דרוש מידע ככל שיענו אותו כן יפרוץ - או איך לעזאזל אפשר ליירט את הנטפרי הזה???

מצב
הנושא נעול.

יהודה וולף

משווק מכשירי הדרן וטלפונים כשרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הרב @mat @GolanArt אולי כדאי לצין בדף של ההתרמה שאם ובעזי"ת הם יפנימו שעשו טעות וירדו מהתביעה והבלגן
הכסף שנתרם ילך לפיתוחים בנטפרי
אולי לסינון לנידים שיהיה תחליף לנטספרק
אז הם עוד יותר יפחדו להסיר התביעה, כי הכסף ילך לפיתוח נגדם....

avi media

משתמש מקצוען
מנסיון ארוך שלי עם אתרוג בעבר
הכאב שלהם על כל לקוח שעוזב - הוא בלתי שיגרתי בעליל !
הם רודפים אחרי הלקוח כמו ילדים קטנים, פותחים לו אתרים שהיו חסומים לכולם ומתחננים על נפשם בנסיון נואש להחזיר את הלקוח. משהו שמזכיר אדם שחותכים לו את הרגל ונלחם להציל את רגלו..
אז בבקשה לקוחות אתרוג ורימון הכפתור בידיים שלכם ! לחצו עליו חזק !
תתנתקו מהם - וכל נציג מהם שיתקשר אליכם ישמע על הזעם הציבורי שהולך וגדל בגלל התביעה ..
לדעתי זה הדבר שיכול לעזור הכי מהר והכי בקלות !
רבותי זה אחריות ציבורית להצלת כלל ישראל ! זה לא שאדם מזיק רק לעצמו שאינו משתמש בסינון המהודר של נטפרי.
הצלת נטפרי גם "תכפר" לכם על כך שהייתם באתרוג אפילו שאיכא דרכא אחרינא מהודרת יותר..
אז מי פותח כאן התרמה של לקוחות מתנתקי אתרוג ורימון ?
אז מה היעד הראשון ? נתחיל ב100 ?

yakov ysrel

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
אכן הגיע הקמפיין
https://netfree.link/netfree-campaign/#!/

‏‏לכידה.PNG

efrat1

משתמש סופר מקצוען
הצלת נטפרי גם "תכפר" לכם על כך שהייתם באתרוג אפילו שאיכא דרכא אחרינא מהודרת יותר..
אז מי פותח כאן התרמה של לקוחות מתנתקי אתרוג ורימון ?
אז מה היעד הראשון ? נתחיל ב100 ?
כמו ש @מלפפון כבר אמרה לא נראה לי שלקוחות אתרוג צריכים להתנצל או לכפר על הסינון שברשותם.

סטודיו פלאש

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים

E&A

משתמש מקצוען
"פעילי נטפרי היקרים" אני מחזיק לכם אצבעות, ומקנא בעולם הבא שלכם!!!

אני חייב לשתף משהו...

לפני כמה חודשים פרסמתי בנטפרי את המיזם שלי: "חדש במייל". למי שלא מכיר, מדובר ביומן המסכם את חדשות היום - נקי קצר, ולעניין.

התוצאה שקיבלתי הפתיע אותי, מאות מנויים במעט כסף...

כשהבנתי את הפוטנציאל, ביקשתי להגדיל את תקציב הפרסום, ומאד הופתעתי כאשר קיבלתי את הודעה הבאה:

"המנהל של נטפרי ביקש לא לפרסם שוב פעם תוכן מהסוג הזה.
כי זה לא מתאים לערכים של נטפרי, שדוגלת בצמצום השימוש באינטרנט והיסחפות אחריו."

אז חזרתי אליהם עם צילומי מסך של מיילים שאנחנו רגילים לקבל מהמנויים שלנו, הטוענים שאנחנו דווקא עוזרים להם בצמצום הצריכה של החדשות, שלא לדבר על הלשון הרע והרכילות שנמנעים מהם.

לא עזרו לי כל ההוכחות, וההודעה הבאה איחרה מעט לבוא (כנראה שהייתה שם התלבטות...):

"אנחנו מוכנים לפרסם עוד פעם אחת
כי כבר שילמת על זה.

אבל מעבר לכך,
מכיוון ואנחנו לא יודעים אם זה טוב או לא
אנחנו מעדיפים לא לפרסם."

בהתחלה מאוד הצטערתי על ההזדמנות שחמקה מבין אצבעותיי, אבל מהר מאוד הפנמתי שמדובר כאן במיזם מזוקק ונקי שאין דומה לו...

עכשיו אחרי ששיתפתי אתכם על "מאחורי הקלעים" של הדבר המדהים הזה, אני חושב שכל מילה מיותרת!

לסיום, אני רק רוצה לנצל את ההזדמנות הנדירה שנקרתה לפתחנו, ולקרוא מכאן לכל מי ששם שמיים חביב עליו: "הרם תרומתך למען המטרה הקדושה והנעלה הזאת, ואין ספק שהתרומה תזכה אותך ואת משפחתך בסנגור נוסף ליום הדין הקרב ובא..."

כנס עכשיו ותרום בעין יפה: https://netfree.link/netfree-campaign/#!/

נערך לאחרונה ב:

imagine

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני מתחייבת בעז"ה ובל"נ לתרום 1000 ש"ח באם הצלחת המערכה תהיה כרוכה בעלויות ממוניות.
טוב שהספקתי עוד לראות את דף ההתרמה לפני שבת, ככה סגרתי את השבוע עם קיום ההבטחה החשובה.
שבת שלום ובשורות טובות לכל עמ"י!
תרומה לנטפרי.JPG

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה