ככה הפלאפון נוקיה C2 הפך לחדש, בחמש דק' בלבד!!! הדרכה מלווה בתמונות, שווה להציץ!

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
@מישהו12
קישור לנוקיה C5 משופץ-מקורי, בעברית.
האביזרים הנלווים (מטען אוזניות וכו') לא מקוריים. יש שם גם בעברית! צריך לבחור.
אני אישית לא קניתי, אבל הזמנתי מאותו מוכר C2 ואני ממש נהנה ממנו (הגיע בתוך פחות משבועיים).
קישור לנוקיה C5 בזיפי.
קישור לנוקיה C5 באליאקספרס.
(אחד שקנה את המכשיר בישראל, כתב שהגיע בתוך שבועיים)

***קישורי שותפים, לא מנסיון***
כמה עולה בערך?

זושא כץ

משתמש מקצוען
כמדומה אני שכבר כתבתי על כך בעבר ברחבי פרוג, לא זוכר איפה.
כניסת האוזניות הינה החלק הכי רגיש ומועד לפורענות (לענ''ד) בC2.
עשרות מכשירים עברו אצלי עם התקלה הזו. בד''כ מדובר במגע קטן מאוד, שסה''כ אחראי על ניתוב השמע במערכת המכשיר אל האוזניות. אפשר לבדוק זאת ע''י (בזהירות! איני לוקח אחריות) לחיצת האוזניות כשהם בפנים לכיון המסך. בד''כ יופיע סמל האוזניות על המסך והשמע יעבוד תקין.

תיקון כזה יקר מטבעו -אפילו שמדובר רק בהלחמה פשוטה- בגלל הסיכון שבו, מכיון שמאחורי המגעים של האזניות נמצאים חיבורי המסך.
אם אוכל להועיל בעוד משהו - תייגו אותי :)
צריך הלחמה או לנסות עם פינצטה לדחוף פנימה את המגעים?

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
צריך הלחמה או לנסות עם פינצטה לדחוף פנימה את המגעים?
צריך הלחמה. כמעט ב100%.
לדחוף פנימה כלים מכלים שונים (בטעמי מגילת איכה) - עלול לנזק גרוע יותר.
נ.ב. - שמתי לב עכשיו למשהו:
אני שומע הרבה רעשים , ולפעמים הוא גם מכבה לי את המכשר.
תוכל להעלות צילום של חיבור האוזניות?
אם לא תוכל, האם תוכל לתאר איך הוא נראה?
עלה על דעתי שאם מדובר באוזניות עם דיבורית\חיבור RL כפול, הוא אכן לא מתאים לC2 ויוצר את הבעיות עליהן דיברת (בעיקר כיבוי המכשיר. אוזניות לא מתאימות יוצרות קצר מסויים בלוח שגורם לכיבוי המכשיר).
אם אכן זה הסיפור - שקע האוזניות התמים תקין לחלוטין.

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אתה משתמש באוזניות שמתאימות למכשיר של C2?
תוכל להעלות צילום של חיבור האוזניות?
אם לא תוכל, האם תוכל לתאר איך הוא נראה?
עלה על דעתי שאם מדובר באוזניות עם דיבורית\חיבור RL כפול, הוא אכן לא מתאים לC2 ויוצר את הבעיות עליהן דיברת (בעיקר כיבוי המכשיר. אוזניות לא מתאימות יוצרות קצר מסויים בלוח שגורם לכיבוי המכשיר).
אם אכן זה הסיפור - שקע האוזניות התמים תקין לחלוטין.
לזאת הייתה כוונתי.

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קופץ על האשכול.
האוזניות לא נכנסות עוד הסוף וזה נשאר חצי בחוץ.
מה אפשר לעשות?
מה זה אומר לא נכנסים עד הסוף? באיזה אוזניות מדובר?
יש אוזניות שקצת קשה לדחוף לתוכו, וצריך לדחוף קצת בכוח ובעדינות אבל לפעמים זה אוזניות לא טובות שיכולות בעתיד לייצר מגעים שם.
לפני הכל צריך שזה יהיה אוזניות שמתאימים לפלאפון בפרט בc2 שרק אוזניות מסוימות מתאימות, ולא כל סוג, יש כאלו שיכולים לכבות ולקצר את המכשיר ואחרים יכולים לגרום לבעיות רציניות במגעים.

כולנו עם אחד

משתמש פעיל
מה זה אומר לא נכנסים עד הסוף? באיזה אוזניות מדובר?
יש אוזניות שקצת קשה לדחוף לתוכו, וצריך לדחוף קצת בכוח ובעדינות אבל לפעמים זה אוזניות לא טובות שיכולות בעתיד לייצר מגעים שם.
לפני הכל צריך שזה יהיה אוזניות שמתאימים לפלאפון בפרט בc2 שרק אוזניות מסוימות מתאימות, ולא כל סוג, יש כאלו שיכולים לכבות ולקצר את המכשיר ואחרים יכולים לגרום לבעיות רציניות במגעים.
אני מנסה גם באוזניות של נוקיה מקורי
וזה לא נכנס עד הסוף לחור כאילו יש לו משהו תקוע שם

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
אני מנסה גם באוזניות של נוקיה מקורי
וזה לא נכנס עד הסוף לחור כאילו יש לו משהו תקוע שם
אז פנה לפוסט המסביר איך להחליף פאנל.
בשלב שהלוח מונח לפניך עירום כביום יצירתו, בדוק האם משהו תקוע בתוך כניסת האוזניות.
במידה וכן - ניתן לדחוף מהצד התחתון עם קיסם, חיבור האוזניות פתוח גם בחלקו התחתון.
בזהירות רבה!, הרבה הצלחה :)

אילת יעקובו

משתמש צעיר
קניתי C2 באליאקספרס והכל מצוין חוץ מהשקע אוזניות שאולי בכלל אני הרסתי אותו כשבתחילה השתמשתי באוזניות פשוטות שלא מיועדות כלל לסלולרי.

זכור לי שבעבר ראיתי באיביי או באליאקספרס שמוכרים כמות של שקע אוזניות בגרושים, כרגע אני לא מוצא בכלל.

א. האם זה נעלם מהשוק או שאני לא מחפש נכון.

ב. בעבר החלפתי שקע טעינה ב208 בקלות (ממש כמו לגו), האם גם בC2 זה כך או שבC2 צריך הלחמה?

אשמח לעזרת המומחים!

@אין דופי

כולנו עם אחד

משתמש פעיל
השקע הטעינה הוא כמו לגו גם בנוקיה c2 לי נשבר הפאנל ויצא השקע טעינה ופשוט החלפתי פאנל והכנסתי חזרה את השקע הטעינה וזה באמת כמו לגו...

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
קניתי C2 באליאקספרס והכל מצוין חוץ מהשקע אוזניות שאולי בכלל אני הרסתי אותו כשבתחילה השתמשתי באוזניות פשוטות שלא מיועדות כלל לסלולרי.

זכור לי שבעבר ראיתי באיביי או באליאקספרס שמוכרים כמות של שקע אוזניות בגרושים, כרגע אני לא מוצא בכלל.

א. האם זה נעלם מהשוק או שאני לא מחפש נכון.

ב. בעבר החלפתי שקע טעינה ב208 בקלות (ממש כמו לגו), האם גם בC2 זה כך או שבC2 צריך הלחמה?

אשמח לעזרת המומחים!

@אין דופי
טעות בידך.
ב208, שקע האוזניות אכן ממוקם ע''י לחץ סגירת הפאנל ולא ע''י הלחמה. משא''כ בC2, שם הוא מולחם כהוגן - וזה סיפור לא פשוט להחליף אותו (עיין ערך דיונים קודמים באשכול זה).
שקע הטעינה (USB) בשני המכשירים מולחם, וגם כאן - קשה להתעסק איתו.

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
@אין דופי אני צריך לדעת האם יש שם לחלק של ההטענה בנוקיה c2-01 החלק של העיגול מה שמסומן בתמונה.
והאם אתה ידע היכן ניתן להשיג.
כמו"כ אם למישהו יש מידע זה יעזור לי. תודה.
12..jpg

( @mgv אני מקוה שמכאן תבוא הישועה...)

הודיה ד

משתמש פעיל
דחוף!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אולי כאן משהו יוכל לסייע לי???
אחי הכניס לנוקיה C2 שלי אתמול ערכת נושא של מחוגי רכב, ומאז הפלאפון שלי לא מגיב לצלצולים שכמתקשרים אלי, כלומר: אין לי מושג אם התקשרו בכלל - לא מופיע כשניסיתי לחייג אליו.
משהו יודע מה עושים במצב כזה???
תודה מראש ותזכו למצוות!!!
שבת שלום!

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
דחוף!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אולי כאן משהו יוכל לסייע לי???
אחי הכניס לנוקיה C2 שלי אתמול ערכת נושא של מחוגי רכב, ומאז הפלאפון שלי לא מגיב לצלצולים שכמתקשרים אלי, כלומר: אין לי מושג אם התקשרו בכלל - לא מופיע כשניסיתי לחייג אליו.
משהו יודע מה עושים במצב כזה???
תודה מראש ותזכו למצוות!!!
שבת שלום!
אולי תנסו לשחזר הגדרות של המכשיר בכוכבית סולמית 7780 סולמית.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה