כל העובדים יצאו לנופש חברה ואני לא : )

ייעוץ עיסקי ופיננסי

וניהול כספים לעסקים חברות ארגונים ופרטיים
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום

כובע שמש

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מבינה מאד,
גם אצלנו ככה- מי שלא בא לנופש עבד, קשה ומבאס אבל אין מה לעשות :(
כפרת עוונות וזכויות... תכווני עכשיו באלול...
וימי מחלה זה גזל לכל דבר אם לא חולים והלוואי שכולנו תמיד נהיה בריאים!

הכל לטובה !!!

משתמש צעיר
תדעי לך שאת עוצמתית ואדירה
זה ניסיון לא פשוט ולא קל
אני בטוחה שהשכר שמחכה לך על זה הוא עצום !!!!
תהיי גאה בעצמך מאד
יש לך עמוד שדרה ועקרונות
את רמה מעל כולם .
את לא תתחרטי על זה בחיים שלך .
אני גם עבדתי במקום מעורב והצלחתי ב"ה לא להגיע למסיבות סוף שנה וכו'
בראש שלי היה זה כל הזמן זה לא קשור אלי מממטר

(אולי יתנו לך זיכוי למלון אחר או
שתשאלי רב אם את יכולה לקחת אז ימי מחלה באישור המעסיק )
מקנאה בזכויות שלך
ומעריכה אותך המון

להסכים

משתמש פעיל
אוף
איזה מעצבן
מרגישה שזה אפלייה דתית כזו

אני לא משתתפת בדיוק בגלל סיבה דתית
למה שאני יעבוד והם יתפנקו להם? לא מדברת כמובן על שעות על גבי שעות שהם יורדים למסעדות מתחת לעבודה ואוכלים שעה וחצי-שעתיים! ארוח צהריים ואני עובדת!

ואוו איזה מתסכל.
זאת יותר בחירה דתית מאשר אפליה דתית.

והשעות במסעדה... גם את יכולה לגנוב רק בוחרת בחיים, במי את מקנאה?

אין דברים כאלה

משתמש מקצוען
אני לא משתתפת בדיוק בגלל סיבה דתית
למה שאני יעבוד והם יתפנקו להם?
במחילה, אבל לאחר הבעת הערכה על הניסיון שאת עומדת בו יש כאן ערבוב שני נושאים/תחושות.
יש את הקושי הגדול שכולם מכייפים ואני לא יכולה ללכת איתם בגלל שאני חרדית ונכון שאין לי צד ללכת אבל הייתי מאוד רוצה ללכת למלון ותכל'ס יהיה שם כיף וקשה לי עם זה שאני לא יכולה ללכת (ואגב, מותר לקרוא לילד בשמו, התחושה היא שהדת מגבילה אותנו! יש המון מה לדון בזה אבל לא במסגרת הנוכחית).

מעבר לזה יש קושי שחשבת שלפחות יהיה לך חופש ומתברר שזה לא ימי חופש אלא ימי עבודה לכל דבר.

עכשיו, למה יותר קשה העובדה ש"אני עובדת והם מתפנקים"??? נניח אני מספר לך שסבא (קליין, הסבא) העשיר שלי מפרנס אותי ואני לא צריך/ה לעבוד בכלל וחוצמזה הוא נותן לי נופש כל חודש במלון, זה יעצבן ויתסכל אותך? ברור שלא, כי לא לכל אחד יש את התנאים של השני, אז למען ה', בתחילת החודש הבנת שיש לך X ימי עבודה, מתברר שחלק מהעובדות לא יגיעו מסיבה כל שהיא, מה איכפת לך אם הם מתפנקים בזמן הזה, שוכבים עם 40 מעלות חום או שנוסעים להודו למחקר על התרבות החרקים באורז הסיני???????? את יוצאת לעבוד? את אמורה לעבוד? הציעו לך משהו שאסור לעשות אותו ולכן את לא עושה אותו אלא ממשיכה לעבוד? כל הכבוד על העמידה בניסיון, אל תשכחי להתפלל על עצמך ועל המשפחה שלך - וממשיכים את החיים הלאה!!!
בהצלחה!

הכי אחי

משתמש פעיל
סליחה על חוסר ההבנה
אבל אם זה זוגי למה שלא תמצאי סידור לילדים ותבואי גם עם בעלך, נכון שלא תוכלי להשתתף בכל הפעילויות ובענין האוכל תצטרכי למצוא הסדר, אבל כשזה זוגי אני הייתי חושב על זה עוד פעם

ייעוץ עיסקי ופיננסי

וניהול כספים לעסקים חברות ארגונים ופרטיים
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
סליחה על חוסר ההבנה
אבל אם זה זוגי למה שלא תמצאי סידור לילדים ותבואי גם עם בעלך, נכון שלא תוכלי להשתתף בכל הפעילויות ובענין האוכל תצטרכי למצוא הסדר, אבל כשזה זוגי אני הייתי חושב על זה עוד פעם
נראה לי יותר בעיה זה האוכל
כשנמצאים בחול יש גם גויים במלון ולא מפריע לאף אחד

הכי אחי

משתמש פעיל
תסתכלו במלונות חילוניים למהדרין ותמצאו לא מעט זוגות חרדיים, אוכל מביאים משהו לנשנוש ובכל מקום יש איזה מסעדה כשרה

מסלול מחדש

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
זה לא כל כך דומה
להיות במלון עם האנשים שאת עובדת איתם ומחר תיפגשו שוב בעבודה, זה לא כמו להיות עם אנשים שאת לא מכירה ולא תפגשי שוב לעולם

shani123

משתמש מקצוען
לא מכירה מנסיון אישי
אבל נראה לי כדאי לפנות לדרג המנהלי, ופשוט להסביר ולבקש בנעימות
שהיות והנופש נמנע ממך בגלל העקרונות הדתיים, את מבקשת ימי חופשה וכ'ו
לטובת העסק תסבירי שכך באמת תוכלי לצבור כח ומוטיבציה להמשך וכו'
תוכלי להוסיף ולהסביר על היעילות שלך, גם בלי ה"גיבוש".

ולהפלל שה' יפתח את ליבם.

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
רק לידע,
ימי חופשה שמאורגנים על ידי המעסיק נרשמים בתלוש וחייבים במס וביטוח לאומי (השווי שזה עלה למעסיק), ומעסיק יכול לחשבן אותם על ימי חופשה שהוא חייב לעובדים.

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
אולי לבקש נופש במקום אחר

מרים גגגגג

משתמש פעיל
סליחה על חוסר ההבנה
אם זה היה מלון לחילוני ניחא
אבל פה מכירים את העובדים הראשי צוות והבוסים וזה לא לעניין

שושנה הנחמדה

משתמש רשום
היי ,
כל העובדים בחברה שאני עובדת בה יוצאים לנופש חברה למלון 3 ימים עם בני זוג. כמובן שלא אוכל להשתתף מסיבות דתיות (אני החרדית היחידה במשרד)

מה לעשות בימים אלו? אני צריכה כאילו לעבוד????
אמרתי פה בתמימות לכמה עובדות שאני הולכת לעשות קניות לחג בימים אלו , הם פערו אלי זוג עיניים ואמרו , את צריכה לעבוד, זה ימי עבודה לכל דבר, ותבקשי אולי אישור לעבוד מהבית שלא תהיי לבד במשרד (בר.... פחד..)
מה?
שאני יעבוד והם יעשו שם ספא במלון ועוד איזה מלון ... ואווו משהו הזוי .
למה???

מה אומר החוק על זה ?
וואו מבאס לעבוד אז ....
לדעתי תנסי לבקש יפה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה