ככה אני אוהב את הקפה שלי

• פותח הנושא 2OR
  • פורסם בתאריך

2OR

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אמנם אינני צלם, ואולי זה לא מתאים להעלות בפורום. אך מה דעתכם על התמונה, ועל העיבוד?

(ביודעי ומכיריי קאמינא, הייתי צריך קצת יותר שמאלה ולמעלה, כלומר שהכוס תהיה יותר מצד ימין ויראו פחות את השולחן...)

גילוי נאות:
אני ממש לא אוהב קפה... ;)

קבצים מצורפים

• IMG_7338עוותק.jpg
    2 MB · צפיות: 8

maty

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
ובתור תה, זה אולי מתאים לרקע - לימוד עם כוס תה רותח - אבל - למה ערימת שוטנשטיין, לא היה מגוון של ספרים?
התאורה - צהובה מידי - והקומפוזיציה - כבר כתבת.
אבל - תמיד אפשר ללמוד - ולהתקדם!

n_eli

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
זה נראה מיץ תפוזים.

didis

משתמש צעיר
ממש אהבתי. רק הקפה נראה יותר מיץ תפוזים--- ;)

רבקה.

משתמש מקצוען
מה זה חשוב כמו מה הקפה נראה? תגיבו לעניין.

האווירה בתמונה אחידה ויפה - חום ביתי של לימוד.
את הכוס יש למלא עד הסוף, ולדעתי עדיף לשים ספל ולא כוס זכוכית. הכוס הנוכחית היא בין שליש למרכוז, אז עדיף להזיז עוד ימינה שיהיה ממש בשליש.
בנוסף, שווה לחשוב על עוד אלמנטים כמו צלחת, עוגה, ספר פתוח, משקפיים וכדו' (לא כולם...).

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
אהבתי מאוד.

קומפוזיציה מצויינת (מתלבש נהדר בעין ואין צורך להזיז את הכוס יותר ימינה), צבעים מצויינים לטעמי (!) וביצוע מוצלח.

Y

yossmor2

אורח
נו, שוין.
כנ"ל רבקה.

מעבר לזה, אם כבר מצלמים.... קחו רגע למחשבה,
האם כך הייתם רוצים לפרסם את ה(לא חשוב,כל דבר) שלכם ?
האם זה מוכר?

בסה"כ תוצאה של תאורה ואוירה טובה, אבל האובייקט המרכזי זקוק לשיפור,שהיה יכול להתקבל ע"י קצת יותר מחשבה תחילה.

בהצלחה, מכאן אפשר להתקדם :)

2OR

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
נכתב ע"י shukimedia;353878:
:)זה יותר נראה תה עם חלב...

נכתב ע"י didis;353901:
ממש אהבתי. רק הקפה נראה יותר מיץ תפוזים--- ;)

נו, כבר כתבתי, אני ממש לאוהב קפה... :) אולי בגלל זה...

נכתב ע"י רבקה אריאל;353910:
מה זה חשוב כמו מה הקפה נראה? תגיבו לעניין.

האווירה בתמונה אחידה ויפה - חום ביתי של לימוד.
את הכוס יש למלא עד הסוף, ולדעתי עדיף לשים ספל ולא כוס זכוכית. הכוס הנוכחית היא בין שליש למרכוז, אז עדיף להזיז עוד ימינה שיהיה ממש בשליש.
בנוסף, שווה לחשוב על עוד אלמנטים כמו צלחת, עוגה, ספר פתוח, משקפיים וכדו' (לא כולם...).

נכתב ע"י yossmor2;353943:
נו, שוין.
כנ"ל רבקה.

מעבר לזה, אם כבר מצלמים.... קחו רגע למחשבה,
האם כך הייתם רוצים לפרסם את ה(לא חשוב,כל דבר) שלכם ?
האם זה מוכר?

בסה"כ תוצאה של תאורה ואוירה טובה, אבל האובייקט המרכזי זקוק לשיפור,שהיה יכול להתקבל ע"י קצת יותר מחשבה תחילה.

בהצלחה, מכאן אפשר להתקדם :)

צודקים לחלוטין.
בסה"כ התגלגלה לי מצלמה ליד, אז החלטתי לנסות את הידע המועט שלי, הנחתי ערימת ספרים, וצילמתי.
אבל נתתם לי אחלה רעיונות וחשק לנסות, לבצע ולהתמקצע!!!

(את האמת חששתי מפתיחת האשכול, אחרי האוירה לאחרונה... אבל לשמחתי פרסמתי וקיבלתי ביקורות בונות ומעולות! תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  25  פעמים

לוח מודעות

למעלה