כל הסירים לפח :( אינדוקציה...

• פותח הנושא ril
  • פורסם בתאריך

ril

משתמש פעיל
אם כבר קונים סירים חדשים - יש לכם על מה להמליץ מבחינת האיכות , נראות חדשה לאורך זמן , וכמובן מחירים שפויים - חנויות מומלצות וכו'
תודה רבה !

ril

משתמש פעיל
תודה
הבנתי לגבי המתאם שזה כבר מוריד מכל הערך של האינדוקציה, צריך לחכות שהוא יתקרר וכו'
האם זה נכון ? מה שיש לך- את ממליצה ?

אם הבנות

משתמש פעיל
נכון שצריך לחכות שיתקרר וכו'. ואני באמת משתמשת בו רק לעיתים רחוקות. זה באמת לא מלכתחילה. השארתי סירים גדולים ויקרים שהיה חבל לי לזרוק וכשאני רוצה להשתמש בסירים האלה אני משתמשת במתאם.

• תודה
Reactions: ril

בינגו משחקים

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
יש ביש חסד סירי אינדוקציה איכותים בפרוטות (בעיקר ב"יש חגיגה", אך לא רק)

נערך לאחרונה ב:
  • תודה

תפוח אדמה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
לפוד אפיל יש מבצעים מצוינים על סירים איכותיים וטובים.
קניתי שם שני גדלים מאוד שימושיים, ב-199 יחד.
חוץ מזה, גם קניתי פשוטים של חוייה, שמתאימים לאינדוקציה.

אילת ח

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
כדאי לבדוק את הסירים הקיימים, לא בטוח שהם לא מתאימים
ניתן להצמיד מגנט בתחתית, אם מתמגנט הוא מתאים לאינדוקציה
עשינו לפני חצי שנה אינדוקציה ורב הסירים הישנים שלנו התאימו

• תודה

ril

משתמש פעיל
הם עברו על כל סיר וחוץ מסיר אחד הכל לא התאים , מה הכוונה להצמיד מגנט ?
תודה

אם הבנות

משתמש פעיל
אני בדקתי בשעתו והיו לי סירים שהם לא מתאימים לאינדוקציה ונתפס אליהם המגנט כך שזה לא אינדיקציה. אני בדקתי כל סיר על הכיריים וראיתי אם הוא מזהה אותו או לא. (לי יש כיריים של אלקטרולוקס וכשהוא לא מזהה שיש עליו סיר או כשהסיר לא מתאים מופיע האות F)
(ברוב הסירים יש סמלים בתחתית הסיר למה הסיר מתאים. אם הוא מתאים לאינדוקציה אמור להיות סמל דומה לגדר תיל, ספירלה. ויש סירים שהם אינדוקציה ואין עליהם הסמל )

נערך לאחרונה ב:

חנה קונקטורית ומאמנת

חנה פפנהיים | קונקטורית ומאמנת אישית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
גמני עשיתי את בדיקת המגנט ושמחתי שמתאימים אבל תכלס שמחתי היתה מוקדמת... מה שלא מופיע סימון אינדוקציה לא נתפס... ובאתי כאן לבדוק את נושא המתאם. אז איפה קונים וכמה עולה?

חנה קונקטורית ומאמנת

חנה פפנהיים | קונקטורית ומאמנת אישית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
גמני עשיתי את בדיקת המגנט ושמחתי שמתאימים אבל תכלס שמחתי היתה מוקדמת... מה שלא מופיע סימון אינדוקציה לא נתפס... ובאתי כאן לבדוק את נושא המתאם. אז איפה קונים וכמה עולה?
תכלס מצאתי מתאם בכל בו ירחמיאל בגאולה. 30 ש"ח.
ניסיתי אתמול. זה עובד. לא השאיר כתם. אבל אחרי שכבר כיביתי פתאום היה איזה רעש לא מוסבר. פחדתי שהזכוכית תתנפץ אבל עבר בשלום. (השתמשתי לכיריים הנייד של איקאה שאני משתמשת לחלבי. לא התחשק לי לקנות גם סירים חלביים חדשים.)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  38  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה