם את עם ההורים שלך, הצ'ק היה אמור להגיע אליהם, ביחד עם המענקים שלהם.
אם את מעל 17 את יכולה להגיש בנפרד ולקבל זאת.

מבקש ידע

משתמש צעיר
למי שהוא יש מידע על מי שקיבל אזרחות עכשיו האם יכול להגיש בקשה ולקבל את המענקים

צפורה לוי

משתמש מקצוען
למי שהוא יש מידע על מי שקיבל אזרחות עכשיו האם יכול להגיש בקשה ולקבל את המענקים
מי שקיבל מספר SS (וקל וחומר אזרחות) אחרי 15.6 ולא ביקש הארכה קודם, לא יכול לקבל השנה, אבל אי"ה יקבל את המענק השלישי בלבד, לאחר שיגיש שנה הבאה (תחילת 2022) את הדוח על 2021

פלורה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הם שואלים פרטי הזדהות, וכן על הדוח ששלחתם, ולכן רצוי מאד שיהיה לפניכם.

על איזה דוח מדובר?
לפני הצ'ק הראשון נעזרתי במישהו והוא מילא לי טופס ושלח. ואז קיבלתי את הצ'ק הראשון ואת השני קיבלתי אוטומטית. ואת השלישי עדיין לא ולא שלחתי שוב שום פקס או בקשה.
מה אני אמורה לענות להם במקרה כזה על הדוח?

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
מי שקיבל מספר SS (וקל וחומר אזרחות) אחרי 15.6 ולא ביקש הארכה קודם, לא יכול לקבל השנה, אבל אי"ה יקבל את המענק השלישי בלבד, לאחר שיגיש שנה הבאה (תחילת 2022) את הדוח על 2021
עגשנו לבן שלי בקשה לSS בתחילת פברואר קיבלנו אותו בסוף יוני עם התאריך 17.6, יש מה לעשות? הגשנו כל הרבה זמן לפני התאריך הזה.... לא הגשנו דחיה, לא הספקנו :(

צפורה לוי

משתמש מקצוען
ממש מתסכל!! אבל הכל משמים.
אפשר לנסות, אמרו לי שלפעמים זה כן עובר, אם ההפרש קטן.
בכל מקרה את השלישי תוכלו לקבל.
ההימור הוא רק על ההגשה השנה, שאם לא תקבלו, תצטרכו להגיש גם שנה הבאה.
שווה להמר ולהשקיע 100 ש"ח, בסיכוי לקבל 1800$

צפורה לוי

משתמש מקצוען
על איזה דוח מדובר?
לפני הצ'ק הראשון נעזרתי במישהו והוא מילא לי טופס ושלח. ואז קיבלתי את הצ'ק הראשון ואת השני קיבלתי אוטומטית. ואת השלישי עדיין לא ולא שלחתי שוב שום פקס או בקשה.
מה אני אמורה לענות להם במקרה כזה על הדוח?
תבקשי ממי שהגיש לך הראשון, שיבדוק הסטטוס של השלישי. הוא יכול. לכאורה הצ'ק יצא, כי 99% יצא להם אוטומטית ב-26.3 ולכן צריך להתקשר או לשלוח פקס שזה לא הגיע.

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
עשית משהו בשביל זה?
ז"א התקשרת? שלחת שוב? כתבת פקס? וכו'....
לא
הגשנו את הבקשה יחסית מאוחר, אז החלטנו לחכות בסבלנות... בפרט שמי שהתעסקה לנו בביורוקרטיה עשתה לנו טובה ולא היה לנו נעים להטריח אותה שוב.

צפורה לוי

משתמש מקצוען
ואם לא, אז דרך הקונסוליה, צריך איכשהו להתכתב איתם, זה תהליך אבל בסופו של דבר מקבלים אותו. בכל מקרה אם המספר קיים, תוכלו לקבל את המענקים אי"ה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה