מידע שימושי כליזמרים וכו' כל הנושאים

פשטות ותמימות

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
סקסופון זול
עצבני
אמר פעם מי שאמר שקלרינט אפשר לקנות ב1000 שקל
אבל סקסופון כדי שיגיב טוב ושכל הקלאפות והצירים יעבדו כמו שצריך צריך לשלם מינימום 2000-2500
כך שאני לא יודע אם זה נקרא אצלך זול....
#pardon

ואסור!!!
#stop
לקנות סקסופון לא תקין כי זה מלאנתאלאפים כסף שיפוץ....

רובי11

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הם מוכרים יד שניה לא? יד שניה בסקסופון יש הרבה תקלות אני צריך מישהו שקנה אצל חנות כלשהי סקסופון ולא סתם לזרוק שמות למה אותם אני כבר מכיר

דג הכסף

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני קניתי שם יד ראשונה (לא סקסופון)

פשטות ותמימות

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
גיצבורג מומלצים בד"כ בכלי נשיפה
זו אכן חנות מדהימה(הם מוכרים גם יד שניה) ואסף גינצבורג הוא אומן אמיתי כל מה שהם מוכרים זה איכותי השיפוצים והאוברולים שלהם מעולים וכו'...
אבל הם יקרים.... למרות שזה שווה...

פשטות ותמימות

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צריך לשלם מינימום 2000-2500
בטווח מחירים האלו אני דיברתי על יד שנייה כמובן
אני אישית לפני חודשיים קניתי (עוד) סקסופון JEAN MICHEL AL880 יד שנייה מבחור שקנה בגינצבורג ואני מאוד נהנה ממנו יותר מדגמים קודמים שיש לי וראיתי והם עלו הרבה יותר יקר
בטווח מחיר של 5000 המומלצים בד"כ זה TG (-הכלי האמריקאי שבלטי מוכר (וקניתי אותו גם) ) או אלברט ווינטג' (50)
אבל עדיין אני מרוצה יותר מה-JEAN MICHEL שגינצבורג מוכר והוא עולה יד ראשונה בערך 6000 אבל לפעמים גינצבורג מוריד ת'מחיר ל5000 שווה לנסות (אגב ב-JEAN MICHEL ישנם שני דגמים במחיר הזה: AL 880 וAL980 ההבדל ביניהם הוא רק צבע! למרות שיש כאלו שאומרים שהצבע משנה ת'צליל זה בלתי ניתן להבחנה במבחן עיוור...
#banana

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה