דרוש מידע כיריים קרמיות/אינדוקציה

ספרינגית

משתמש מקצוען
יש לבוש דגם לחד פאזי מעט יותר יקר, והשאלה היא מה מפיסידים בזה? או מה המשמעות של זה?
המשמעות של תלת פאזי זה נקודת חשמל מיוחדת שאם צריך להתקין אותה בנפרד זה עוד עלות. לנו זה נבלע בעלותה השיפוצים הכללית

ספרינגית

משתמש מקצוען
@נעמי נעמי @ספרינגית אני מתעניינת על אינדוקציה בוש, אשמח שתעזרו לי. יש לכם חד פאזי או תלת פאזי? והאם עלות הבישול יקרה יותר מגז?
תודה ענקית
לי יש בוש ואני מאד מרוצה
מאד קשה להשוות עלויות כי איך תדעי כמה זה בדיוק הוסיף לך בחשבון החשמל?
ולדעתי גם אם זה מייקר קצת וגם אם אתם מחשבים כל שקל (כמו רובינו...) עדיין זה איכות חיים וזה שווה שווה שווה
אל תחלמי ללכת על גז

גאולה דהאן

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
רגע עוד לא קניתי.. רק התקדמתי להכרעה..
רק אומר לך, שלי הספיק לקרוא כמה אשכולות בפרוג
ומרוב שכבר נמאס לי לנקות כיריים גז,
באותו יום שקראתי, הזמנתי און ליין.
תוך כמה ימים כבר הורדתי ממני את העול הזה.
לא תתחרטי.

מפרוג'נת

משתמש צעיר
המשמעות של תלת פאזי זה נקודת חשמל מיוחדת שאם צריך להתקין אותה בנפרד זה עוד עלות. לנו זה נבלע בעלותה השיפוצים הכללית
גם אני התלבטתי בין אינדוקציה = החלפת סירים, התקנת תלת פאזי, התקנת שקע מיוחד - לבין כיריים חשמליות שיידרשו התקנת שקע ואולי גם תלת פאזי. בסוף מצאנו משהו מיוחד: כיריים CANDY שלא דורשים שקע מיוחד וגם לא תלת פאזי. קנינו אצל לוסטיג, ב1500 ש"ח לפני כשנה. אנו מאד מרוצים

הפעלות בכיף

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
ומה אתם עושים כשיש ר"ה 3 ימים ושבת בסוף
בחגים אני לא מבשלת, רק קודם
אבל להכין טשולנט 3 ימים קודם נשמע לי נורא ואיום

ולהכין על פלטה טשולנט, אפשרי? :rolleyes:
איך מסתדרים במקרה כזה?
אחת ל... אבל קיים
ורק בגלל זה אני מסתפקת מה לעשות

גאולה דהאן

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
השארתי את החיבור של הגז כמובן
יש לי כיריים גז שאותם אני מניחה על הכיריים האינדוקציה.
אז פעם או פעמיים בשנה אני מחברת.
וכל השנה נהנית מכיריים מבריקות (:

נעמי בת עמי

משתמש פעיל
גם אני התלבטתי בין אינדוקציה = החלפת סירים, התקנת תלת פאזי, התקנת שקע מיוחד - לבין כיריים חשמליות שיידרשו התקנת שקע ואולי גם תלת פאזי. בסוף מצאנו משהו מיוחד: כיריים CANDY שלא דורשים שקע מיוחד וגם לא תלת פאזי. קנינו אצל לוסטיג, ב1500 ש"ח לפני כשנה. אנו מאד מרוצים
זה אינדוקציה? מעניין איך הם לעומת בוש חד פאזי, על הבוש שמעתי פה הרבה, על קנדי עוד לא שמעתי.

נעמי בת עמי

משתמש פעיל
@גאולה דהאן זה במטבח חדש אצלך, או במקום כיריים גז ישנות? אני פשוט מקוה שהמידות שיש לי באמת יתאימו כתוב עומק 5.1 ואני מתלבטת אם יש לי 5 או 5.1 וכמה זה משמעותי. חתך שיש אם צריך ארחיב, אבל זה כבר מסובך יותר...
קנית בחנות פיזית שהיה להם את זה בתצוגה או אינטרנטית?( אולי אגיע למדוד בעצמי.. )

הפעלות בכיף

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
5000 ש"ח ל 20 שנה.
זה גם סכום.

ומה עם הסכנות של השארת גז ללא חיבור (מאמינה שניתקתם, אבל ניתן בקלות לחבר חלילה)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה