דרוש מידע ככל שיענו אותו כן יפרוץ - או איך לעזאזל אפשר ליירט את הנטפרי הזה???

מצב
הנושא נעול.

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
זו תגובת משרד מנכ"ל אתרוג למייל ששלחתי אלהם - "משכו ידיכם" וגו':

אתה בוודאי מבין שאין מקום היתר להשתמש בלולב הגזול
1

וגם מבין שאסור ללכת לערכאות, וגם מבין שלפי דין תורה אין כאן בכלל גזל, וגם מבין שסינון חייב להתאים להלכה..... והאמת שגם אין אמת בדבר, המכתב של האיום הוא סתם נייר שנטפרי מצאו ברחוב...

ליכט

משתמש צעיר
מי ששלח את מכתב האיומים זה נטספארק, לא אתרוג.
רימון זה ספק אינטרנט שהקים חטיבה מיועדת למגזר החרדי שנקראת אתרוג. נקנו ע"י נטויז'ן.
בהתחהל היה להם סינון סלולרי שנקרא המסלול הירוק, והיה אפשרי רק בסלקום.
בעקבות פיתוח אפליקציית נטספארק (בלי קשר לרימון/אתרוג), שמסננת את המכשיר עצמו גם ב-WIFI וגם אפליקציות, החליטו ברימון ללכת על זה, והם שוכרים את שירותי נטספארק בשביל גלישה סלולרית. הם פיתחו להם מעטפת שונה לאפליקציה.
בכל אופן ככל הידוע לא מדובר בחברה אחת, אלא בשתי חברות שונות, ומכתב האיומים נשלח ע"י נטספארק ולא ע"י אתרוג.
כפי שכבר נכתב למעלה, הם חברות אחות, ולא רק בסלולר אלא גם בסינון האינטרנט כספק.
חב' רימון אינה מסננת כלל, אלא היא רק ספקית אינטרנט שמספקת אינטרנט שמסונן (?) ע"י נטספארק (בדומה לספקיות המספקות אינטרנט של נטפרי), מתחילת הדרך הם נוסדו ע"י אותם אנשים לאותה מטרה כחב' אחות.

ליכט

משתמש צעיר
כתבו כאן איפשהו למעלה שהבעלים של כל שלושת החברות (נטספארק, רימון ואתרוג) זה אותו אדם.
כאן ניתן לראות מיהו המנכ"ל של נטספארק: https://finder.startupnationcentral.org/company_page/netspark
'במקרה' השם הזה מופיע כמנכ"ל של רימון: https://www.rimon.net.il/he/צור-קשר
ושל אתרוג: https://www.etrog.net.il/he/צור-קשר

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
א, אני עברתי מאתרוג לנטפרי ואני לא מתחרט לרגע.
ב, אני לא אוהב את האשכול הזה.
ג, יש עוד כמוני אבל הם לא מגיבים כי יעשו להם לינץ'.
ד, אפשר להתחיל עם העגבניות.
יש כאן מנטרה קבועה להתמסכן שכל אחד שמדבר נגד נטפרי עושים עליו לינץ', תכלס, לכל אחד מותר לומר את דעתו ואף אחד לא עושה שום לינצ'ים, אבל כשמתחילים לשקר אז מגיע לינץ', ובצדק.

יוסף שחק

משתמש סופר מקצוען
יש כאן מנטרה קבועה להתמסכן שכל אחד שמדבר נגד נטפרי עושים עליו לינץ', תכלס, לכל אחד מותר לומר את דעתו ואף אחד לא עושה שום לינצ'ים, אבל כשמתחילים לשקר אז מגיע לינץ', ובצדק.
בכל המקומות שעושים לינצ'ים יודעים לסביר יפה למה המלונצ'ץ אשם.

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
בכל המקומות שעושים לינצ'ים יודעים לסביר יפה למה המלונצ'ץ אשם.
בוא תתחיל לתת דוגמאות ללינצ'ים (וזה עוד לא שביקשתי ממך להוכיח שאתה משתמש נטפרי בכלל...)
אה, בעצם מה שעושים לך עכשיו זה לינ'ץ? אז מה אתה מציע, שינתן גם את הלחי השניה לכל משמיץ סידרתי? ואולי אחת ולתמיד מישהו יסביר למה כל אחד שיש לו תגובה שמגינה על נטפרי זה נקרא שהוא חוליה מתוך לינץ'? ומה נטפרי אשמים שהרוב המוחץ נוהר אליהם ולא מספיק לספר כמה הוא נושע?....

נערך לאחרונה ב:

יוסף שחק

משתמש סופר מקצוען
בוא תתחיל לתת דוגמאות ללינצ'ים (וזה עוד לא שביקשתי ממך להוכיח שאתה משתמש נטפרי בכלל...)
אה, בעצם מה שעושים לך עכשיו זה לינ'ץ? אז מה אתה מציע, שינתן גם את הלחי השניה לכל משמיץ סידרתי? ואולי אחת ולתמיד מישהו יסביר למה כל אחד שיש לו תגובה שמגינה על נטפרי זה נקרא שהוא חוליה מתוך לינץ'? ומה נטפרי אשמים שהרוב המוחץ נוהר אליהם ולא מספיק לספר כמה הוא נושע?....
איך הפכת אותי למתנגד לנטפרי? פשששש אומנות!
מותר לי לומר שאני לא אוהב את הסגנון של התגובות המתלהמות שיש כאן באשכול, זהו.
יאאאלהההה אתה מוזמן להמשיך לשלהב את ההמונים..

אה, תודה באמת שלא הכרחת אותי להוכיח לך שאני בנטפרי. תודה, איש טוב אתה.

משה גל

משתמש מקצוען
רבותיי!
בואו נעשה קצת סדר.
מה שהצלחתי להבין בערך הוא -
נטספארק תובעים מספקי נטפרי להפסיק להשתמש בפטנט שהם טוענים לבעלות עליו.
דוברים בשם נטפרי טוענים - א. יש להם פטנט אחר. ב. בכלל לא הכירו את הפטנט של נטספארק. ג. גם אם זה אותו פטנט, ע"פ דין תורה אין בזה בעיה. יש אולי עוד הרבה פרטים, לא התעמקתי וסליחה.
יש כאן סוגיה שצריכה להתברר בבית-דין, ואנחנו באמת מצפים מחברה שפונה לציבור שלנו להתנהל מול בי"ד ולא בבית משפט.
אבל מי שם אותנו לקבוע מראש שנטספארק משקרים? אולי א. זהו אותו פטנט, ב. מה זה משנה שנטפרי לא הכירו, אם זהו אותו פטנט. ג. מי אמר שע"פ דין תורה זה מותר.
גם אני נוטה להאמין שאין 'קייס' לתביעה (איך אמר לי בפליאה פלוני שלפני שבוע עבר מאתרוג לנטפרי: "על איזה פטנט מדובר? הרי באתרוג הכל סגור..."), וזו תגובה אמוציונלית לבריחת הלקוחות מאתרוג, אבל אנחנו אנשים בוגרים ומותר לנו לתת לעניין להתברר לאשורו.
זה לא סותר שמותר ואף חובה עלינו לכאוב את הפגיעה האיומה בנטפרי ובלקוחותיו (ואני ביניהם) וברוחניות הציבורית.

משום מה, למדתי בחיים שהאמת תמיד נמצאת איפה שהוא באמצע. לא בדיוק באמצע, אבל גם לא באחד הצדדים באופן מוחלט.
בלי קשר (או עם), ברור שנטפרי הוא מוצר טוב עשרות מונים מנתיב ואתרוג (מישהו קרא לרימון סינון?), גם בשירות וודאי שבסינון והכשרות. ודי בזה.

למה נוצר כאן קרקס שלם?!

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
@צבי ברמן
כתבתי קודם ואצטט שוב:
"גם לו יש כאן הפרה של פטנט, הרי שמדובר בהפרה של הפטנט מבחינה משפטית יבשה בלבד, ברור לכל בר דעת שאף אחד לא ניסה להעתיק מהם וכדו', אחרת נטפרי לא הייתה במקום בו היא נמצאת...
ולכן, תביעה כזו גם אם צודקת משפטית, הרי שהיא באה לעולם בשביל מטרה אחת: לגרום נזקים לנטפרי, ולא כתגובה ל"עוול" שנטפרי גרמה בשימוש ב"פטנט"."

ועל זה יצא הקצף.

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים

בלי להתייחס לפניה האישית שלך אלי, בוא ידידי הנכבד. תהיה נקודתי. יש לך בעיה עם האשכול? מה העניין לצעוק את זה? על מי ומה אתה מנסה להגן? לא מרגיש חלק מהכאב הכללי של משתמשי ונאמני נטפרי, שב בצד, הכל בסדר, ובבקשה, דבר לעניין, אל תרד לפסים אישיים, כי אני לא שם. אם יש לך בעיה ספציפית לגבי נטפרי, דבר איתי באישי, אשמח מאד לעזור לך.

יוסף שחק

משתמש סופר מקצוען
בלי להתייחס לפניה האישית שלך אלי, בוא ידידי הנכבד. תהיה נקודתי. יש לך בעיה עם האשכול? מה העניין לצעוק את זה? על מי ומה אתה מנסה להגן? לא מרגיש חלק מהכאב הכללי של משתמשי ונאמני נטפרי, שב בצד, הכל בסדר, ובבקשה, דבר לעניין, אל תרד לפסים אישיים, כי אני לא שם. אם יש לך בעיה ספציפית לגבי נטפרי, דבר איתי באישי, אשמח מאד לעזור לך.
לא הבנתי איך אתה שוב מחליט שאני לא כואב את כאבה של נטפרי, ושיש לי כוונות נסתרות להגן על מישהו,
אוקיי, אני מבין שזו טקטיקה וגם אתה לא מאמין לכל מה שאתה אומר,
אבל איך בדיוק זה עוזר לנטפרי ההתקפות הללו שלך?
מה אתה מרוויח שאתה סותם את הפה לכל מי שלא מגיב כמוך, לייקים?!!?

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
לא הבנתי איך אתה שוב מחליט שאני לא כואב את כאבה של נטפרי, ושיש לי כוונות נסתרות להגן על מישהו,
אוקיי, אני מבין שזו טקטיקה וגם אתה לא מאמין לכל מה שאתה אומר,
אבל איך בדיוק זה עוזר לנטפרי ההתקפות הללו שלך?
מה אתה מרוויח שאתה סותם את הפה לכל מי שלא מגיב כמוך, לייקים?!!?
אני מגיב לך, זה טוב. זה מקפיץ את האשכול.

אביחי בס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
רבותי, חבל על הזמן של כולם.
אלו שתובעים, לא ישפילו את כבודם למשוך את התביעה, כנראה האגו הוא מעל הכל.
צריך לעקוב ולראות מה ניתן לעזור עד שבורא עולם יסיר את השטן הזה שנכנס לתמונה.
והרי לא מדובר באנשים חרדים לדבר ה' ומה יש לעשות??
רק הזכויות הגדולות שיש לנטפרי - זה מספיק כדי לעמוד מול הגל הזה שמאיים לשטוף את כל ההשקעה הגדולה.
את ההשתדלות שאנו הקטנים יכולים לעשות - נחכה להוראות מגבוה של נטפרי וכל העוסקים במלאכת הקודש.

דיוק רב

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
ואולי באמת, בשביל הכבוד ובשביל היעילות. (כדי שלא יסגרו לנו את האשכול עקב שימוש לא ראוי)
בואו נתגבר מעל הכל, ונשתדל כאן באשכול הזה לכתוב רק את הדברים שיש בעד נטפרי ונגד התביעה הזאת.
וגם אם יכנסו תגובות שליליות, ננסה להגיב רק ב'חיובי', ולו רק בשביל הקפצת האשכול.
בפרט לאור מה שנאמר פה, שנטפרי היו הראשונים שהתשמשו עם הרובוט הזה, ורק מרוב נדיבותם לא 'רשמו פטנט'.
יום טוב!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה