ככה הפלאפון נוקיה C2 הפך לחדש, בחמש דק' בלבד!!! הדרכה מלווה בתמונות, שווה להציץ!

אפרים

משתמש פעיל
פירוט של הסיפור למטה, כאן ההדרכה:
הפלאפון הישן:

צפה בקובץ המצורף 480826

השלב הראשון:
הזמנתי מסין את החלקי חילוף מכאן (, מסתבר שזו היתה בחירה מוצלחת וזה מה שהגיע: (3 חלקי הטלפון+שני מברגים מיוחדים לברגים של נוקיה. קישור להזמנת חלקי החילף

צפה בקובץ המצורף 480827

השלב השני:
פותחים את הטלפון הישן, בתא של הבטריה יש שני ברגים בצידי הפלאפון, להוציא ולשמור את הברגים כי החבילה מגיעה בלי הברגים, ואז פותחים בזהירות את החלק הקדמי, ואז רואים את הפלאפון עצמו, עליו גם יש 4 ברגים, גם אותם להוציא ולשמור, ואז להוציא בזהירות את גוף הפלאפון, שימו לב לחלקים שאמורים לצאת 1. גוף הפלאפון, 2. החלק שנמצא למטה-רמקול והדיבורית מהצד של הבטריה, 3. החלק הקטנטן של המטען, 4. החלק של השמע. כמו בתמונה:

צפה בקובץ המצורף 480829

השלב השלישי:
להכניס ולחבר למכשיר החדש שהגיע! קודם כל שלושת החלקים הקטנים (1. החלק שנמצא למטה-רמקול והדיבורית, מהצד של הבטריה 2. החלק הקטנטן של המטען, 3. החלק של השמע.)שימו לב היכן צריכים החלקים הקטנים להיכנס צריך להוציא ולהכניס אותם ביתר זהירות! אגב, זה הזמן לנקות הכל מאבק שהצטבר שם במשך הזמן...

צפה בקובץ המצורף 480830
השלב הרביעי: לחבר הכל ולהכניס את הבטריה, ולבדוק שבאמת הכל טוב, תראו את התוצאה שקיבלתי! (על הכיתובים של נוקיה היתה מדבקה קטנה שחורה, יורדת בקלות), אגב יש אפילו חותמת כשר :)

צפה בקובץ המצורף 480831
צפה בקובץ המצורף 480832

השלב החמישי: נהנתם? הגיבו, ותנו לייק!

קישור להזמנת חלקי החילוף לבחור ב - Black+Hebrew

שלום, בפוסט הזה אני ישתף אותכם כיצד הפלאפון שלי שכבר ממש גסס חזר להיות ח-ד-ש!! ממש ככה,
אז קודם כל הסטוריה: הפלאפון כבר מעל 6 שנים על הכביש, כל הפלסטיקים מסביב כבר תקופה היו שבורים עד שהחלו בעיות קליטה, באמצע שיחה, הפלאפון היה פשוט מתנתק, סיוט! כבר התייאשתי עברתי ל208 אבל לא הייתי מרוצה.. (הזמנתי C2 אחד אבל הוא לא הכשרתיו) עד שידיד אמר לי שיכול להיות שעקב כך שכל המכשיר עצמו אכול, אז הסים לא יושב במקום, שמעתי ושכחתי, עד שיום אחד אני פוגש באליאקספרס את זה, הזמנתי והגיע בערך בתוך חודש, ישבתי חמש דק', סידרתי ועכשיו זה עובד פיקס כמו חדש, כנראה שבאמת הסים לא ישב במקום (התושבת שלו התרופפה, וזה גרם לזה לעשות בעיות בקליטה).
אז המדריך כאן בהודעה הבאה, בהצלחה.
למי שיש שאלות מוזמן לשאול, ואשמח לעזור.

הקישורים, קישורי שותפים, ואני מרוויח ע"כ עמלה! מיליונים :)

בעריש ערב טוב

אין לי גישה כעת לעליאקספרס ואינני יכול לראות את העלות של החבילה המדוברת.

המכשיר שלי סובל מכמה בעיות, ואני מתלבט אם טוב להשקיע בו.

א. המסך שלו דפוק לגמרי, ומסך חליפי שהזמנתי - הגיע חשוך במיוחד ולא יעיל.

ב. הבטריה אבדה.

ג. גוף המכשיר שבור.

יש לך המלצה לתת לי, אם להיפרד ממנו או לשפצו?

אהרן שטיימן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
לגבי הברגים, לא הזמנתי, אני כן אוכל בל"נ לחפש,ואם אמצא אני ישים כאן קישור עם תיוג שלך או ציטוט.
מתזכר אותך...
אשמח מאד אם תמצא כזה דבר
תודה רבה...

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מתזכר אותך...
אשמח מאד אם תמצא כזה דבר
תודה רבה...
@אהרן ש. אני חיפשתי, יש הרבה ברגים, אבל אני לא יודע איזה מהם בדיוק, אני עצמי לא הזמנתי, ואני מפחד סתם לומר על בורג מסוים שבסוף לא יתאים בכלל... זה יכול להיות קצת שונה בעובי או באורך וזה לא יתאים, וגם עם הראש לא בדיוק טוב זה גם בעייתי, בקיצור זה סיפור...
אלא אם כן אני אמצא שכתוב בפירוש על ברגים שהם מתאימים אז אני ידע, בייינתיים לא מצאתי....:(

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אולי... מקווה שלא המלצתי ואנשים קנו בעקבות כך מקווה שלא יגרם עגמ"נ בגללי.

זה קצת מוזר כי גם מה שאני הזמנתי וגם מה שהאחרים הזמינו הם כותבים שזה בסדר גמור, אולי באמת יש חלק טובים וחלק פחות...
אני הזמנתי עכשיו מאותו מוכר אבל מקישור אחר (בקישור ששמתי נגמר..) מקווה שיגיע בסדר.. כמובן שאעדכן בס"ד.
פאנלים לC2 - חלקי חילוף בעברית, ועם חותמת מאושר ועדת הרבנים!!
לכל מי שחיכה לקישור חדש, זה קישור מוצלח, והגיע היום, (15 ימים בול מההזמנה!)
הפאנלים הגיעו, וזה בדיוק אותו דבר כמו הקודם, זה עם חותמת של אישור ועדת הרבנים.... , ממליץ על המוכר הזה!

נערך לאחרונה ב:

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
סליחה שלא קראתי את כל האשכול
@טירונית ...
סתם, אין צורך לקרוא, אפשר לשאול תמיד, ואשמח לעזור.
לגבי חותמת על הפלאפון, לא נתקלתי, רק בחלקי חילוף שהזמנתי, היה חותמת.
ופלאפונים, סיכוי קלוש שקיים עם RAM 722 אני אישית הזמנתי פלאפון, והגיע 721. (אפשר לראות יותר פרטים בקישור לאשכול בנושא שנמצא בחתימה.)
המומחים אומרים שגם אם מוכר כותב שיש לו 722 בדר"כ הוא משקר, וכן הם יכולים לזייף את הRAM שיהיה כתוב 722, ובפועל זה 721...
בהצלחה, מקווה שעזרתי, אם יש עוד שאלות, אשמח לעזור.

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אם גם אתם קניתם מהקישורים, אשמח שתכתבו האם נהנתם והסתדרתם.

אפרים

משתמש פעיל
ר' בעריש תודה רבה לך, הזמנתי את כל הפלסטיקה והכל יושב נהדר מלבד עניין אחד, ראשי הברגים נאכלו לי במהלך ההברגה, ואינני מצליח להבריגם כיאות עד הסוף, והמלאכה אינה שלמה.

התדע לומר לי היכן אוכל להשיג ברגים חילופיים?

@בעריש
@אין דופי

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
ר' בעריש תודה רבה לך, הזמנתי את כל הפלסטיקה והכל יושב נהדר מלבד עניין אחד, ראשי הברגים נאכלו לי במהלך ההברגה, ואינני מצליח להבריגם כיאות עד הסוף, והמלאכה אינה שלמה.

התדע לומר לי היכן אוכל להשיג ברגים חילופיים?

@בעריש
@אין דופי
אם איני טועה, בעריש כתב שלא הצליח למצוא הזמנת ברגים תואמת 100%.
מכיון שכך, חפש לך חלקי חילוף אצל אנשים שעוסקים בזה - או אצל סתם יהודי טוב שמכשירו שבק חיים ושוכב כאבן שאין לה הופכים. בחפצי דומם אין שום מניעה לתרום איברים לאחר המוות.....

שבת שלום :)

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אם איני טועה, בעריש כתב שלא הצליח למצוא הזמנת ברגים תואמת 100%.
מכיון שכך, חפש לך חלקי חילוף אצל אנשים שעוסקים בזה - או אצל סתם יהודי טוב שמכשירו שבק חיים ושוכב כאבן שאין לה הופכים. בחפצי דומם אין שום מניעה לתרום איברים לאחר המוות.....

שבת שלום :)
אכן, לא הצלחתי למצוא, אבל אולי קיים, אשמח אם מישהו ימצא משהו בטוח מתאים, ולא בערך.

אפרים

משתמש פעיל
בוקר טוב

נכנסתי הבוקר לחנות ציוד מקצועית, רכשתי מברג טורקס איכותי עם שמונה ראשים (4*2), והברגתי איתו את הברגים החרושים.

מסתבר שאם מלכתחילה הייתי עובד עם מברג טוב ולא השמונץ שהיה באריזה הסינית, הברגים היו נחרשים פחות אם בכלל.

שוין, כעת הכל בסדר גמור. כל שיפוץ המכשיר עלה לי כ70 ש''ח כולל המברג החדש וכולל סוללה.

שווה לגמרי

תודה לך

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מסתבר שאם מלכתחילה הייתי עובד עם מברג טוב ולא השמונץ שהיה באריזה הסינית, הברגים היו נחרשים פחות אם בכלל.
דווקא אני משתמש במברגים שמגיעים עם החלקים, ומאוד נהנה, יכול להיות שהשתמשת עם הלא נכון? כי משום מה הם שמים 2 מברגים אחד מתאים והשני פחות.
וכולל סוללה.
הסוללה גם היא מעליאקספרס? אם היא עובדת מעולה ומחזיקה טוב, אשמח לקישור.
ויופי, תהנה לך, יום טוב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה