ככה הפלאפון נוקיה C2 הפך לחדש, בחמש דק' בלבד!!! הדרכה מלווה בתמונות, שווה להציץ!

אין דופי

משתמש סופר מקצוען

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש לכם קישור באלי לחלקי חילוף ל c2 לחלק של המטען,
בזכות @אין דופי מצאתי לקנות את החלק של ההטענה (העיגול מלמעלה, את הusb לא כל כך שייך להחליף לבד צריך הלחמות וזה סיפור מורכב יותר)
1. אני שם קישור שותפים.
2. אין לי נסיון עם זה.
3. לא כתוב בפירוש שזה לנוקיה C2, אבל זה נראה מתאים בול, ולפי השו"ת עם המוכר זה גם נראה כך.
קישור לזיפי
קישור לאליאקספרס.
בהצלחה.
@mgv כמובן שאם אתם מזמינים נשמח לשמוע תוך כמה זמן הגיע והאם אתם מרוצים!.

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לא יודע מה לומר לך. אם אתה מזמין 100, אולי אקנה ממך כמה.
אני כרגע לא מזמין, אבל יש לקנות בבודדים, כמובן שב100 יוצא הרבה יותר זול (בקישור שהעלת יוצא ליחידה כולל משלוח 0.1054 סנט)
אבל העלתי בהודעה הקודמת קישור ליחידה בודדת, היא עולה יותר יקר אבל למי שצריך יחידה אחת זה מעולה.
ואם כבר אני רוצה שוב להודות לך על העזרה במציאת הנ"ל, חיפשתי את זה שעות!!! איך מצאת כזה מהר?

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
ואם כבר אני רוצה שוב להודות לך על העזרה במציאת הנ"ל,
אם כבר, התודה מגיעה לך.
ב''ה הקב''ה זיכה אותי להיות (כרגע) בחור ישיבה, ופחות יש לי זמן להתעסק עם המחשב.
אם כבר יוצא לי לעזור, בשמחה.

איך מצאת כזה מהר?
"חכמת ההמונים". ברגע שמצאתי משהו שנראה כמו זה אבל לא הייתי בטוח, פניתי לקבוצה בטלגרם (אחת האלופות!) בנוגע לתמיכה בונקיה, וביקשתי עזרה למצוא.

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה