כיריים בפינת השיש

אך טוב וחסד

משתמש צעיר
אני מתכננת מטבח והמיקום האידיאלי ביותר מבחינתי למקם את הכיריים הוא בפינת השיש.(בחיבור שנוצר ב-ר' של הארונות)
אשמח לשמוע מבעלי נסיון האם זה פרקטי מבחינת נקיון כי הבנתי שנוצר משולש מאחורה שקולט את כל השומן מהבישול או לחילופין שמעתי על אפשרות לקטום את הקיר מאחרה באלכסון כדי לוותר על המשולש שנוצר

אשמח לשמוע תגובות רק מכאלו שבאמת ניסו ויש להם מה להציע...........

A JERBI

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני עשיתי כיריים ירח ומאוד חופשי לנקיון מכל הכיוונים.
העליתי דוגמא >כאן<

cherry c

משתמש סופר מקצוען
נצלוש: מה החסרונות של מיקום כיורים בפינות?

cherry c

משתמש סופר מקצוען
אשמח לשמוע מבעלי נסיון האם זה פרקטי מבחינת נקיון כי הבנתי שנוצר משולש מאחורה שקולט את כל השומן מהבישול או לחילופין שמעתי על אפשרות לקטום את הקיר מאחרה באלכסון כדי לוותר על המשולש שנוצר
אחלה מיקום להניח סירים חמים, לא?

אך טוב וחסד

משתמש צעיר
בדיוק גיגלתי על זה.
קיים במחיר של 7000 שקל!!!
נראה לי אוותר על הצורה מאשר על האינדוקציה.
יש מישהי שיש לה כיריים רגילות בפינה?
הבנתי שקצת קשה להגיע לסירים האחוריים מכיון שעומדים יותר רחוק מהכיריים....

styehoshua

משתמש מקצוען
היה לפני שנים גז בפינה.
הארון הפינתי והשיש היו באלכסון ז"א במקום פינה של 90 מעלות 2 פינות של 135 מעלות עם רווח של דלת ארון בין אחד לשני, בפינה היה קרוסלה מנרוסטה ענקית שהכילה המן המון(זה כבר כנראה לא כ"כ הולך היום זה לפני 20 שנה או יותר)
היה מאד נח לבשל אבל נכון שמאחורה צריך לנקות והגישה לא כ"כ נוחה הייתי צריכה לעלות על כיסא כדי להגיע לפינה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה